100547
 

Подаруй майстер-клас сквошу для двох!

Гра в сквош для двох під керівництвом тренера. Він не тільки дасть кілька корисних порад, але й навчить азам новачків. Заняття тривалістю 60 хвилин дозволить оволодіти тонкощами правил і провести кілька пробних партій. Гра відбудеться разом із другом, а тренер в цей час простежить за їхньою правильною технікою й дасть кілька порад. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 215 раз
2 людини
60 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас для сквошу двох — що це?

Навчання азам британської гри, яка схожа на великий теніс. Різниця в тому, що тут гравців не відокремлює сітка. Вони знаходяться поруч в одному секторі й відбивають м'яч у спеціальні зони на стіні. Гра проходить динамічно, тому є відмінним аналогом фітнесу.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків вирушать у фітнес-клуб «Волна», де зможуть відкрити для себе новий вид спорту. Персональний тренер розповість про всі правила та особливості гри, після чого надасть м'ячі й ракетки для відпрацювання техніки й правильного хвату ракетки. В другій половині уроку Щасливчики зіграють повноцінну партію. Майстер-клас триває 1 годину, протягом цього часу інструктор буде знаходитись поруч і підказувати за необхідності. Після активного тренування можна прийняти душ.

Усе необхідне надається

У клубі нададуть усе необхідне для навчання: м'ячі та ракетки. Урок буде проходити на спеціальному корті.

Заняття з персональним тренером

Індивідуальний інструктор розповість усі правила гри. Він допоможе уникнути поширених помилок і дасть кілька корисних порад з тактики.

Альтернатива фітнесу

Сквош — британський аналог великого тенісу. Ця гра менш популярна, але не менш цікава та є відмінним способом підтримувати хорошу фізичну форму.

Місце проведення враження:

Волна - Фітнес клуб
м. Університет, вул. Астрономічна, 7А Показати на мапі

26 відгуків реальних людей

К
Карина
8 квітня 2018
Ходили с мужем на данный мастер-класс вчера. Тренер Антон, очень понравился, грамотный, спокойный, все доступно и понятно обьясняет. Сама игра достаточно интересная и динамичная. Сервис на высшем уровне. Мы довольны. Спасибо, Bodo )

М
Марина
3 квітня 2018
Были с коллегой на мастер-классе по сквошу. Ребята на 8 марта подарили сертификат. Очень понравилось! Это реально весело! Будем еще играть))

11 березня 2018
Очень рады что воспользовались вашими услугами. Все очень организовано. Впечатления прекрасные у всей нашей семьи!!! Вы - молодцы!!!

Е
Евгения
28 лютого 2018
Игра в сквош очень понравилась, получили массу удовольствия. Тренер Антон очень помогал освоить навыки. Спасибо!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень