100547
 

Подаруй майстер-клас сквошу для двох!

Гра в сквош для двох під керівництвом тренера. Він не тільки дасть кілька корисних порад, але й навчить азам новачків. Заняття тривалістю 60 хвилин дозволить оволодіти тонкощами правил і провести кілька пробних партій. Гра відбудеться разом із другом, а тренер в цей час простежить за їхньою правильною технікою й дасть кілька порад. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 331 раз
2 людини
60 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас для сквошу двох — що це?

Навчання азам британської гри, яка схожа на великий теніс. Різниця в тому, що тут гравців не відокремлює сітка. Вони знаходяться поруч в одному секторі й відбивають м'яч у спеціальні зони на стіні. Гра проходить динамічно, тому є відмінним аналогом фітнесу.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків вирушать у фітнес-клуб «Волна», де зможуть відкрити для себе новий вид спорту. Персональний тренер розповість про всі правила та особливості гри, після чого надасть м'ячі й ракетки для відпрацювання техніки й правильного хвату ракетки. В другій половині уроку Щасливчики зіграють повноцінну партію. Майстер-клас триває 1 годину, протягом цього часу інструктор буде знаходитись поруч і підказувати за необхідності. Після активного тренування можна прийняти душ.

Усе необхідне надається

У клубі нададуть усе необхідне для навчання: м'ячі та ракетки. Урок буде проходити на спеціальному корті.

Заняття з персональним тренером

Індивідуальний інструктор розповість усі правила гри. Він допоможе уникнути поширених помилок і дасть кілька корисних порад з тактики.

Альтернатива фітнесу

Сквош — британський аналог великого тенісу. Ця гра менш популярна, але не менш цікава та є відмінним способом підтримувати хорошу фізичну форму.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Волна - Фітнес клуб
м. Університет, вул. Астрономічна, 7а Показати на мапі

26 відгуків

К
Карина
8 квітня 2018
Ходили с мужем на данный мастер-класс вчера. Тренер Антон, очень понравился, грамотный, спокойный, все доступно и понятно обьясняет. Сама игра достаточно интересная и динамичная. Сервис на высшем уровне. Мы довольны. Спасибо, Bodo )

М
Марина
3 квітня 2018
Были с коллегой на мастер-классе по сквошу. Ребята на 8 марта подарили сертификат. Очень понравилось! Это реально весело! Будем еще играть))

11 березня 2018
Очень рады что воспользовались вашими услугами. Все очень организовано. Впечатления прекрасные у всей нашей семьи!!! Вы - молодцы!!!

28 лютого 2018
Игра в сквош очень понравилась, получили массу удовольствия. Тренер Антон очень помогал освоить навыки. Спасибо!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень