21601
 

Подаруй майстер-клас скелелазіння!

Підкорення скелелазного тренажеру або боулдерінгу у Харкові. Заняття в скеледромі триватиме 1,5 години. Персональний інструктор видасть все необхідне і познайомить свого учня з базовими хватами та технікою лазіння по штучним скелям. детальніше...

1 люд. до 90 хвилин Використати до 31.03.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 3 156 раз
1 людина
до 90 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас скелелазіння — що це?

Індивідуальне навчання основам скелелазіння. Професійний інструктор навчить новачка підійматися вгору по тренувальній скелі, видавши йому спеціальну страховку. Отримані навички допоможуть впевнено пересуватися по маршрутами з різноманітними перешкодами, адже новачку доведеться підкорити траси різної складності. Зручне взуття для лазіння необхідно буде взяти з собою. 

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає ХАІ, де знаходиться 15-метровий скелелазний тренажер — найвищий в місті. Тут його зустріне досвідчений інструктор, який надасть гостю все необхідне і проведе коротку розминку. Після зарядки тренер розповість правила безпеки і приступить до навчання. Під наглядом інструктора можна буде освоїти основні прийоми, хвати та навчитися впевнено пересуватися по маршруту. А потім учень спробує самостійно подолати кілька трас — від простих до більш складних.

Найбільший скеледром

Щасливчик зможе підкорити одну з найбільш складних і високих стін для скелелазіння в Харкові — 15 метрів у висоту. На це у нього буде 1,5 години. Новачки можуть спробувати себе на більш легких трасах.

Заняття з персональним інструктором

Урок скелелазіння проходить під керівництвом персонального інструктора, який навчить основним технікам і стратегіям підйому. Тренер запропонує вправи і траси, виходячи з фізичних можливостей людини.

Все необхідне видається

В клубі скелелазіння ХАІ інструктор підбере відповідну екіпіровку: це буде спеціальна система страховки, як у альпіністів. А от зручне взуття необхідно буде взяти з собою з дому. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Клуб скелелазіння та альпінізму ХАІ
вул. Академіка Проскури, 18 Показати на мапі

85 відгуків

А
Анна
22 серпня 2018
Мы очень впечатлились подаренным на День рождение впечатлением. Это классно. Спасибо тренеру за помощь

М
Марина
10 серпня 2018
Добрый день. Впечатление подарили друзья на День рождения. Спасибо инструктору за проведенный мастер класс, который подсказывал в сложных моментах и давал толчок вперед. Получили море позитивных эмоций и воспоминаний.

О
Ольга
13 липня 2018
Я в восторге от впечатления и ещё хочу. Большое спасибо инструктору и администратору за отлично проведенное время. Лазить по стенам действительно круто!

14 червня 2018
Очень понравилось, когда получил сертификат в качестве подарка не ожидал что это будет настолько круто.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень