Майстер-клас суші для компанії

4 людини
2 години
Доступно з 14 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас суші для компанії — що це?

Навчання майстерності створення ідеальних ролів. Компанія Щасливчиків дізнається, чим відрізняються футомакі від урамакі, і чому японці обирають хенд-роли замість звичайних. Крім традиційного японського сету друзі також приготують китайську локшину. Вести майстер-клас буде професійний сушист, який навчить ідеально нарізати лосося і варити клейкий рис.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з трьома друзями відвідає кулінарну школу Al.Cuisine. Протягом 3-годинного майстер-класу вони дізнаються все про теорію і практику створення ролів. Кожен учасник приготує власний сет з декількох страв японської кухні, а також навчиться варити китайську локшину. Урок відбудеться на професійній кухні, обладнаній необхідним інвентарем. Наприкінці заняття можна влаштувати дегустацію на місці або забрати суші з собою в спеціальних боксах.

Суші-сет власного приготування

До набору увійдуть 4-5 японських ролів, а також порція традиційної китайської локшини. Друзі дізнаються, як варити клейкий рис, скільки норі необхідно, і які начинки в суші найбільш популярні.

Обладнана кухня

Майстер-клас відбудеться на професійній кухні. Тут є весь необхідний інвентар і продукти. Щасливчику не доведеться нічого брати з собою.

Поради майстра

Допомагати новачкам в освоєнні японської кухні буде досвідчений сушист. Він дасть практичні поради і розповість, як приготувати смачні роли в домашніх умовах.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Анна
24 березня 2018
Очень понравился мастер класс, много нового открыла для себя. Все доступно,понятно, хорошо организовано. Кулинарной школе +++, шефу +++. Теперь буду радовать родных вкусными роллами!
Люда
28 листопада 2017
ходили с друзьями) нам очень понравилось, теперь смогу и сама сделать разную вкуснятину не только с помощью нори)))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.