40229
 

Подаруй майстер-клас танцю!

Для танцювального тренування можна обрати будь-який стиль, у тому числі мегапопулярний джаз-фанк і пластичне контемпорарі! Персональний інструктор проведе для свого гостя повноцінне заняття, яке почнеться з розминки, а закынчиться постановкою власного танцю в обраному стилі. Новачку допоможуть вивчити всі коронні рухи, і він кілька разів повторить композицію: спочатку під рахунок, а потім під музику! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 317 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 31.12.2018

Майстер-клас танцю — що це?

Індивідуальне навчання танцювальному мистецтву. Тему заняття можна вибрати на власний розсуд. На вибір представлено цілих 10 танцювальних напрямків. Навчають досвідчені танцюристи — чемпіони і віце-чемпіони України.

Як все відбувається?

Щасливчику доведеться заздалегідь визначитися з танцювальним напрямком, який хотілося б вивчити. Про свій вибір потрібно повідомити адміністратора школи, який познайомить Щасливчика з його викладачем. Це буде досвідчений хореограф з великим досвідом сценічних виступів. Він покаже учневі, де можна переодягнутися та проведе в роздягальню. Далі настане черга короткої розминки, необхідної для розігріву зв'язок і м'язів. Потім профі уточнить рівень навичок свого учня і підбере для нього найбільш цікаву програму навчання. Інтенсивність заняття залежить від здібностей і здатності до навчання Щасливчика. Після заняття можна прийняти душ.

Титуловані тренери

Всі тренери школи — чемпіони і віце-чемпіони України. Багато з них — керівники балетів і танцювальних колективів, гастролюють по всій країні! Вони активно підвищують свою кваліфікацію на міжнародних змаганнях і майстер-класах.

Танцювальний напрям на вибір:

 • GO-GO (Pj-dance) — один з найпопулярніших напрямків сучасного клубного танцю.
 • Циркова акробатика та ручний еквілібр: основи стрибкової акробатики (стрибки, перекиди, перевороти) і ручного еквілібрування (стійки на руках, голові, китайські і мексиканські стійки).
 • Aerial dance — повітряна гімнастика на полотнах або кільцях. У програму занять входить інтенсивна розминка, вправи на розвиток сили, розтяжки та гнучкості, вивчення акробатичних елементів на полотнах, петлях і кільцях.
 • Contemporary dance — навчання танцювального перформансу. У програму заняття включається розтяжка всього тіла.
 • Джаз-фанк — улюблений танцювальний стиль світових зірок — Брітні Спірс, Бейонсе, Леді Гага.
 • Men’s pole — чоловіча акробатика на пілоні.
 • Pole-dance — акробатичний танець на пілоні.
 • Стретчінг — комплекс вправ, спрямований на розвиток гнучкості і розтяжки, в основі якого лежать принципи йоги.
 • Стріп-пластика — навчання приватного танцю з різними реквізитами.
 • Booty dance — екзотичний танцювальний напрямок, в основі якого лежать різні види трясок, здебільшого сідницями.

Комфортні умови заняття

Танцювальна школа обладнана усіма зручностями. Тут є просторі зали, дзеркала на декількох стінах, окремі роздягальні, клубне освітлення, кондиціонери. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Beauty Linsale - Студія танців
р. Харків, вул. Динамівська 5-6 Показати на мапі

10 відгуків

О
Оксана
28 травня 2017
Очень рада, что подарили сертификат. Выбрала мастер-класс стретчинга. Удобное месторасположение школы танцев, внимательный тренер, заряд бодрости после тренировки. Впечатление удалось!

М
Марта
29 серпня 2015
Мне урок танцев на День рождения подарила лучшая подружка. Я специально для нее попросила научить меня танцевать контемп, потому что очень люблю это направление. Танец контемп очень быстро получилось выучить, потому что я когда то в детстве занималась, тело помнит))) Хореограф хороший, удобный зал, большие зеркала.

О
Ольга
7 листопада 2014
Очень рада, что мне подарили это впечатление! Могу сказать только хорошее! Занятие проходит интересно, динамично, тренер все доступно обьясняет. Мне все понравилось!

17 березня 2014
В принципе все понравилось. Понравилась тренер, довольно внимательная, не плохая хореография. Не понравился зал, наверное единственный минус. Очень не качественный пол и в зале с пилонами заниматься было не совсем удобно (занятие был не по пол-денс). Выбпала данное направление так как очень люблю стрип пластику и танцы. Компания Бодо очень хорошая. Выполнила свою часть на 5+.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень