101614
 

Подаруй майстер-клас самооборони!

Заняття пройде під керівництвом тренера, який продемонструє основні принципи самооборони. Він розповість трохи теорії: як впоратися з панікою і завжди бути готовим до надзвичайної ситуації. Потім учень зробить невелику розминку і відпрацює на практиці отримані навички. Інструктор покаже, як правильно виконувати захвати, удари та блоки. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 344 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Заняття пройде під керівництвом тренера, який продемонструє основні принципи самооборони. Він розповість трохи теорії: як впоратися з панікою і завжди бути готовим до надзвичайної ситуації. Потім учень зробить невелику розминку і відпрацює на практиці отримані навички. Інструктор покаже, як правильно виконувати захвати, удари та блоки.

Чому ми вибрали оздоровчий центр Fortis

Студія знаходиться в неподалік від станції метро «Університет». Центр надає послуги в сфері медицини, реабілітації та фітнесу. Викладачі в Fortis мають медичну освіту та контролюють фізичний стан клієнта під час занять.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Fortis - Оздоровчий центр
м. Університет, пр-т Незалежності, 10 Показати на мапі

4 відгуки

К
Катя
26 вересня 2018
очень полезные навыки, никогда лишними не будут! на занятиях тренер объясняет и показывает много интересный приемов, чтобы защитить себя в любой ситуации. теперь чувствую себя безопаснее, возвращаясь домой поздно вечером)

О
Ольга
28 березня 2017
Выбрала именно этот мастер-класс, потому что давно хотела научиться самозащите. Конечно, за один урок мега-бойцом не станешь, но все равно теперь возвращаться домой по вечерам спокойнее)) По поводу организации и самого мастер-класса - все было отлично, спасибо!

К
Константин
6 жовтня 2015
Впечатление после мастер-класса отличное! Проходил мастер-класс в отличном фитнес клубе, а занятие ввёл грамотный тренер, который рассмотрел интересующие меня ситуации. За занятие в один час я получил массу удовольствия и новые навыки. Мне кажется, что подобное занятие будет как минимум полезно для каждого. Советую всем!

9 лютого 2015
Да что тут рассказывать! После этого урока решил пойти на подобные тренировки на постоянной основе. Атмосфера в фитнес-центре отличная, инструктор грамотный. После занятия осталось приятное ощущение уверенности :-)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень