102651

Майстер-клас суші

Таємниці ідеального японського ролу відкриються в ході групового майстер-класу. Досвідчений сушист навчить правильно підбирати інгредієнти, розраховувати їх пропорції та продемонструє, як створити сет. Приємним бонусом стане приготування китайської локшини. Під кінець 3-годинного уроку відбудеться дегустація власних шедеврів. Їх можна спробувати на місці або забрати додому й пригостити близьких. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
2 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас суші — що це?

Урок, присвячений найзнаменитішій страві Сходу. Щасливчик навчиться створювати роли з різних компонентів, які йому нададуть на кухні. Разом із командою однодумців і під чуйним керівництвом професійного сушиста новачок навчиться комбінувати необхідні інгредієнти й перетворювати їх на найрізноманітніші роли.

Як все відбувається?

У кулінарній школі Al.Cuisine свого учня вже чекатиме наставник. Він надасть Щасливчикові необхідний кухонний інвентар і всі складові для суші. За 3 години новачок дізнається про всі таємниці ідеальних ролів на основі клейкого рису й створить близько 5 власних східних шедеврів. Наостанок Щасливчик приготує китайську локшину з пряними спеціями. Страви можна продегустувати на місці або забрати додому.

3 години з профі

Після короткої теорії досвідчений сушист запропонує взятися за практику. Він пояснюватиме свої дії доступно й покроково, приділяючи учневі максимум уваги. Наставник допоможе запобігти можливих помилок.

Усе необхідне надається

Рис, спеції, норі та інші важливі компоненти Щасливчикові видадуть у кулінарній школі. Також йому нададуть бокси для суші.

Доступно з 14 років

Стати майстром популярної східної страви можна вже в 14 років. Юний сушист навчиться всім тонкощам приготування та вразить своїх друзів новим навиком.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Don Mare - Рибний ресторан
м. Ботанічний сад, пр-т Науки, 40 Показати на мапі

2 відгуки

А
Анна
24 березня 2018
Очень понравился мастер класс, много нового открыла для себя. Все доступно,понятно, хорошо организовано. Кулинарной школе +++, шефу +++. Теперь буду радовать родных вкусными роллами!

Л
Люда
28 листопада 2017
ходили с друзьями) нам очень понравилось, теперь смогу и сама сделать разную вкуснятину не только с помощью нори)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень