Подаруйте майстер-клас тверку для двох!

подарували вже 39 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Тверк — це напрямок танцю, у якому активно працюють сідниці та стегна. Індивідуальне заняття почнеться з розминки. Після цього під керівництвом викладача учні опанують базові елементи тверка. До кінця уроку вони вивчать хореографію та виконають її під музику. Майстер-клас підійде для будь-якого рівня підготовки.

Чому ми вибрали школу танцю «ЛЕ Шкробтак»

Школа знаходиться у 5 хвилинах ходьби від станції метро «Університет». Вона була заснована в березні 2009 року Юрієм Шкробтак і Оленою Лісничою. Учні та викладачі є учасниками фестивалів, конгресів, майстер-класів та конкурсів з соціальних латиноамериканських танців. Біля входу в школу є паркування. Зали обладнані системою кондиціонування.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Алена
23 серпня 2018
Спасибо большое за мастер-класс! Танец помог раскрепоститься, никогда не знала, что смогу так двигаться) очень позитивный и полезный урок! Отдельно хочу отметить преподавателя - хороший профессионал, который помогает расслабиться и избавиться от стеснения! Нам с подругой очень понравилось!
Марина
1 липня 2017
https://www.facebook.com/100003753290811
Давно хотела попасть на этот мастер класс, спасибо подружке, что предоставила такую возможность ) очень понравилось! Спасибо большое тренеру Ане!
Татьяна
16 лютого 2017
Первый раз занималась тверком, что могу сказать - действительно энергичный танец, реальный способ похудеть! Комплексами особо не страдаю, поэтому проблем с амплитудой в движениях не возникло ;)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.