101481
 

Подаруй майстер-клас управління яхтою!

Майстер-клас управління 9-метровою крейсерською яхтою! Це унікальна можливість пізнати «ази» професійного вітрильного спорту — навчитися вести судно за вітром, маневрувати і швартуватися. Досвідчений яхтсмен довірить штурвал новачку одразу після невеликого екскурсу в теоретичні основи. Заплив відбудеться в акваторії Печенізького водосховища, де спокійна вода створює ідеальні умови для навчання! детальніше...

6 люд. 2,5 години Використати до 28.02.2019
2 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 610 раз
6 людей
2,5 години
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас управління яхтою — що це?

Індивідуальне навчання основам управління яхтою. Для навчання використовують 25-футову гоночну крейсерську яхту. Навчає професійний яхтсмен. Катання відбувається в акваторії Печенізького водосховища. Враження підходить як новачкам, так і досвідченим спортсменам.

Як все відбувається?

Щасливчику треба дістатися яхт-клубу «Бригантина», де на нього вже чекатиме 25-футова яхта, а на її борту — досвідчений капітан. Профі допоможе Щасливчику піднятися на борт і розповість йому правила безпеки. Після короткого інструктажу яхтсмен пояснить теорію управління яхтою, проведе коротку екскурсію на борту 25-футової красуні. Потім профі розповість, як ставити вітрила і маневрувати ними, навчить в'язати морські вузли і швартувати судно. Щасливчик спробує самостійно стати за штурвал і зробити декілька маневрів. Спостерігати за його успіхами зможе компанія з 5-ти друзів прямо на борту яхти.

25-футова крейсерська яхта

Можливість стати біля керма прекрасної яхти і пройти під вітрилами по Печенізькому водосховищу. Катання відбувається на гоночній яхті крейсерського типу — одній з найбільш престижних моделей у світі вітрильного спорту.

Заплив по Печенізькому водосховищу

Селище Старий Салтів — локація, звідки почнеться водна подорож, знаходиться в 30 км від Харкова. Сюди легко дістатися на маршрутних таксі чи на власному транспорті.

Враження підходить людям з різним рівнем навичок

Навчитися основам управління яхтою можуть люди з різним рівнем навичок. Досвідчений капітан підбере програму навчання як для початківця, так і досвідченого яхтсмена. Програма навчання включає:

  • теорію управління яхтою;
  • постановку вітрил;
  • маневрування;
  • в'язання морських вузлів;
  • основи швартування.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
X-country - Екстрім-школа (Яхт-клуб)
Вовчанський р-н, смт. Старий Салтів, яхт-клуб ім. Соїча Показати на мапі

11 відгуків

А
Андрей
27 червня 2018
Научиться управлять яхтой мечтал давно, и вот друзья неожиданно осуществили мечту)) Оказалось, что учиться можно не в одиночку, так что подарок оценили все вместе! Капитан - толковый мужик, интересно было с ним общаться. Все понятно и просто рассказывал, интересно было всем!

Д
Дмитрий
3 жовтня 2017
Жена подарила мастер-класс управления яхтой на день рождения. Приятно удивила сама идея подарка в ввиде впечатления, это запомнится надолго. Особенно запомнятся жене моменты, когда мы шли против ветра и из-за большого наклона яхты относительно воды мы держались за любые выступающие элементы палубы, чтобы не выпасть за борт. Ведь это была не крейсерская яхта, а небольшая парусная яхта около 20...
Жена подарила мастер-класс управления яхтой на день рождения. Приятно удивила сама идея подарка в ввиде впечатления, это запомнится надолго. Особенно запомнятся жене моменты, когда мы шли против ветра и из-за большого наклона яхты относительно воды мы держались за любые выступающие элементы палубы, чтобы не выпасть за борт. Ведь это была не крейсерская яхта, а небольшая парусная яхта около 20 метров длиной. Непоколебимый капитан в такие моменты задавал с тревогой в голосе вопрос "я не понял, что происходит?" и забирал управление яхтой на себя. Было весело :)

В
Виктор
18 серпня 2017
Отличные впечатления и море удовольствия! Быстрая парусная яхта и очень приятный капитан. Когда борт яхты при резких поворотах почти уходит под воду - экстремальные ощущения обеспечены! Очень рекомендую данное впечатление!

Ірина
22 вересня 2016
Майстер-клас здійснили у вересні, погода була ідеальною для повного 3-годинного релаксу серед "харківського моря". Капітан корабля повністю передав нам можливість керувати яхтою, розповів про особливості та тонкощі цього процесу. Дуже хороший варіант для відпочинку на вікенд

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень