21600
 

Подаруй майстер-клас скелелазіння для двох!

Індивідуальний урок скелелазіння для 2-х сміливців на харківському скеледромі. Професійний тренер видасть всю необхідну екіпіровку, навчить основним хватам і проконтролює правильність підйомів і спусків. Випробувати себе можна в ХАІ з найвищою точкою — 15 метрів над землею або в скелелазному центрі, де знаходиться більше 200 м лазальных площин. Тривалість заняття складе 1,5 години. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 28.02.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 157 раз
2 людини
до 90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас зі скелелазіння для двох — що це?

Заняття зі скелелазіння з професійним інструктором, який пояснить для новачків техніку підйомів і спусків на стенді. Гості дізнаються правила безпеки, навчаться закріплювати страховку і підніматися вгору. Вони зможуть відвідати заняття в клубі зі скелелазним стендом, обладнаним 16-ю трасами різної складності, або скелелазний центр з боулдерінгом, де буде цікаво новачкам і професіоналам.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають сучасний центр, де знаходяться професійні скелелазні тренажери. Спочатку тренер проведе невелику розминку, щоб розігріти м'язи і суглоби, а потім він пояснить правила безпеки і техніку підйомів. Потренувавшись на легких трасах, Щасливчики зможуть пройти і більш складні маршрути. Профі буде постійно знаходитися поруч і допоможе порадою на непростих ділянках.

Найбільший скелелазний центр або боулдерінг

Скелелазний стенд в ХАІ на певних ділянках досягає 15-ти метрів — це найвища траса в місті. 

Заняття під контролем персонального інструктора

Урок скелелазіння для двох відбудеться під керівництвом особистого інструктора. У центрі зі скелелазним стендом тривалість заняття складе 1,5 години.

Екіпірування видається

Для заняття на скелелазному стенді видадуть спеціальне спорядження для скелелазіння. Це екіпіровка, яка включає надійну страхувальну систему.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Клуб скелелазіння та альпінізму ХАІ
вул. Академіка Проскури, 18 Показати на мапі

85 відгуків

А
Анна
22 серпня 2018
Мы очень впечатлились подаренным на День рождение впечатлением. Это классно. Спасибо тренеру за помощь

М
Марина
10 серпня 2018
Добрый день. Впечатление подарили друзья на День рождения. Спасибо инструктору за проведенный мастер класс, который подсказывал в сложных моментах и давал толчок вперед. Получили море позитивных эмоций и воспоминаний.

О
Ольга
13 липня 2018
Я в восторге от впечатления и ещё хочу. Большое спасибо инструктору и администратору за отлично проведенное время. Лазить по стенам действительно круто!

А
Александр
14 червня 2018
Очень понравилось, когда получил сертификат в качестве подарка не ожидал что это будет настолько круто.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень