40229
 

Подаруй майстер-клас танцю!

Для танцювального тренування можна обрати будь-який стиль, у тому числі мегапопулярний джаз-фанк і пластичне контемпорарі! Персональний інструктор проведе для свого гостя повноцінне заняття, яке почнеться з розминки, а закынчиться постановкою власного танцю в обраному стилі. Новачку допоможуть вивчити всі коронні рухи, і він кілька разів повторить композицію: спочатку під рахунок, а потім під музику! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.10.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 292 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас танцю — що це?

Індивідуальне навчання танцювальному мистецтву. Тему заняття можна вибрати на власний розсуд. На вибір представлено цілих 10 танцювальних напрямків. Навчають досвідчені танцюристи — чемпіони і віце-чемпіони України.

Як все відбувається?

Щасливчику доведеться заздалегідь визначитися з танцювальним напрямком, який хотілося б вивчити. Про свій вибір потрібно повідомити адміністратора школи, який познайомить Щасливчика з його викладачем. Це буде досвідчений хореограф з великим досвідом сценічних виступів. Він покаже учневі, де можна переодягнутися та проведе в роздягальню. Далі настане черга короткої розминки, необхідної для розігріву зв'язок і м'язів. Потім профі уточнить рівень навичок свого учня і підбере для нього найбільш цікаву програму навчання. Інтенсивність заняття залежить від здібностей і здатності до навчання Щасливчика. Після заняття можна прийняти душ.

Титуловані тренери

Всі тренери школи — чемпіони і віце-чемпіони України. Багато з них — керівники балетів і танцювальних колективів, гастролюють по всій країні! Вони активно підвищують свою кваліфікацію на міжнародних змаганнях і майстер-класах.

Танцювальний напрям на вибір:

 • GO-GO (Pj-dance) — один з найпопулярніших напрямків сучасного клубного танцю.
 • Циркова акробатика та ручний еквілібр: основи стрибкової акробатики (стрибки, перекиди, перевороти) і ручного еквілібрування (стійки на руках, голові, китайські і мексиканські стійки).
 • Aerial dance — повітряна гімнастика на полотнах або кільцях. У програму занять входить інтенсивна розминка, вправи на розвиток сили, розтяжки та гнучкості, вивчення акробатичних елементів на полотнах, петлях і кільцях.
 • Contemporary dance — навчання танцювального перформансу. У програму заняття включається розтяжка всього тіла.
 • Джаз-фанк — улюблений танцювальний стиль світових зірок — Брітні Спірс, Бейонсе, Леді Гага.
 • Men’s pole — чоловіча акробатика на пілоні.
 • Pole-dance — акробатичний танець на пілоні.
 • Стретчінг — комплекс вправ, спрямований на розвиток гнучкості і розтяжки, в основі якого лежать принципи йоги.
 • Стріп-пластика — навчання приватного танцю з різними реквізитами.
 • Booty dance — екзотичний танцювальний напрямок, в основі якого лежать різні види трясок, здебільшого сідницями.

Комфортні умови заняття

Танцювальна школа обладнана усіма зручностями. Тут є просторі зали, дзеркала на декількох стінах, окремі роздягальні, клубне освітлення, кондиціонери. 

Місце проведення враження:

Beauty Linsale - Студія танців
р. Харків, вул. Динамівська 5-6 Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

О
Оксана
28 травня 2017
Очень рада, что подарили сертификат. Выбрала мастер-класс стретчинга. Удобное месторасположение школы танцев, внимательный тренер, заряд бодрости после тренировки. Впечатление удалось!

М
Марта
29 серпня 2015
Мне урок танцев на День рождения подарила лучшая подружка. Я специально для нее попросила научить меня танцевать контемп, потому что очень люблю это направление. Танец контемп очень быстро получилось выучить, потому что я когда то в детстве занималась, тело помнит))) Хореограф хороший, удобный зал, большие зеркала.

О
Ольга
7 листопада 2014
Очень рада, что мне подарили это впечатление! Могу сказать только хорошее! Занятие проходит интересно, динамично, тренер все доступно обьясняет. Мне все понравилось!

17 березня 2014
В принципе все понравилось. Понравилась тренер, довольно внимательная, не плохая хореография. Не понравился зал, наверное единственный минус. Очень не качественный пол и в зале с пилонами заниматься было не совсем удобно (занятие был не по пол-денс). Выбпала данное направление так как очень люблю стрип пластику и танцы. Компания Бодо очень хорошая. Выполнила свою часть на 5+.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень