101157
 

Подаруй майстер-клас вокалу!

Індивідуальний урок вокалу з професійним наставником. Він навчить брати найвищі ноти, але спершу проведе повноцінне розспівування — покаже, як швидко підхоплювати дихання і правильно виводити звук. Для репетиції можна вибрати будь-яку пісню, а в кінці заняття довести її до досконалості. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
1 людина
60 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас вокалу — що це?

Урок буде корисний для всіх, хто любить співати. Адже займаючись вокалом самостійно, можна допускати масу дрібних помилок. Приміром, багато співаків не використовують в повній мірі діафрагму, дихають неправильно або навіть не здогадуються про свій потенціал. Але варто тільки професійному педагогу втрутитися в процес навчання, як все відразу стане на свої місця. Поставлена техніка співу допоможе розкрити природні дані і правильно розподілити навантаження на голосові зв'язки. Вступний майстер-клас вокалу переслідує саме цю мету. А індивідуальний підхід у цьому випадку гарантований.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає музичну студію «Школа року», яка незважаючи на гучну назву працює з усіма стилями музики та приділяє окрему увагу академічному вокалу. У школі гостя зустріне досвідчений педагог і проведе в спеціальний зал для занять. Спочатку профі оцінить рівень навичок Щасливчика, спробує визначити його здібності, наявність слуху. А потім складе індивідуальну програму навчання, яка дозволить новачкам освоїти основи вокалу, а більш досвідченому учневі попрацювати над своїми помилками і технікою виконання. Залишиться вибрати улюблену пісню і попрактикувати набуті навички на конкретному прикладі.

Експрес-школа вокалу на 1 занятті

Це повне занурення в техніку співу — ті основи основ, без знання яких не можна розвинути діапазон власного голосу. Більш досвідчені вокалісти попрацюють над правильним диханням, артикуляцією та виконанням конкретної композиції. А новачки зможуть дізнатися багато цікавого про:

  • постановку дихання в процесі співу
  • техніку виспівування
  • базові вправидля розвитку голосу

Навчитися можна з будь-яким рівнем навичок

Для того, щоб відвідати майстер-клас, не обов'язково володіти музичною освітою або особливим талантом. Професійний педагог складе індивідуальну програму навчання, що дозволить знайти підхід до кожного учня.

Вокальний перфоманс — виконання улюбленої пісні

Отримані навички потрібно буде закріпити на практиці. І найпростіший спосіб це зробити — виконати улюблену пісню. Педагог проведе повноцінну репетицію, вкаже на помилки і навчить «обманювати» високі ноти. Ось так в репертуарі новачка з'явиться власний хіт.

Місце проведення враження:

Школа рока
вул. Василя Стуса, 4-А Показати на мапі

17 відгуків реальних людей

А
Алексей
27 червня 2017
Подарок подарили друзья на день рождения. Выбрал мастер-класс по вокалу, потому что играю на гитаре и давно было интересно узнать основы техники пения. Понравился профессионализм преподавателя. Большое спасибо за эмоции.

Е
Елена
10 лютого 2017
Спасибо, дочка была в восторге.Очень хорошее обслуживание. Очень внимательные сотрудники.

25 січня 2016
Профессионально. Получил дельные советы как усовершенствовать самостоятельные занятия вокалом и получил ХОРОШЕЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ)))

9 листопада 2015
Мне подарили сертификат на мастер-класс вокала друзья на работе, т.к.они знают, что я люблю петь :) И они захотели, чтоб у меня появилось новое творческое хобби. Преподаватель помог мне понять, в какую сторону мне развиваться, чтоб я смогла красиво и правильно петь. Спасибо компании bodo за организацию такого мероприятия! Сотрудники очень вежливые, учтивые, всегда напомнят, когда и где я...
Мне подарили сертификат на мастер-класс вокала друзья на работе, т.к.они знают, что я люблю петь :) И они захотели, чтоб у меня появилось новое творческое хобби. Преподаватель помог мне понять, в какую сторону мне развиваться, чтоб я смогла красиво и правильно петь. Спасибо компании bodo за организацию такого мероприятия! Сотрудники очень вежливые, учтивые, всегда напомнят, когда и где я должна оказаться. Буду рекомендовать вас своим друзьям ;)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень