101481
 

Подаруй майстер-клас управління яхтою!

Заняття розпочнеться з короткого інструктажу. Спочатку новачок опанує теорію управління спортивним судном. Він навчиться поводитися зі штурвалом і вітрилами. Моряк покаже кілька видів морських вузлів і розповість, як тримати курс і проходити повні дистанції. Після цього учень зможе випробувати отримані навички. Компанію капітану-початківці зможуть скласти п'ятеро друзів. детальніше...

6 люд. 2,5 години Використати до 30.04.2019
2 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 613 раз
6 людей
2,5 години
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Заняття розпочнеться з короткого інструктажу. Спочатку новачок опанує теорію управління спортивним судном. Він навчиться поводитися зі штурвалом і вітрилами. Моряк покаже кілька видів морських вузлів і розповість, як тримати курс і проходити повні дистанції. Після цього учень зможе випробувати отримані навички. Компанію капітану-початківці зможуть скласти п'ятеро друзів.

Чому ми вибрали екстрим-школу X-country

Заняття проходять на 25-футовій гоночної яхті. Плавання почнеться біля яхт-клубу «Бригантина». Новачок буде опановувати судно на просторах Печенізького водосховища недалеко від Харкова. У школі працюють досвідчені моряки.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
X-country - Екстрім-школа (Яхт-клуб)
Вовчанський р-н, смт. Старий Салтів, яхт-клуб ім. Соїча Показати на мапі

11 відгуків

А
Андрей
27 червня 2018
Научиться управлять яхтой мечтал давно, и вот друзья неожиданно осуществили мечту)) Оказалось, что учиться можно не в одиночку, так что подарок оценили все вместе! Капитан - толковый мужик, интересно было с ним общаться. Все понятно и просто рассказывал, интересно было всем!

3 жовтня 2017
Жена подарила мастер-класс управления яхтой на день рождения. Приятно удивила сама идея подарка в ввиде впечатления, это запомнится надолго. Особенно запомнятся жене моменты, когда мы шли против ветра и из-за большого наклона яхты относительно воды мы держались за любые выступающие элементы палубы, чтобы не выпасть за борт. Ведь это была не крейсерская яхта, а небольшая парусная яхта около 20...
Жена подарила мастер-класс управления яхтой на день рождения. Приятно удивила сама идея подарка в ввиде впечатления, это запомнится надолго. Особенно запомнятся жене моменты, когда мы шли против ветра и из-за большого наклона яхты относительно воды мы держались за любые выступающие элементы палубы, чтобы не выпасть за борт. Ведь это была не крейсерская яхта, а небольшая парусная яхта около 20 метров длиной. Непоколебимый капитан в такие моменты задавал с тревогой в голосе вопрос "я не понял, что происходит?" и забирал управление яхтой на себя. Было весело :)

18 серпня 2017
Отличные впечатления и море удовольствия! Быстрая парусная яхта и очень приятный капитан. Когда борт яхты при резких поворотах почти уходит под воду - экстремальные ощущения обеспечены! Очень рекомендую данное впечатление!

Ірина
22 вересня 2016
Майстер-клас здійснили у вересні, погода була ідеальною для повного 3-годинного релаксу серед "харківського моря". Капітан корабля повністю передав нам можливість керувати яхтою, розповів про особливості та тонкощі цього процесу. Дуже хороший варіант для відпочинку на вікенд

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень