Подаруй майстер-клас скелелазіння!

подарували вже 3 289 разів
1 людина
до 90 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Новачок відвідає персональне заняття під керівництвом інструктора. Спочатку йому видадуть взуття і страховку. Потім тренер розповість про правила безпеки і проведе невелику розминку. Інструктор навчить новачка підійматися вгору по тренувальній скелі, покаже йому основні прийоми і навчить упевнено пересуватися маршрутом. Потім учень перейде до самостійної практики: він подолає кілька трас різного рівня складності.

Чому ми вибрали клуб скелелазіння й альпінізму ХАІ

Скелелазний тренажер клубу — найбільший у місті. Висота стенду — 15 м, а його загальна площа — понад 250 м². Кількість маршрутів, обладнаних верхньою страховкою, — 8. У клубі працюють професійні тренери з альпінізму та скелелазіння.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

85 відгуків

Анна
22 серпня 2018
Мы очень впечатлились подаренным на День рождение впечатлением. Это классно. Спасибо тренеру за помощь
Марина
10 серпня 2018
Добрый день. Впечатление подарили друзья на День рождения. Спасибо инструктору за проведенный мастер класс, который подсказывал в сложных моментах и давал толчок вперед. Получили море позитивных эмоций и воспоминаний.
Ольга
13 липня 2018
Я в восторге от впечатления и ещё хочу. Большое спасибо инструктору и администратору за отлично проведенное время. Лазить по стенам действительно круто!
Александр
14 червня 2018
https://www.facebook.com/100001471770427
Очень понравилось, когда получил сертификат в качестве подарка не ожидал что это будет настолько круто.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.