102362
 

Подаруй майстер-клас TRX для двох!

TRX — новий напрям у спорті, який являє собою заняття з петлями. За їх допомогою можна виконувати різні вправи ефективніше, ніж під час звичайного тренування. При цьому для навантаження на м'язи використовується вага власного тіла. Навіть одне заняття дозволить опрацювати всі групи м'язів. У цьому належить переконатися на індивідуальному майстер-класі для двох. Досвідчений тренер розповість, як правильно використовувати кріплення та порадить новачкам цікаві вправи. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 126 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас TRX для двох — що це?

Індивідуальна тренування TRX (Total Body Resistance) для двох. Це новий вид спорту, який блискавично здобув популярність у світі. Тренажер являє собою конструкцію з підвісними стрічками, тримаючись за які, можна виконувати різні вправи для розвитку сили та витривалості. Завдяки спеціальному пристосуванню найпростіші прийоми перетворюються на функціональне навантаження для всіх груп м'язів.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у сучасний фітнес-клуб EGOISTЕ. Там їх зустріне досвідчений тренер з TRX. Він розповість про тонкощі методики й продемонструє правильний захват петель. Кожна вправа буде підбиратися індивідуально й супроводжуватися коментарями. Можна буде виконати функціональні завдання для досягнення різних цілей: розвитку сили, витривалості, гнучкості та рівноваги, а також для зниження ваги.

Нове слово в спорті — TRX

У кінці 90-х років американський морський піхотинець Ренді Хетрик винайшов новий вид спорту — тренування на петлях. Спершу він займався з поясами для кімоно, пізніше — з нейлоновими стрічками, які й стали прообразом TRX. Його ідею підхопили товариші по службі, і цей вид спорту почав набирати популярність у всьому світі.

Комплексний результат від тренування

Майстер-клас дасть можливість розігріти всі групи м'язів і розвинути витривалість. Незвичайна конструкція снаряда дозволить провести тренування набагато ефективніше, ніж у традиційному тренажерному залі.

Індивідуальне заняття з досвідченим тренером

Майстер-клас проведе професійний тренер. Він покаже й розповість, як користуватися петлями TRX, ефективно розподіляти навантаження та виконувати вправи.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Фітнес клуб EGOISTE
м Історичний музей, вул. Сумська, 10 Показати на мапі

4 відгуки

Е
Евгения
13 березня 2018
Давно хотела попробовать TRX и, вот, наконец, выдалась такая возможность, друзья подарили сертификат. Тренировкой осталась довольна, очень понравился клуб. А главное, что на следующий день болели все мышцы, над которыми работали :) Отдельное спасибо тренеру, который не отказался позаниматься в 9 утра, в воскресенье!

Александра
30 березня 2017
Хочу сказать спасибо за организацию столь интересного мероприятия. Отдельно хочу выразить благодарность компании "БОДО" и тренеру, который проводил урок. Все прошло на высшем уровне. Новый тип спорта в будущем станет моим любимым. Очень понравилось отношение тренера, зал, атмосфера. Планирую посещать тренировки ТРХ на постоянной основе.

Е
Елена
26 листопада 2016
Очень понравилось :) Тренировка прошла увлекательно, отличный тренер, правильно дозировала нагрузку исходя из моей физ.подготовки, но на следующий день была крепатура практически по всему телу. Обязательно пойду еще, задумываюсь об абонементе и рекомендую друзьям. Спасибо! Было круто)

О
Ольга
22 листопада 2016
Спасибо за занятие, все очень понравилось! Необычные упражнения: иногда выглядит легко, а сделать сложно, а иногда наоборот: кажется, что не поднимешь ноги, а все получается. Очень интересная тренировка и тренер молодец! Ходили вдвоем с парнем, было весело!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень