102652

Майстер-клас суші для двох

Нігірі, макі та гункани — професіонал навчить готувати ідеальні суші. Під час тригодинного майстер-класу парі друзів пощастить дізнатися, як правильно підбирати продукти, варити клейкий рис і щільно закручувати роли. За одне заняття їм доведеться зробити 4-5 японських страв, а на додаток кухар запропонує приготувати традиційну китайську локшину. Після закінчення уроку компаньйонів чекає дегустація. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас суші для двох — що це?

Можливість навчитися приготуванню японських страв у майстра-сушиста. Цей досвід Щасливчик розділить разом з другом. Заняття пройде у невеликій групі. На уроці сенсей розповість, як зварити рис, щоб той тримав форму, та яким способом нарізки слід подрібнити начинку. Усі необхідні інгредієнти та кухонне приладдя надаються на місці.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом вирушать до кулінарної школи Al.Cuisine, де вони зустрінуться з майстром. Учитель — справжній знавець японської кухні. Він поділиться своїми секретами та допоможе створити суші-сет. За три години наставник навчить правильно підбирати продукти, розкриє секрети приготування клейкого рису та скручування ролів. Після практики пару чекає дегустація. При бажанні готові страви можна забрати з собою — для цього надають спеціальні бокси.

Майстер-сушист

Навчати техніці створення страв країни сонця, що сходить, буде професійний сушист. Він знає все про нігірі, макі та гункани. Своїми навичками кулінар поділиться і з учнями.

До 5 страв за майстер-клас

За один урок Щасливчикам вдасться створити сет з 4-5 шедеврів японської кухні. Також майстер допоможе освоїти приготування традиційної китайської локшини, яка отримала визнання у всьому світі.

Все необхідне видається на місці

З собою нічого не потрібно брати. Під час заняття Щасливчик і його компаньйон отримають всі необхідні інгредієнти та приладдя для суші та ролів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Don Mare - Рибний ресторан
м. Ботанічний сад, пр-т Науки, 40 Показати на мапі

2 відгуки

А
Анна
24 березня 2018
Очень понравился мастер класс, много нового открыла для себя. Все доступно,понятно, хорошо организовано. Кулинарной школе +++, шефу +++. Теперь буду радовать родных вкусными роллами!

Л
Люда
28 листопада 2017
ходили с друзьями) нам очень понравилось, теперь смогу и сама сделать разную вкуснятину не только с помощью нори)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень