Подаруйте майстер-клас скелелазіння для двох!

подарували вже 2 470 разів
2 людини
до 90 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 31.05.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Заняття розпочнеться з невеликого інструктажу, під час якого майстер видасть спеціальне взуття та допоможе закріпити страховку. Після цього на друзів чекає практична частина майстер-класу. Викладач пояснить усі тонкощі скелелазіння: він навчить основним хватам і проконтролює правильність підйомів та спусків. Потренувавшись на легких трасах, спортсмени зможуть пройти більш складні маршрути. Інструктор буде знаходитися поруч і допоможе подолати всі перешкоди.

Чому ми вибрали клуб скелелазіння та альпінізму ХАІ

Скелелазний тренажер ХАІ є найбільшим в Харкові. Тут є більше 10 різних трас. Вчити новачків будуть професійні спортсмени, інструктори з альпінізму та майстри спорту зі скелелазіння.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

85 відгуків

Анна
22 серпня 2018
Мы очень впечатлились подаренным на День рождение впечатлением. Это классно. Спасибо тренеру за помощь
Марина
10 серпня 2018
Добрый день. Впечатление подарили друзья на День рождения. Спасибо инструктору за проведенный мастер класс, который подсказывал в сложных моментах и давал толчок вперед. Получили море позитивных эмоций и воспоминаний.
Ольга
13 липня 2018
Я в восторге от впечатления и ещё хочу. Большое спасибо инструктору и администратору за отлично проведенное время. Лазить по стенам действительно круто!
Александр
14 червня 2018
https://www.facebook.com/100001471770427
Очень понравилось, когда получил сертификат в качестве подарка не ожидал что это будет настолько круто.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.