101036
 

Подаруй майстер-клас живопису!

Індивідуальне заняття з художником у творчій студії. Справжній професіонал своєї справи ознайомить з теорією, видасть всі необхідні матеріали і допоможе втілити отримані знання на практиці. Малювати можна маслом або аквареллю. Для того щоб відвідати майстер-клас, необов'язково мати спеціальні навички. За 3 години досвідчений майстер навчить створювати натюрморт, пейзаж або іншу картину за бажанням. детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 30.09.2018
1 людина
3 години
Доступно з 5 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас живопису — що це?

Можливість доторкнутися до прекрасного і створити власний витвір, навіть не маючи попереднього художнього досвіду. Викладач введе в курс справи, розповість про всі тонкощі мистецтва живопису і навчить малювати картину улюбленого жанру. Педагог проконтролює процеси створення роботи, дасть професійні поради і рекомендації. Готовий витвір можна буде забрати на пам'ять.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає творчу студію BeArt, де познайомиться з художником. Він запропонує вибрати жанр картини — натюрморт, пейзаж або щось інше. Потім — майстер видасть все необхідне: ґрунтований картон, розміром 40*60, а також масляні або акварельні фарби. За 3 години заняття педагог розповість про особливості написання картини, ознайомить з теорією і проконтролює всі етапи створення роботи. Готовий витвір можна буде забрати додому або залишити на кілька днів для повного висихання.

Теорія + практика

За час заняття художник повністю введе в курс справи і ознайомить з теорією. Після цього буде практична частина, де Щасливчика навчать працювати пензлем.

Картина на вибір

Учень може вибрати, що саме йому малювати — пейзаж або натюрморт. За бажанням можна створити картину в іншому жанрі.

Підходить для новачків

Відвідати майстер-клас зможе навіть людина, яка ніколи не займалася живописом. Для заняття не потрібна спеціальна підготовка.

 

 

Місце проведення враження:

BeArt - Творча студія
м. Проспект Гагаріна, пр-т Гагаріна, 1 Показати на мапі

47 відгуків реальних людей

Т
Таня
28 березня 2018
Всегда мечтала оказаться в роли художника и создать хоть что-нибудь прекрасное своими руками, и такая возможность у меня появилась благодаря подарку подруги) Пошли на мастер-класс вместе и обе остались довольны) Решили рисовать отдельно, ведь каждый хотел потом свой рисунок оставить себе) Отдельное спасибо художнику, что не торопился и все подробно объяснял, когда с первого раза мы что-то не...
Всегда мечтала оказаться в роли художника и создать хоть что-нибудь прекрасное своими руками, и такая возможность у меня появилась благодаря подарку подруги) Пошли на мастер-класс вместе и обе остались довольны) Решили рисовать отдельно, ведь каждый хотел потом свой рисунок оставить себе) Отдельное спасибо художнику, что не торопился и все подробно объяснял, когда с первого раза мы что-то не понимали или у нас не получалось) Спасибо ему за терпение, подруге за подарок, а Бодо за такую возможность дарить впечатления!

А
Анна
27 березня 2018
От курса живописи только положительные эмоции остались! Педагог чудесный. Каждое занятие было посвящено новому направлению. Мы рисовали и гуашью, и акварелью, и пастелью. Очень необычно и прикольно было рисовать углем...)) Теперь могу похвастаться собственноручно созданными картинами :)

А
Александра
12 серпня 2017
Добрый день! Хочу поделиться своими эмоциями по поводу впечатления-Мастер-класс по живописи.Это было прекрасно,я под руководством очень приятной и талантливой художницы,нарисовала картину маслом.Спасибо моим подругам за такой подарок,раньше я посещала художественную школу,но из-за нехватки времени перестала ходить туда и постоянно рассказывала,как мечтаю рисовать.Вот так :) Спасибо BODO)))

10 серпня 2017
Сертификат подарил муж на мастер класс по живописи. Рисовала последний раз в школе, классе 7 и гуашью, когда листик альбомный вздувался))) А на мастер-классе я рисовала на холсте и маслом. Я понятия не имела, что это так приятно, интересно, увлекательно и красиво. Конечно, мне помогала девочка художник: рассказывала с чего начать, как смешивать краски. За 2,5 часа у меня получилась шикарная...
Сертификат подарил муж на мастер класс по живописи. Рисовала последний раз в школе, классе 7 и гуашью, когда листик альбомный вздувался))) А на мастер-классе я рисовала на холсте и маслом. Я понятия не имела, что это так приятно, интересно, увлекательно и красиво. Конечно, мне помогала девочка художник: рассказывала с чего начать, как смешивать краски. За 2,5 часа у меня получилась шикарная картина (я так думаю). После этого урока захотелось рисовать. Купила себе картину по номерам - увлекательно, но с уроком живописи не сравнить!!! Хочу еще на такое впечатление. Рекомендую дарить и не бояться, никто не останется равнодушным!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень