101615
 

Подаруй майстер-клас танцю на пілоні!

Індивідуальне заняття почнеться з розминки та розтяжки. За бажанням танцівниця може самостійно вибрати програму основної частини уроку. Тренер покаже техніку виконання базових елементів. Під час майстер-класу необхідно утримувати тіло в повітрі, тому базова фізична підготовка буде плюсом. До кінця заняття учениця зможе освоїти кілька простих трюків. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 517 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття почнеться з розминки та розтяжки. За бажанням танцівниця може самостійно вибрати програму основної частини уроку. Тренер покаже техніку виконання базових елементів. Під час майстер-класу необхідно утримувати тіло в повітрі, тому базова фізична підготовка буде плюсом. До кінця заняття учениця зможе освоїти кілька простих трюків.

Чому ми вибрали школу танців «Алмея»

Студія розташована між станціями метро «Історичний музей» і «Площа Конституції». У школі викладають призери українських та міжнародних чемпіонатів з танців, учасники майстер-класів з хореографії. У танцювальних залах є високі дзеркала, хореографічний інвентар, килимки і мати. Перед кожним заняттям приміщення прибирають. Також в школі є душові.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Алмея - Школа танців
м. Історичний музей, вул. Пушкінська, 5 Показати на мапі

6 відгуків

Л
Лена
2 серпня 2018
Мастер-класс подарили подруги) Раньше ничего подобного не пробовала. После занятия поняла, что на самом деле это очень крутая физическая нагрузка на все тело. Хотя со стороны, когда смотрела на тренера, казалось, что все просто. Не все элементы удалось выполнить идеально, но тренер удачно подобрала упражнения для моего уровня. В конце даже получился полноценный танец. Хочется заниматься дальше! Приду еще. Спасибо!

Е
Екатерина
20 лютого 2017
Очень понравилось впечатление! Давно хотела попробовать, бывало тяжеловато, но потом адреналина столько) прокачиваются все мышцы тела, хорошие упражнения для осанки. Рекомендую;)

К
Карина
3 лютого 2016
ааааа, я так довольна!!!! всегда мечтала потанцевать на пилоне, и мечта моя сбылась) восхитила инструктор, как она легко и грациозно все делает. Думаю, у меня тоже неплохо получалось. Теперь думаю где бы еще применить полученные знания)) Но удовольствие непередаваемое!

О
Ольга
23 листопада 2015
Я выбрала урок танца на пилоне, т.к. люблю танцевать. Урок очень понравился! Огромное спасибо тренеру! Она профессионал своего дела, очень приветливая и внимательная! Большое спасибо коллективу "BODO", за внимание к клиентам, за напоминания о посещении впечатления! Это помогает не пропустить множество позитивных эмоций! Буду советовать, и сама дарить такие подарки-впечатления своим друзьям!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень