101615
 

Подаруй майстер-клас танцю на пілоні!

Індивідуальне навчання танцювальному мистецтву на пілоні — вертикальній жердині, навколо якої здійснюються пластичні трюки. Досвідчений інструктор навчить граціозним рухам, які потім доведеться об'єднати в невелику постановку. Це можливість не тільки відкрити для себе новий танцювальний напрям, але й надати тілу додаткову гнучкість! детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.12.2018
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 470 раз
1 людина
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.12.2018

Майстер-клас танцю на пілоні — що це?

Чиста магія спокуси! Це індивідуальний урок танцювального мистецтва на пілоні — вертикальної жердини, навколо якої виконуються акробатичні трюки. Досвідчений викладач навчить техніці обхвату пілона й різних пластичних рухів, а потім допоможе об'єднати їх у невелику танцювальну композицію.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає сучасну танцювальну студію «Beauty Linsale», де є всі зручності для комфортних занять. У залі учня зустріне професійний танцюрист. Спочатку він проведе розминку для розігріву м'язів і зв'язок. І лише потім Щасливчик зможе взятися до вивчення танцювальної техніки на пілоні.

Заняття з чемпіоном з pole dance

Викладацький склад представлений титулованими танцюристами. Серед них — чемпіони Харкова та України з танців на пілоні. Один з них і стане персональним викладачем на час заняття, що дозволить перейняти частинку досвіду безпосередньо в кращого з кращих!

Танцювальна композиція на пілоні

За час майстер-класу належить опанувати кілька пластичних трюків на пілоні. Віртуозно скомбінувавши їх, викладач допоможе розучити невелику танцювальну зв'язку й виконати її під музику.

Спеціально обладнані зали

Майстер-клас відбудеться в просторому залі, за всіма правилами обладнаному великими дзеркалами на весь зріст. Це дозволить спостерігати за рухами зі сторони з різних ракурсів. Крім того, в залах є пілони статичні та ті, що обертаються, для відпрацювання різноманітних трюків.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Beauty Linsale - Студія танців
р. Харків, вул. Динамівська 5-6 Показати на мапі

5 відгуків

Е
Екатерина
20 лютого 2017
Очень понравилось впечатление! Давно хотела попробовать, бывало тяжеловато, но потом адреналина столько) прокачиваются все мышцы тела, хорошие упражнения для осанки. Рекомендую;)

К
Карина
3 лютого 2016
ааааа, я так довольна!!!! всегда мечтала потанцевать на пилоне, и мечта моя сбылась) восхитила инструктор, как она легко и грациозно все делает. Думаю, у меня тоже неплохо получалось. Теперь думаю где бы еще применить полученные знания)) Но удовольствие непередаваемое!

О
Ольга
23 листопада 2015
Я выбрала урок танца на пилоне, т.к. люблю танцевать. Урок очень понравился! Огромное спасибо тренеру Марине! Она профессионал своего дела, очень приветливая и внимательная! Большое спасибо коллективу "BODO", за внимание к клиентам, за напоминания о посещении впечатления! Это помогает не пропустить множество позитивных эмоций! Буду советовать, и сама дарить такие подарки-впечатления своим друзьям!!!

И
Ириша
14 березня 2015
Подарил, конечно, парень, кто ж еще)) Хочу сказать, со стороны это выглядит потрясно!! Я прям загорелась идеей тоже научиться выделывать такие крутые трюки на пилоне!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень