Майстер-клас суші для двох

2 людини
2 години
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас суші для двох — що це?

Можливість навчитися приготуванню японських страв у майстра-сушиста. Цей досвід Щасливчик розділить разом з другом. Заняття пройде у невеликій групі. На уроці сенсей розповість, як зварити рис, щоб той тримав форму, та яким способом нарізки слід подрібнити начинку. Усі необхідні інгредієнти та кухонне приладдя надаються на місці.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом вирушать до кулінарної школи Al.Cuisine, де вони зустрінуться з майстром. Учитель — справжній знавець японської кухні. Він поділиться своїми секретами та допоможе створити суші-сет. За три години наставник навчить правильно підбирати продукти, розкриє секрети приготування клейкого рису та скручування ролів. Після практики пару чекає дегустація. При бажанні готові страви можна забрати з собою — для цього надають спеціальні бокси.

Майстер-сушист

Навчати техніці створення страв країни сонця, що сходить, буде професійний сушист. Він знає все про нігірі, макі та гункани. Своїми навичками кулінар поділиться і з учнями.

До 5 страв за майстер-клас

За один урок Щасливчикам вдасться створити сет з 4-5 шедеврів японської кухні. Також майстер допоможе освоїти приготування традиційної китайської локшини, яка отримала визнання у всьому світі.

Все необхідне видається на місці

З собою нічого не потрібно брати. Під час заняття Щасливчик і його компаньйон отримають всі необхідні інгредієнти та приладдя для суші та ролів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Анна
24 березня 2018
Очень понравился мастер класс, много нового открыла для себя. Все доступно,понятно, хорошо организовано. Кулинарной школе +++, шефу +++. Теперь буду радовать родных вкусными роллами!
Люда
28 листопада 2017
ходили с друзьями) нам очень понравилось, теперь смогу и сама сделать разную вкуснятину не только с помощью нори)))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.