100547
 

Подаруй майстер-клас сквошу для двох!

Гра в сквош для двох під керівництвом тренера. Він не тільки дасть кілька корисних порад, але й навчить азам новачків. Заняття тривалістю 60 хвилин дозволить оволодіти тонкощами правил і провести кілька пробних партій. Гра відбудеться разом із другом, а тренер в цей час простежить за їхньою правильною технікою й дасть кілька порад. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 140 раз
2 людини
60 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас для сквошу двох — що це?

Навчання азам британської гри, яка схожа на великий теніс. Різниця в тому, що тут гравців не відокремлює сітка. Вони знаходяться поруч в одному секторі й відбивають м'яч у спеціальні зони на стіні. Гра проходить динамічно, тому є відмінним аналогом фітнесу.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків вирушать у фітнес-клуб «Волна», де зможуть відкрити для себе новий вид спорту. Персональний тренер розповість про всі правила та особливості гри, після чого надасть м'ячі й ракетки для відпрацювання техніки й правильного хвату ракетки. В другій половині уроку Щасливчики зіграють повноцінну партію. Майстер-клас триває 1 годину, протягом цього часу інструктор буде знаходитись поруч і підказувати за необхідності. Після активного тренування можна прийняти душ.

Усе необхідне надається

У клубі нададуть усе необхідне для навчання: м'ячі та ракетки. Урок буде проходити на спеціальному корті.

Заняття з персональним тренером

Індивідуальний інструктор розповість усі правила гри. Він допоможе уникнути поширених помилок і дасть кілька корисних порад з тактики.

Альтернатива фітнесу

Сквош — британський аналог великого тенісу. Ця гра менш популярна, але не менш цікава та є відмінним способом підтримувати хорошу фізичну форму.

Місце проведення враження:

Волна - Фітнес клуб
м. Університет, вул. Астрономічна, 7А Показати на мапі

22 відгуків реальних людей

А
Артём
26 серпня 2017
Этим летом с женой воспользовались услугами вашей компании в первый раз. На годовщину свадьбы наши друзья преподнесли нам сертификат Bodo! И они не прогадали, вручив подарок с впечатлениями на выбор!!! Среди них были: игра на барабанах, уроки аргентинского танго, мастер-класс бачаты и катания на роликах, гончарное мастерство и наше предпочтение: турнир по сквошу в компании близкого человека! Я...
Этим летом с женой воспользовались услугами вашей компании в первый раз. На годовщину свадьбы наши друзья преподнесли нам сертификат Bodo! И они не прогадали, вручив подарок с впечатлениями на выбор!!! Среди них были: игра на барабанах, уроки аргентинского танго, мастер-класс бачаты и катания на роликах, гончарное мастерство и наше предпочтение: турнир по сквошу в компании близкого человека! Я увлекаюсь этим видом спорта, а жена давно хотела попробовать! С удовольствием воспользовались данной возможностью и посетили мастер класс в Харьковском спорт клубе! Тренер доступно и мастерски провела тренировку интересную, как для меня, уже игравшего не раз, так и для жены, которая в первые держала ракетку в руках! Приближается годовщина свадьбы друзей, хотим теперь и им подарить, что-либо подобное. Ведь нет ничего лучше, чем попробовать что-то новое вместе!

Е
Екатерина Любчик
28 червня 2017
Очень понравилось впечатление. Сертификат подарили друзья, сама идея подарка порадовала и вдохновила попробовать что-то новое. После игры остались только положительные эмоции. Теперь хочется прийти и поиграть еще)

2 квітня 2017
Сертификат подарили друзья, а впечатление выбрали сами, так как очень активные люди. Понравилась игра, работа тренера. Получили массу удовольствия. Огромное спасибо организатором впечатлений!

И
Инна
14 березня 2017
Игра кажется легкой, но все же требует физ подготовки, иначе быстро выдыхаешься. Тренер просто умничка, все интересно и понятно объяснил, осталось много времени для практики. Вобщем, набегались с ракетками капитально! Понятно, что за одно занятие великим спортсменом не станешь, но кое-что уже умеем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень