Подаруйте майстер-клас тверку!

подарували вже 512 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Клієнтка відвідає персональне заняття з сучасного танцювального напрямку. Спочатку інструктор проведе невелику розминку, а потім покаже основні елементи тверка. На майстер-класі учениця буде відпрацьовувати базові рухи, а також вивчить невелику зв'язку, яку виконає разом з тренером наприкінці заняття.

Чому ми вибрали школу танцю «ЛЕ Шкробтак»

Студія знаходиться в пішії доступності від станції метро «Університет». Школа працює вже близько 10 років, її викладачі та учні регулярно беруть участь у фестивалях, майстер-класах та конкурсах по соціальним латиноамериканських танців. У кожному залі працюють кондиціонери, біля школи є парковка. Заняття підійдуть для людей з різним рівнем підготовки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Алена
23 серпня 2018
Спасибо большое за мастер-класс! Танец помог раскрепоститься, никогда не знала, что смогу так двигаться) очень позитивный и полезный урок! Отдельно хочу отметить преподавателя - хороший профессионал, который помогает расслабиться и избавиться от стеснения! Нам с подругой очень понравилось!
Марина
1 липня 2017
https://www.facebook.com/100003753290811
Давно хотела попасть на этот мастер класс, спасибо подружке, что предоставила такую возможность ) очень понравилось! Спасибо большое тренеру Ане!
Татьяна
16 лютого 2017
Первый раз занималась тверком, что могу сказать - действительно энергичный танец, реальный способ похудеть! Комплексами особо не страдаю, поэтому проблем с амплитудой в движениях не возникло ;)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.