21600
 

Подаруй майстер-клас скелелазіння для двох!

Заняття розпочнеться з невеликого інструктажу, під час якого майстер видасть спеціальне взуття та допоможе закріпити страховку. Після цього на друзів очікує практична частина майстер-класу. Викладач пояснить усі тонкощі скелелазіння: він навчить основним хватам і проконтролює правильність підйомів та спусків. Потренувавшись на легких трасах, спортсмени зможуть пройти більш складні маршрути. Інструктор буде знаходитися поруч і допоможе подолати всі перешкоди. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 30.04.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 229 раз
2 людини
до 90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Заняття розпочнеться з невеликого інструктажу, під час якого майстер видасть спеціальне взуття та допоможе закріпити страховку. Після цього на друзів очікує практична частина майстер-класу. Викладач пояснить усі тонкощі скелелазіння: він навчить основним хватам і проконтролює правильність підйомів та спусків. Потренувавшись на легких трасах, спортсмени зможуть пройти більш складні маршрути. Інструктор буде знаходитися поруч і допоможе подолати всі перешкоди.

Чому ми вибрали клуб скелелазіння та альпінізму ХАІ

Скелелазний тренажер ХАІ є найбільшим в Харкові. Тут — більше 10 різних трас. Вчити новачків будуть професійні спортсмени, інструктори з альпінізму та майстри спорту зі скелелазіння.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Клуб скелелазіння та альпінізму ХАІ
вул. Академіка Проскури, 18 Показати на мапі

85 відгуків

А
Анна
22 серпня 2018
Мы очень впечатлились подаренным на День рождение впечатлением. Это классно. Спасибо тренеру за помощь

М
Марина
10 серпня 2018
Добрый день. Впечатление подарили друзья на День рождения. Спасибо инструктору за проведенный мастер класс, который подсказывал в сложных моментах и давал толчок вперед. Получили море позитивных эмоций и воспоминаний.

О
Ольга
13 липня 2018
Я в восторге от впечатления и ещё хочу. Большое спасибо инструктору и администратору за отлично проведенное время. Лазить по стенам действительно круто!

14 червня 2018
Очень понравилось, когда получил сертификат в качестве подарка не ожидал что это будет настолько круто.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень