21600
 

Подаруй майстер-клас скелелазіння для двох!

Індивідуальний урок скелелазіння для 2-х сміливців на харківському скеледромі. Професійний тренер видасть всю необхідну екіпіровку, навчить основним хватам і проконтролює правильність підйомів і спусків. Випробувати себе можна в ХАІ з найвищою точкою — 15 метрів над землею або в скелелазному центрі, де знаходиться більше 200 м лазальных площин. Тривалість заняття складе 1,5 години. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 31.07.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 871 раз
2 людини
до 90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас зі скелелазіння для двох — що це?

Заняття зі скелелазіння з професійним інструктором, який пояснить для новачків техніку підйомів і спусків на стенді. Гості дізнаються правила безпеки, навчаться закріплювати страховку і підніматися вгору. Вони зможуть відвідати заняття в клубі зі скелелазним стендом, обладнаним 16-ю трасами різної складності, або скелелазний центр з боулдерінгом, де буде цікаво новачкам і професіоналам.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають сучасний центр, де знаходяться професійні скелелазні тренажери. Спочатку тренер проведе невелику розминку, щоб розігріти м'язи і суглоби, а потім він пояснить правила безпеки і техніку підйомів. Потренувавшись на легких трасах, Щасливчики зможуть пройти і більш складні маршрути. Профі буде постійно знаходитися поруч і допоможе порадою на непростих ділянках.

Найбільший скелелазний центр або боулдерінг

Скелелазний стенд в ХАІ на певних ділянках досягає 15-ти метрів — це найвища траса в місті. 

Заняття під контролем персонального інструктора

Урок скелелазіння для двох відбудеться під керівництвом особистого інструктора. У центрі зі скелелазним стендом тривалість заняття складе 1,5 години.

Екіпірування видається

Для заняття на скелелазному стенді видадуть спеціальне спорядження для скелелазіння. Це екіпіровка, яка включає надійну страхувальну систему.

Місце проведення враження:

Клуб скелелазіння та альпінізму ХАІ
вул. Академіка Проскури, 18 Показати на мапі

74 відгуків реальних людей

О
Ольга
12 грудня 2017
Что больше всего понравилось? Впечателние подарил коллега на работе. Это замечательная идея - выбрать развлечение самому. Из предложенных впечатлений скалолазание показалось самым интересным. Тем более что эту радость можно разделить с кем-нибудь (впечатление на двоих). Инструктор все очень доступно рассказал, показал и во время прохождения маршрута подсказывал. Спасибо ему огромное. Получили огромное удовольствие!!!

И
Инна
21 листопада 2017
Очень понравилось впечатление «Мастер-класс скалолазания на двоих».Организовано все отлично, спасибо bodo))Всегда интересно пробовать что-то новое .Тренер был очень внимательным. Считаю, что впечатления -самый лучший подарок , который запомнится навсегда .

А
Анастасия
24 жовтня 2017
новый опыт всегда позитивный! хорошая оперативная команда с которой приятно получать желаемое впечатление! новые впечатления, новый опыт, мне очень понравилось! спасибо друзьям!!!!

А
Алексей
25 вересня 2017
Отлично провели время. Хорошие инструктора и отличная атмосфера. Было очень классно. Советую всем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень