102451
 

Подаруй майстер-клас тверку!

Тверк — це напрям танцю, в якому активно працюють сідниці та стегна. Індивідуальне заняття почнеться з розминки. Після цього під керівництвом викладача учениця опанує базові елементи тверка. До кінця уроку вона розучить міні-зв'язку та виконає її під музику. Майстер-клас підійде для будь-якого рівня підготовки. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 386 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

 

Як відбувається враження

Тверк — це напрям танцю, в якому активно працюють сідниці та стегна. Індивідуальне заняття почнеться з розминки. Після цього під керівництвом викладача учениця опанує базові елементи тверка. До кінця уроку вона розучить міні-зв'язку та виконає її під музику. Майстер-клас підійде для будь-якого рівня підготовки.

Чому ми вибрали школу танцю «ЛЕ Шкробтак»

Школа знаходиться в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Університет». Вона була заснована в березні 2009 року Юрієм Шкробтак і Оленою Лісничої. Учні та викладачі є учасниками фестивалів, конгресів, майстер-класів та конкурсів з соціальних латиноамериканських танців. Біля входу в школу є парковка. Зали обладнані системою кондиціонування.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ЛЕ Шкробтак - Школа танцю
м. Університет, вул. Свободи,12/16 Показати на мапі

3 відгуки

А
Алена
23 серпня 2018
Спасибо большое за мастер-класс! Танец помог раскрепоститься, никогда не знала, что смогу так двигаться) очень позитивный и полезный урок! Отдельно хочу отметить преподавателя - хороший профессионал, который помогает расслабиться и избавиться от стеснения! Нам с подругой очень понравилось!

М
Марина
1 липня 2017
Давно хотела попасть на этот мастер класс, спасибо подружке, что предоставила такую возможность ) очень понравилось! Спасибо большое тренеру Ане!

Т
Татьяна
16 лютого 2017
Первый раз занималась тверком, что могу сказать - действительно энергичный танец, реальный способ похудеть! Комплексами особо не страдаю, поэтому проблем с амплитудой в движениях не возникло ;)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень