102653

Майстер-клас суші для компанії

3-годинне заняття під керівництвом досвідченого сушистам — можливість осягнути таємниці японської кухні. Кожен з 4-х друзів приготує цілий суші-сет і зварить порцію традиційної китайської локшини. Кухар допоможе обробити рибу, дрібно нарізати огірок і правильно загорнути начинку в норі. В кінці заняття можна влаштувати дегустацію або забрати весь набір ролів з собою в спеціальному боксі. У студії нададуть все необхідне для уроку. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
4 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас суші для компанії — що це?

Навчання майстерності створення ідеальних ролів. Компанія Щасливчиків дізнається, чим відрізняються футомакі від урамакі, і чому японці обирають хенд-роли замість звичайних. Крім традиційного японського сету друзі також приготують китайську локшину. Вести майстер-клас буде професійний сушист, який навчить ідеально нарізати лосося і варити клейкий рис.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з трьома друзями відвідає кулінарну школу Al.Cuisine. Протягом 3-годинного майстер-класу вони дізнаються все про теорію і практику створення ролів. Кожен учасник приготує власний сет з декількох страв японської кухні, а також навчиться варити китайську локшину. Урок відбудеться на професійній кухні, обладнаній необхідним інвентарем. Наприкінці заняття можна влаштувати дегустацію на місці або забрати суші з собою в спеціальних боксах.

Суші-сет власного приготування

До набору увійдуть 4-5 японських ролів, а також порція традиційної китайської локшини. Друзі дізнаються, як варити клейкий рис, скільки норі необхідно, і які начинки в суші найбільш популярні.

Обладнана кухня

Майстер-клас відбудеться на професійній кухні. Тут є весь необхідний інвентар і продукти. Щасливчику не доведеться нічого брати з собою.

Поради майстра

Допомагати новачкам в освоєнні японської кухні буде досвідчений сушист. Він дасть практичні поради і розповість, як приготувати смачні роли в домашніх умовах.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Don Mare - Рибний ресторан
м. Ботанічний сад, пр-т Науки, 40 Показати на мапі

2 відгуки

А
Анна
24 березня 2018
Очень понравился мастер класс, много нового открыла для себя. Все доступно,понятно, хорошо организовано. Кулинарной школе +++, шефу +++. Теперь буду радовать родных вкусными роллами!

Л
Люда
28 листопада 2017
ходили с друзьями) нам очень понравилось, теперь смогу и сама сделать разную вкуснятину не только с помощью нори)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень