Майстер-клас суші

1 людина
2 години
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас суші — що це?

Урок, присвячений найзнаменитішій страві Сходу. Щасливчик навчиться створювати роли з різних компонентів, які йому нададуть на кухні. Разом із командою однодумців і під чуйним керівництвом професійного сушиста новачок навчиться комбінувати необхідні інгредієнти й перетворювати їх на найрізноманітніші роли.

Як все відбувається?

У кулінарній школі Al.Cuisine свого учня вже чекатиме наставник. Він надасть Щасливчикові необхідний кухонний інвентар і всі складові для суші. За 3 години новачок дізнається про всі таємниці ідеальних ролів на основі клейкого рису й створить близько 5 власних східних шедеврів. Наостанок Щасливчик приготує китайську локшину з пряними спеціями. Страви можна продегустувати на місці або забрати додому.

3 години з профі

Після короткої теорії досвідчений сушист запропонує взятися за практику. Він пояснюватиме свої дії доступно й покроково, приділяючи учневі максимум уваги. Наставник допоможе запобігти можливих помилок.

Усе необхідне надається

Рис, спеції, норі та інші важливі компоненти Щасливчикові видадуть у кулінарній школі. Також йому нададуть бокси для суші.

Доступно з 14 років

Стати майстром популярної східної страви можна вже в 14 років. Юний сушист навчиться всім тонкощам приготування та вразить своїх друзів новим навиком.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Анна
24 березня 2018
Очень понравился мастер класс, много нового открыла для себя. Все доступно,понятно, хорошо организовано. Кулинарной школе +++, шефу +++. Теперь буду радовать родных вкусными роллами!
Люда
28 листопада 2017
ходили с друзьями) нам очень понравилось, теперь смогу и сама сделать разную вкуснятину не только с помощью нори)))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.