101615
 

Подаруй майстер-клас танцю на пілоні!

Індивідуальне навчання танцювальному мистецтву на пілоні — вертикальній жердині, навколо якої здійснюються пластичні трюки. Досвідчений інструктор навчить граціозним рухам, які потім доведеться об'єднати в невелику постановку. Це можливість не тільки відкрити для себе новий танцювальний напрям, але й надати тілу додаткову гнучкість! детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.09.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 457 раз
1 людина
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас танцю на пілоні — що це?

Чиста магія спокуси! Це індивідуальний урок танцювального мистецтва на пілоні — вертикальної жердини, навколо якої виконуються акробатичні трюки. Досвідчений викладач навчить техніці обхвату пілона й різних пластичних рухів, а потім допоможе об'єднати їх у невелику танцювальну композицію.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає сучасну танцювальну студію «Beauty Linsale», де є всі зручності для комфортних занять. У залі учня зустріне професійний танцюрист. Спочатку він проведе розминку для розігріву м'язів і зв'язок. І лише потім Щасливчик зможе взятися до вивчення танцювальної техніки на пілоні.

Заняття з чемпіоном з pole dance

Викладацький склад представлений титулованими танцюристами. Серед них — чемпіони Харкова та України з танців на пілоні. Один з них і стане персональним викладачем на час заняття, що дозволить перейняти частинку досвіду безпосередньо в кращого з кращих!

Танцювальна композиція на пілоні

За час майстер-класу належить опанувати кілька пластичних трюків на пілоні. Віртуозно скомбінувавши їх, викладач допоможе розучити невелику танцювальну зв'язку й виконати її під музику.

Спеціально обладнані зали

Майстер-клас відбудеться в просторому залі, за всіма правилами обладнаному великими дзеркалами на весь зріст. Це дозволить спостерігати за рухами зі сторони з різних ракурсів. Крім того, в залах є пілони статичні та ті, що обертаються, для відпрацювання різноманітних трюків.

Місце проведення враження:

Beauty Linsale - Студія танців
р. Харків, вул. Динамівська 5-6 Показати на мапі

5 відгуків реальних людей

Е
Екатерина
20 лютого 2017
Очень понравилось впечатление! Давно хотела попробовать, бывало тяжеловато, но потом адреналина столько) прокачиваются все мышцы тела, хорошие упражнения для осанки. Рекомендую;)

К
Карина
3 лютого 2016
ааааа, я так довольна!!!! всегда мечтала потанцевать на пилоне, и мечта моя сбылась) восхитила инструктор, как она легко и грациозно все делает. Думаю, у меня тоже неплохо получалось. Теперь думаю где бы еще применить полученные знания)) Но удовольствие непередаваемое!

О
Ольга
23 листопада 2015
Я выбрала урок танца на пилоне, т.к. люблю танцевать. Урок очень понравился! Огромное спасибо тренеру Марине! Она профессионал своего дела, очень приветливая и внимательная! Большое спасибо коллективу "BODO", за внимание к клиентам, за напоминания о посещении впечатления! Это помогает не пропустить множество позитивных эмоций! Буду советовать, и сама дарить такие подарки-впечатления своим друзьям!!!

И
Ириша
14 березня 2015
Подарил, конечно, парень, кто ж еще)) Хочу сказать, со стороны это выглядит потрясно!! Я прям загорелась идеей тоже научиться выделывать такие крутые трюки на пилоне!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень