21601
 

Подаруй майстер-клас скелелазіння!

Підкорення скелелазного тренажеру або боулдерінгу у Харкові. Заняття в скеледромі триватиме 1,5 години. Персональний інструктор видасть все необхідне і познайомить свого учня з базовими хватами та технікою лазіння по штучним скелям. детальніше...

1 люд. до 90 хвилин Використати до 31.07.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 791 раз
1 людина
до 90 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас скелелазіння — що це?

Індивідуальне навчання основам скелелазіння. Професійний інструктор навчить новачка підійматися вгору по тренувальній скелі, видавши йому спеціальну страховку. Отримані навички допоможуть впевнено пересуватися по маршрутами з різноманітними перешкодами, адже новачку доведеться підкорити траси різної складності. Зручне взуття для лазіння необхідно буде взяти з собою. 

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає ХАІ, де знаходиться 15-метровий скелелазний тренажер — найвищий в місті. Тут його зустріне досвідчений інструктор, який надасть гостю все необхідне і проведе коротку розминку. Після зарядки тренер розповість правила безпеки і приступить до навчання. Під наглядом інструктора можна буде освоїти основні прийоми, хвати та навчитися впевнено пересуватися по маршруту. А потім учень спробує самостійно подолати кілька трас — від простих до більш складних.

Найбільший скеледром

Щасливчик зможе підкорити одну з найбільш складних і високих стін для скелелазіння в Харкові — 15 метрів у висоту. На це у нього буде 1,5 години. Новачки можуть спробувати себе на більш легких трасах.

Заняття з персональним інструктором

Урок скелелазіння проходить під керівництвом персонального інструктора, який навчить основним технікам і стратегіям підйому. Тренер запропонує вправи і траси, виходячи з фізичних можливостей людини.

Все необхідне видається

В клубі скелелазіння ХАІ інструктор підбере відповідну екіпіровку: це буде спеціальна система страховки, як у альпіністів. А от зручне взуття необхідно буде взяти з собою з дому. 

Місце проведення враження:

Клуб скелелазіння та альпінізму ХАІ
вул. Академіка Проскури, 18 Показати на мапі

74 відгуків реальних людей

О
Ольга
12 грудня 2017
Что больше всего понравилось? Впечателние подарил коллега на работе. Это замечательная идея - выбрать развлечение самому. Из предложенных впечатлений скалолазание показалось самым интересным. Тем более что эту радость можно разделить с кем-нибудь (впечатление на двоих). Инструктор все очень доступно рассказал, показал и во время прохождения маршрута подсказывал. Спасибо ему огромное. Получили огромное удовольствие!!!

И
Инна
21 листопада 2017
Очень понравилось впечатление «Мастер-класс скалолазания на двоих».Организовано все отлично, спасибо bodo))Всегда интересно пробовать что-то новое .Тренер был очень внимательным. Считаю, что впечатления -самый лучший подарок , который запомнится навсегда .

А
Анастасия
24 жовтня 2017
новый опыт всегда позитивный! хорошая оперативная команда с которой приятно получать желаемое впечатление! новые впечатления, новый опыт, мне очень понравилось! спасибо друзьям!!!!

А
Алексей
25 вересня 2017
Отлично провели время. Хорошие инструктора и отличная атмосфера. Было очень классно. Советую всем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень