40229
 

Подаруй майстер-клас танцю!

Учень заздалегідь вибере один із запропонованих напрямків: контемп, pole dance, стрип-пластику, повітряну акробатику та інші. Індивідуальне заняття складається з розминки та танцювальної практики. Тренер покаже рухи та відкоригує техніку виконання. Майстер-клас підходить як для новачків, так і для досвідчених танцюристів. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 351 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Учень заздалегідь вибере один із запропонованих напрямків: контемп, pole dance, стрип-пластику, повітряну акробатику та інші. Індивідуальне заняття складається з розминки та танцювальної практики. Тренер покаже рухи та відкоригує техніку виконання. Майстер-клас підходить як для новачків, так і для досвідчених танцюристів.

Чому ми вибрали школу танців «Алмея»

Школа знаходиться в центрі міста в 5 хвилинах ходьби від станцій метро «Історичний музей» і «Площа Конституції». У залах є дзеркала висотою 4 метри, хореографічні станки, а також додатковий спортивний інвентар: мати, килимки, гантелі. Після тренування учень може прийняти душ і скористатися феном. Перед кожним заняттям проводиться прибирання приміщення. Тренери школи — учасники українських і міжнародних чемпіонатів з танців.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Алмея - Школа танців
м. Історичний музей, вул. Пушкінська, 5 Показати на мапі

11 відгуків

В
Виктория
2 серпня 2018
Это самая лучшая школа танцев, в которой я была! Яркая, светлая, просторная, тренера - супер профи, располагают к себе, видно, что очень любят свое дело. Я выбрала направление контемп. После занятий выходила из школы в позитивном настроении! Обязательно вернусь еще и попробую другие направления. Спасибо, Бодо! Просто супер впечатление! Рекомендую всем!

О
Оксана
28 травня 2017
Очень рада, что подарили сертификат. Выбрала мастер-класс стретчинга. Удобное месторасположение школы танцев, внимательный тренер, заряд бодрости после тренировки. Впечатление удалось!

Афродита
26 травня 2016
Получила в подарок на День Рождения от сотрудников сертификат на запись сингла. Долго не решалась, и с помощью консультантов "Bodo" совершила обмен на посещение уроков танца и йоги. Очень довольна занятиями по пол-денсу и йоге, хороший тренер, приятная обстановка и в целом атмосфера. Спасибо "Bodo", что с вашей помощью получила приятные впечатления и украсила серые будни;)

М
Марта
29 серпня 2015
Мне урок танцев на День рождения подарила лучшая подружка. Я специально для нее попросила научить меня танцевать контемп, потому что очень люблю это направление. Танец контемп очень быстро получилось выучить, потому что я когда то в детстве занималась, тело помнит))) Хореограф хороший, удобный зал, большие зеркала.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень