102451
 

Подаруй майстер-клас тверку!

Позбутися комплексів і відкрити для себе новий танцювальний стиль — все це можна зробити на майстер-класі тверку. Урок триває 60 хвилин, за цей час хореограф навчить основним рухам і допоможе з'єднати їх у невелику зв'язку під музику. Заняття проходить у персональному форматі. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 360 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2018

Майстер-клас тверку — що це?

Персональний урок яскравого й сучасного танцювального стилю — тверку. Більшість рухів виконуються сідницями та стегнами, тому танець ще називають «буті-денс». Тверк дозволяє здобути хорошу спортивну форму й розтяжку. Його часто порівнюють з фітнесом.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у танцювальну студію ЛЕ Шкробтак. Перед початком уроку він зможе переодягнутися в зручний одяг та взуття. Майстер-клас почнеться з розминки й розігрівання м'язів зв'язок, потім піде основна частина уроку з навчанням різним видам трясок та рухів. До кінця уроку Щасливчик зможе виконати невелику зв'язку під музику. Після заняття можна прийняти душ. Тривалість майстер-класу — 1 годину. Навчитися танцювати тверк можна з 18 років.

Персональний урок

Майстер-клас проходить в індивідуальному форматі — тренер і Щасливчик. Це максимально ефективний спосіб навчання. Хореограф простежить за правильною технікою кожного руху й допоможе впоратися зі складними елементами.

Не вимагає спеціальної підготовки

Заняття можуть відвідувати як початківці, так і досвідчені танцюристи. Хореограф підбере цікаву програму навіть для тих, хто жодного разу не танцював.

Незвичайний стиль

Тверк — сучасний напрям, який відрізняється своєю екзотичністю. Буті-денс допомагає розслабитися, позбутися від комплексів та здобути гарну фігуру.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ЛЕ Шкробтак - Школа танцю
м. Університет, вул. Свободи,12/16 Показати на мапі

2 відгуки

М
Марина
1 липня 2017
Давно хотела попасть на этот мастер класс, спасибо подружке, что предоставила такую возможность ) очень понравилось! Спасибо большое тренеру Ане!

Т
Татьяна
16 лютого 2017
Первый раз занималась тверком, что могу сказать - действительно энергичный танец, реальный способ похудеть! Комплексами особо не страдаю, поэтому проблем с амплитудой в движениях не возникло ;)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень