101614
 

Подаруй майстер-клас самооборони!

Удари, захвати та блоки — все це доведеться відпрацювати до автоматизму під час майстер-класу самооборони. Персональний тренер допоможе позбавитися страху й паніки, після чого продемонструє рухи кожного прийому. Знайомство із самозахистом триває 60 хвилин: спочатку розминка, потім теорія, яка плавно перейде у практику для закріплення знань. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 324 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас самооборони — що це?

Навчання основним прийомам самозахисту і спокійної поведінки в екстрених ситуаціях. Заняття містить теоретичну та практичну частини. Персональний тренер допоможе вивчити і відпрацювати блоки та удари. Він запропонує навчальний спаринг для запам'ятовування правильних прийомів в декількох змодельованих ситуаціях.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в оздоровчий центр Fortis. Персональний тренер проведе заняття тривалістю 60 хвилин, під час якого можна дізнатися основні прийоми самооборони. Майстер-клас почнеться з розминки, потім піде невеличка теоретична частина. Інструктор пояснить, як подолати паніку та емоційно підготуватися до екстреної ситуації. Потім він запропонує відпрацювати кілька корисних ударів, захоплень і блоків.

Індивідуальне заняття

Майстер-клас проходить один на один з тренером. Це означає, що він зможе приділити всю свою увагу Щасливчику: простежити за правильною технікою і відповісти на питання.

Основні прийоми самозахисту

Більша частина заняття буде присвячена спарингу і відпрацюванню простих, але дієвих прийомів самооборони. Щасливчик навчиться спокійно та впевнено діяти в екстреній ситуації.

Не вимагає попередньої підготовки

Вправи, які належить вивчити Щасливчику, не вимагають спеціальної фізичної підготовки. Майстер-клас буде корисним людям різного віку і статури.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Fortis - Оздоровчий центр
м. Університет, пр-т Незалежності, 10 Показати на мапі

3 відгуки

О
Ольга
28 березня 2017
Выбрала именно этот мастер-класс, потому что давно хотела научиться самозащите. Конечно, за один урок мега-бойцом не станешь, но все равно теперь возвращаться домой по вечерам спокойнее)) По поводу организации и самого мастер-класса - все было отлично, спасибо!

К
Константин
6 жовтня 2015
Впечатление после мастер-класса отличное! Проходил мастер-класс в отличном фитнес клубе, а занятие ввёл грамотный тренер, который рассмотрел интересующие меня ситуации. За занятие в один час я получил массу удовольствия и новые навыки. Мне кажется, что подобное занятие будет как минимум полезно для каждого. Советую всем!

9 лютого 2015
Да что тут рассказывать! После этого урока решил пойти на подобные тренировки на постоянной основе. Атмосфера в фитнес-центре отличная, инструктор грамотный. После занятия осталось приятное ощущение уверенности :-)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень