102651
 

Майстер-клас суші

Таємниці ідеального японського ролу відкриються в ході групового майстер-класу. Досвідчений сушист навчить правильно підбирати інгредієнти, розраховувати їх пропорції та продемонструє, як створити сет. Приємним бонусом стане приготування китайської локшини. Під кінець 3-годинного уроку відбудеться дегустація власних шедеврів. Їх можна спробувати на місці або забрати додому й пригостити близьких. детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас суші — що це?

Урок, присвячений найзнаменитішій страві Сходу. Щасливчик навчиться створювати роли з різних компонентів, які йому нададуть на кухні. Разом із командою однодумців і під чуйним керівництвом професійного сушиста новачок навчиться комбінувати необхідні інгредієнти й перетворювати їх на найрізноманітніші роли.

Як все відбувається?

У кулінарній школі Al.Cuisine свого учня вже чекатиме наставник. Він надасть Щасливчикові необхідний кухонний інвентар і всі складові для суші. За 3 години новачок дізнається про всі таємниці ідеальних ролів на основі клейкого рису й створить близько 5 власних східних шедеврів. Наостанок Щасливчик приготує китайську локшину з пряними спеціями. Страви можна продегустувати на місці або забрати додому.

3 години з профі

Після короткої теорії досвідчений сушист запропонує взятися за практику. Він пояснюватиме свої дії доступно й покроково, приділяючи учневі максимум уваги. Наставник допоможе запобігти можливих помилок.

Усе необхідне надається

Рис, спеції, норі та інші важливі компоненти Щасливчикові видадуть у кулінарній школі. Також йому нададуть бокси для суші.

Доступно з 14 років

Стати майстром популярної східної страви можна вже в 14 років. Юний сушист навчиться всім тонкощам приготування та вразить своїх друзів новим навиком.

Місце проведення враження:

Al.Cuisine - Кулінарна школа
м. Пушкінська, вул. Чайковська, 6 Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

А
Анна
24 березня 2018
Очень понравился мастер класс, много нового открыла для себя. Все доступно,понятно, хорошо организовано. Кулинарной школе +++, шефу +++. Теперь буду радовать родных вкусными роллами!

Л
Люда
28 листопада 2017
ходили с друзьями) нам очень понравилось, теперь смогу и сама сделать разную вкуснятину не только с помощью нори)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень