102361
 

Подаруй майстер-клас TRX!

Індивідуальне заняття з одного з наймодніших видів спорту — Total Body Resistance Exercise (TRX). Належить познайомитися зі своєрідним тренажером, який представляє собою конструкцію з вертикально підвішених петель. Використовуючи вагу власного тіла на петлях, можна опрацювати всі групи м'язів без навантаження на хребет. Професійний тренер покаже, як користуватися інвентарем і продемонструє найбільш ефективні види вправ. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 336 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас TRX — що це?

60-хвилинне заняття TRX в індивідуальному форматі. Це вправи зі спеціальними петлями, підвішеними вертикально. Вони допомагають ефективно впливати на м'язи за допомогою ваги тіла. Наставником стане досвідчений інструктор, який пояснить новачкові всі тонкощі тренувань: як правильно розподіляти навантаження, робити присідання та розтягування. Майстер-клас відбудеться в сучасному залі з усім необхідним обладнанням.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає сучасний фітнес-клуб EGOISTЕ, де зустрінеться зі своїм тренером. Профі проведе розігрівальну розминку, після чого можна буде братися до заняття зі спеціальними петлями. Інструктор покаже, як виконувати прості вправи, тримаючись за петлі. TRX — це тренування з опором, яке додає складності навіть легким вправам. Якщо Щасливчик стане впевнено справлятися, інтенсивність можна збільшити. Заняття допоможе ефективно пропрацювати більшість м'язів тіла та зарядити організм енергією.

Новаторський вид спорту

Напрямок під назвою TRX з'явився в 90-х роках ХХ століття. Винахідник — американський піхотинець Ренді Хетрик. Він вирішив урізноманітнити свої заняття спортом, використовуючи додаткові пристосування — пояс для кімоно, канати й нейлонові стрічки. Це привернуло увагу інших піхотинців і незабаром новий вид спорту завоював популярність. Сьогодні тренування з опором має багато фанатів по всьому світу.

TRX — функціональні тренування без обмежень

За допомогою петель TRX опрацьовується більшість м'язів тіла без прямої навантаження на хребет. Це дозволяє займатися навіть людям із низьким рівнем фізичної підготовки.

Індивідуальний формат заняття з тренером

Майстер-клас проведе професійний інструктор. Він покаже та розповість, як користуватися петлями TRX, ефективно розподіляти навантаження й виконувати вправи.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Фітнес клуб EGOISTE
м Історичний музей, вул. Сумська, 10 Показати на мапі

4 відгуки

Е
Евгения
13 березня 2018
Давно хотела попробовать TRX и, вот, наконец, выдалась такая возможность, друзья подарили сертификат. Тренировкой осталась довольна, очень понравился клуб. А главное, что на следующий день болели все мышцы, над которыми работали :) Отдельное спасибо тренеру, который не отказался позаниматься в 9 утра, в воскресенье!

30 березня 2017
Хочу сказать спасибо за организацию столь интересного мероприятия. Отдельно хочу выразить благодарность компании "БОДО" и тренеру, который проводил урок. Все прошло на высшем уровне. Новый тип спорта в будущем станет моим любимым. Очень понравилось отношение тренера, зал, атмосфера. Планирую посещать тренировки ТРХ на постоянной основе.

Е
Елена
26 листопада 2016
Очень понравилось :) Тренировка прошла увлекательно, отличный тренер, правильно дозировала нагрузку исходя из моей физ.подготовки, но на следующий день была крепатура практически по всему телу. Обязательно пойду еще, задумываюсь об абонементе и рекомендую друзьям. Спасибо! Было круто)

О
Ольга
22 листопада 2016
Спасибо за занятие, все очень понравилось! Необычные упражнения: иногда выглядит легко, а сделать сложно, а иногда наоборот: кажется, что не поднимешь ноги, а все получается. Очень интересная тренировка и тренер молодец! Ходили вдвоем с парнем, было весело!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень