101036
 

Подаруй майстер-клас живопису!

Індивідуальне заняття з художником у творчій студії. Справжній професіонал своєї справи ознайомить з теорією, видасть всі необхідні матеріали і допоможе втілити отримані знання на практиці. Малювати можна маслом або аквареллю. Для того щоб відвідати майстер-клас, необов'язково мати спеціальні навички. Досвідчений майстер навчить створювати натюрморт, пейзаж або іншу картину за бажанням. детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 28.02.2019
1 людина
3 години
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас живопису — що це?

Можливість доторкнутися до прекрасного і створити власний витвір, навіть не маючи попереднього художнього досвіду. Викладач введе в курс справи, розповість про всі тонкощі мистецтва живопису і навчить малювати картину улюбленого жанру. Педагог проконтролює процеси створення роботи, дасть професійні поради і рекомендації. Готовий витвір можна буде забрати на пам'ять.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає творчу студію BeArt, де познайомиться з художником. Він запропонує вибрати жанр картини — натюрморт, пейзаж або щось інше. Потім — майстер видасть все необхідне: ґрунтований картон, розміром 20*30, а також масляні або акварельні фарби. Педагог розповість про особливості написання картини, ознайомить з теорією і проконтролює всі етапи створення роботи. Готовий витвір можна буде забрати додому або залишити на кілька днів для повного висихання. Тривалість заняття — до 3 годин.

Теорія + практика

За час заняття художник повністю введе в курс справи і ознайомить з теорією. Після цього буде практична частина, де Щасливчика навчать працювати пензлем.

Картина на вибір

Учень може вибрати, що саме йому малювати — пейзаж або натюрморт. За бажанням можна створити картину в іншому жанрі.

Підходить для новачків

Відвідати майстер-клас зможе навіть людина, яка ніколи не займалася живописом. Для заняття не потрібна спеціальна підготовка.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
BeArt - Творча студія
м. Проспект Гагаріна, пр-т Гагаріна, 1 Показати на мапі

47 відгуків

Т
Таня
28 березня 2018
Всегда мечтала оказаться в роли художника и создать хоть что-нибудь прекрасное своими руками, и такая возможность у меня появилась благодаря подарку подруги) Пошли на мастер-класс вместе и обе остались довольны) Решили рисовать отдельно, ведь каждый хотел потом свой рисунок оставить себе) Отдельное спасибо художнику, что не торопился и все подробно объяснял, когда с первого раза мы что-то не...
Всегда мечтала оказаться в роли художника и создать хоть что-нибудь прекрасное своими руками, и такая возможность у меня появилась благодаря подарку подруги) Пошли на мастер-класс вместе и обе остались довольны) Решили рисовать отдельно, ведь каждый хотел потом свой рисунок оставить себе) Отдельное спасибо художнику, что не торопился и все подробно объяснял, когда с первого раза мы что-то не понимали или у нас не получалось) Спасибо ему за терпение, подруге за подарок, а Бодо за такую возможность дарить впечатления!

А
Анна
27 березня 2018
От курса живописи только положительные эмоции остались! Педагог чудесный. Каждое занятие было посвящено новому направлению. Мы рисовали и гуашью, и акварелью, и пастелью. Очень необычно и прикольно было рисовать углем...)) Теперь могу похвастаться собственноручно созданными картинами :)

А
Александра
12 серпня 2017
Добрый день! Хочу поделиться своими эмоциями по поводу впечатления-Мастер-класс по живописи.Это было прекрасно,я под руководством очень приятной и талантливой художницы,нарисовала картину маслом.Спасибо моим подругам за такой подарок,раньше я посещала художественную школу,но из-за нехватки времени перестала ходить туда и постоянно рассказывала,как мечтаю рисовать.Вот так :) Спасибо BODO)))

Екатерина
10 серпня 2017
Сертификат подарил муж на мастер класс по живописи. Рисовала последний раз в школе, классе 7 и гуашью, когда листик альбомный вздувался))) А на мастер-классе я рисовала на холсте и маслом. Я понятия не имела, что это так приятно, интересно, увлекательно и красиво. Конечно, мне помогала девочка художник: рассказывала с чего начать, как смешивать краски. За 2,5 часа у меня получилась шикарная...
Сертификат подарил муж на мастер класс по живописи. Рисовала последний раз в школе, классе 7 и гуашью, когда листик альбомный вздувался))) А на мастер-классе я рисовала на холсте и маслом. Я понятия не имела, что это так приятно, интересно, увлекательно и красиво. Конечно, мне помогала девочка художник: рассказывала с чего начать, как смешивать краски. За 2,5 часа у меня получилась шикарная картина (я так думаю). После этого урока захотелось рисовать. Купила себе картину по номерам - увлекательно, но с уроком живописи не сравнить!!! Хочу еще на такое впечатление. Рекомендую дарить и не бояться, никто не останется равнодушным!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень