40236
 

Подаруй майстер-клас стрип-пластики!

Найкрасивіша хореографія — плавні лінії і спокусливі вигини об'єднаються в єдину танцювальну композицію! Стиль стрип-пластики незвичайний: це і суттєве фітнес-навантаження, і акторська майстерність, і розтяжка. Професійний танцюрист проведе тренування, приділивши увагу усім важливим складовим. В індивідуальному порядку він допоможе відчути внутрішню свободу, вивчити базові рухи і відрепетирувати їх під музику у власній постановці! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.01.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 116 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.01.2019

Майстер-клас стрип-пластики — що це?

Індивідуальне навчання основам стрип-пластики і постановка міні-танцю під керівництвом досвідченого хореографа. Стрип-пластика — це вид аеробіки, що поєднує елементи танцю зі стретчингом. У програму також входить вивчення основ акторської майстерності для постановки повноцінного номера.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає професійну студію танцю «Beauty Linsale». Тут на нього вже чекатиме досвідчений хореограф. Він проведе Щасливчика в роздягальню, де можна буде переодягнутися в спортивний одяг та змінне взуття. Потім — основи правильної розминки і розтяжки. Це необхідно, щоб розігріти м'язи і зв'язки. Після цього можна буде приступити до вивчення основ стрип-пластики. Тепер профі буде показувати танцювальні фігури, які Щасливчик буде повторювати. Крок за кроком, він буде відпрацьовувати різні фігури, які потім потрібно з'єднати в танцювальну постановку. Крім фізичних вправ і прийомів, профі розповість основи акторської майстерності, необхідні для авторської постановки. Щасливчик буде виконувати фігури як на підлозі, так і з різним реквізитом. Все залежить від характеру танцювальної постановки. В кінці уроку Щасливчик виконає коротку танцювальну постановку!

Постановка міні-танцю

Професійний хореограф допоможе поставити власний танець в стилі «стрип-пластика». Більш того, деякі елементи танцю, як і його композицію, можна буде обговорити з викладачем. Це дозволить зробити справжній танцювальний шедевр!

Стрип-пластика — це унікальна формула ідеальної фігури!

Як відомо, стрип-пластика благотворно впливає на формування красивої жіночої фігури. Техніка дозволить привести м'язи в тонус, розвинути гнучкість і хорошу розтяжку.

Все включено

Якщо для постановки знадобиться додатковий реквізит, то хореограф його видасть. Танцювальна студія має в своєму розпорядженні усе необхідне для комфортних занять.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Beauty Linsale - Студія танців
р. Харків, вул. Динамівська 5-6 Показати на мапі

9 відгуків

А
Анастасия
26 грудня 2017
Очень довольна занятием,особая благодарность тренеру Ане!Очень интересная и легкая подача, я безумно довольна занятием,всего за один раз выучила базовые движения и красивый танец. Спасибо за такой прекрасный подарок-впечатление:)

23 липня 2016
Очень понравилось индивидуальное занятие с Тренером Анной! Было весело, пластично, необычайно легко и профессионально. Мне было не так легко, как хотелось в мечтах, но невероятный позитив, терпение и мастерство Анны меня спасли! И в итоге я была в полном восторге от занятия. Спасибо Вам огромное и отдельное спасибо вежливому и милому регистратору, чьего имени не упомню к сожалению)))

18 вересня 2015
Подарок получила от мамы на день рождение, понравилось безумно!! Тренер Оля великолепна!!! Спасибо Вам)))

К
Катя
12 листопада 2014
Подружка удивила, так удивила:))) я, честно говоря, комплексовала:))) но преподавательница - очень приятная девочка, она быстро располагает к себе) в целом опыт полезный!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень