Подаруйте майстер-клас стрип-пластики!

подарували вже 1 201 разів
250 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Інструктор допоможе поставити танець під час індивідуального заняття. Воно почнеться з розминки та стретчингу. Викладач продемонструє елементи стрип-хореографії та запропонує повторити всі рухи. Також він навчить акторської майстерності та покаже, у яких саме випадках вона знадобиться. Після цього учениця перейде до практики, а тренер буде стежити за правильністю виконання рухів.

Чому ми вибрали школу танців «Алмея»

Студія танцю розташована в центрі Харкова, поруч зі станціями метро «Історичний музей» і «Площа Конституції». Зали обладнані дзеркалами висотою в 4 метри та хореографічними станками. За бажання можна скористатися матами, килимками та гантелями. Після заняття можна освіжитись у душі та висушити волосся феном. Після закінчення кожного тренування у приміщенні прибирають. Уроки проводять призери українських та міжнародних чемпіонатів з танців.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Мария
2 серпня 2018
Недавно друзья преподнесли подарок от bodo - из всех впечатлений я выбрала именно это, потому что захотелось научится чему-то новому и побороть некоторые свои комплексы. Мастер-класс полностью оправдал мои ожидания. Уровень тренера и школы - на высоте! Сначала мне было немного неловко, но это чувство быстро прошло (опять-таки спасибо преподавателю). Я в восторге от занятия! Рекомендую попробовать такое каждой девушке, чтобы полюбить себя еще сильнее! Спасибо друзьям и bodo за супер сервис!
Анастасия
26 грудня 2017
Очень довольна занятием,особая благодарность тренеру!Очень интересная и легкая подача, я безумно довольна занятием,всего за один раз выучила базовые движения и красивый танец. Спасибо за такой прекрасный подарок-впечатление:)
Натали
23 липня 2016
Очень понравилось индивидуальное занятие с Тренером! Было весело, пластично, необычайно легко и профессионально. Мне было не так легко, как хотелось в мечтах, но невероятный позитив, терпение и мастерство тренера меня спасли! И в итоге я была в полном восторге от занятия. Спасибо Вам огромное и отдельное спасибо вежливому и милому регистратору, чьего имени не упомню к сожалению)))
Валерия
18 вересня 2015
https://www.facebook.com/100008451077596
Подарок получила от мамы на день рождение, понравилось безумно!! Тренер великолепна!!! Спасибо Вам)))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.