101481
 

Подаруй майстер-клас управління яхтою!

Майстер-клас управління 9-метровою крейсерською яхтою! Це унікальна можливість пізнати «ази» професійного вітрильного спорту — навчитися вести судно за вітром, маневрувати і швартуватися. Досвідчений яхтсмен довірить штурвал новачку одразу після невеликого екскурсу в теоретичні основи. Заплив відбудеться в акваторії Печенізького водосховища, де спокійна вода створює ідеальні умови для навчання! детальніше...

6 люд. 2,5 години Використати до 30.11.2018
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 525 раз
6 людей
2,5 години
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас управління яхтою — що це?

Індивідуальне навчання основам управління яхтою. Для навчання використовують 25-футову гоночну крейсерську яхту. Навчає професійний яхтсмен. Катання відбувається в акваторії Печенізького водосховища. Враження підходить як новачкам, так і досвідченим спортсменам.

Як все відбувається?

Щасливчику треба дістатися яхт-клубу «Бригантина», де на нього вже чекатиме 25-футова яхта, а на її борту — досвідчений капітан. Профі допоможе Щасливчику піднятися на борт і розповість йому правила безпеки. Після короткого інструктажу яхтсмен пояснить теорію управління яхтою, проведе коротку екскурсію на борту 25-футової красуні. Потім профі розповість, як ставити вітрила і маневрувати ними, навчить в'язати морські вузли і швартувати судно. Щасливчик спробує самостійно стати за штурвал і зробити декілька маневрів. Спостерігати за його успіхами зможе компанія з 5-ти друзів прямо на борту яхти.

25-футова крейсерська яхта

Можливість стати біля керма прекрасної яхти і пройти під вітрилами по Печенізькому водосховищу. Катання відбувається на гоночній яхті крейсерського типу — одній з найбільш престижних моделей у світі вітрильного спорту.

Заплив по Печенізькому водосховищу

Селище Старий Салтів — локація, звідки почнеться водна подорож, знаходиться в 30 км від Харкова. Сюди легко дістатися на маршрутних таксі чи на власному транспорті.

Враження підходить людям з різним рівнем навичок

Навчитися основам управління яхтою можуть люди з різним рівнем навичок. Досвідчений капітан підбере програму навчання як для початківця, так і досвідченого яхтсмена. Програма навчання включає:

  • теорію управління яхтою;
  • постановку вітрил;
  • маневрування;
  • в'язання морських вузлів;
  • основи швартування.

Місце проведення враження:

X-country - Школа кайтінга, яхтингу та вейкбордингу
Салтівське шосе, 602 м/р Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

Д
Дмитрий
3 жовтня 2017
Жена подарила мастер-класс управления яхтой на день рождения. Приятно удивила сама идея подарка в ввиде впечатления, это запомнится надолго. Особенно запомнятся жене моменты, когда мы шли против ветра и из-за большого наклона яхты относительно воды мы держались за любые выступающие элементы палубы, чтобы не выпасть за борт. Ведь это была не крейсерская яхта, а небольшая парусная яхта около 20...
Жена подарила мастер-класс управления яхтой на день рождения. Приятно удивила сама идея подарка в ввиде впечатления, это запомнится надолго. Особенно запомнятся жене моменты, когда мы шли против ветра и из-за большого наклона яхты относительно воды мы держались за любые выступающие элементы палубы, чтобы не выпасть за борт. Ведь это была не крейсерская яхта, а небольшая парусная яхта около 20 метров длиной. Непоколебимый капитан в такие моменты задавал с тревогой в голосе вопрос "я не понял, что происходит?" и забирал управление яхтой на себя. Было весело :)

В
Виктор
18 серпня 2017
Отличные впечатления и море удовольствия! Быстрая парусная яхта и очень приятный капитан. Когда борт яхты при резких поворотах почти уходит под воду - экстремальные ощущения обеспечены! Очень рекомендую данное впечатление!

22 вересня 2016
Майстер-клас здійснили у вересні, погода була ідеальною для повного 3-годинного релаксу серед "харківського моря". Капітан корабля повністю передав нам можливість керувати яхтою, розповів про особливості та тонкощі цього процесу. Дуже хороший варіант для відпочинку на вікенд

4 вересня 2016
Подарила мужу на день рождения мастер клас управления парусной яхтой,и не прогадала,впечатление просто супер получили масу удовольствия всей семьей.Очень понравелось капитан сразу расказал мужу о правилах управления и муж сам управлял 2,5 часа яхтой,даже сыну нашол задание перекидевать паруса что очень порадовало ребенка. Впечатление рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень