101263
 

Подаруй майстер-клас мото-профі для двох!

Індивідуальне навчання їзді на мотоциклі за ефективною американською методикою. Досвідчений інструктор допоможе відточити навики «байкерського вміння»: спочатку з вимкненим двигуном, а потім і на невеликій швидкості. Це можливість навчитися рушати з місця, різко гальмувати, чітко входити в повороти і маневрувати. Спеціально для уроку будуть надані різні моделі мотоциклів, серед яких — Geon Pantera, Lifan Apache, Lifan Irokez. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Зріст від 150 см
Використати до 28.02.2019

Мото-профі для двох — що це?

Індивідуальне навчання керуванню швидкісним мотоциклом за американською методикою. Вона включає ази контраварійного водіння: від правильної посадки до входження в різкі повороти на високих швидкостях. Заняття проводить 1 або 2 інструктори залежно від рівня навичок учнів. Але, в будь-якому випадку, кожному буде надано окремий мотоцикл. Для навчання надають байки різних моделей: Geon Pantera, Lifan Apache або Lifan Irokez.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають школу мотоспорту «В шоломі», де їх зустріне досвідчений інструктор. Він розповість правила безпеки, видасть захисну екіпіровку і уточнить наявні навички керування мотоциклом. Це дозволить профі визначити різницю в уміннях учнів. Якщо вона відчутно велика — навчанням займуться одразу 2 інструктори. Спочатку Щасливчики будуть відпрацьовувати навички на мотоциклах з вимкненим двигуном, а потім спробують повторити теж саме на невеликих швидкостях. При цьому інструктор буде постійно знаходитися поруч. По мірі навчання Щасливчики зможуть поступово збільшити швидкість катання.

Навчання за відомою американською методикою

За даною програмою навчають основам швидкісної їзди співробітників мотополіції Америки. Профі навчить основним прийомам, які допоможуть почувати себе впевнено в будь-якій ситуації на дорозі:

  • правильній посадці;
  • маневруванню на невеликих швидкостях;
  • екстреному гальмуванню;
  • проходженню поворотів.

Навчальні мотоцикли на вибір

Навчатися доведеться на сучасних мотоциклах — Geon Pantera, Lifan Apache, Lifan Irokez. Вони оснащені потужними двигунами об'ємом до 200 куб. см, що дозволяє розвивати високу швидкість — аж до 130 км/год. Але головна перевага цих байків полягає у відмінній маневреності — вони значно полегшують для гонщика процес балансування.

Комплект захисної екіпіровки видається

Про питання екіпіровки подбає досвідчений інструктор. Він підбере повний захисний комплект: відповідну за розміром «черепаху», а також наколінники, налокітники і шолом.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
В шоломі - Мотошкола
м.Академика Павлова, вул.академіка Павлова, 271 Показати на мапі

47 відгуків

18 червня 2018
Подарок подарил друг, так как давно хотелось покататься на мотоцикле, впечатление попало прямо в цель. Очень понравилась работа инструктора Елены. Конечно мото-профи после одного занятия вы не станете, но возможно научитесь не задирать локти и правильно сидеть на мотоцикле.

И
Игорь
12 червня 2018
Спасибо большое ребятам "В Шлеме" за их терпение! Все очень понравилось!!! Действительно впечатление !

И
Ирина
30 жовтня 2017
Очень крутое впечатление! Подарок достался мне за победу в конкурсе, и я не пожалела, что выбрала именно это впечатление. Очень хотелось попробовать что-то новое для себя и я выбрала мотопрофи. Отличные инструктора, с хорошим чувством юмора и бесконечным терпением. Самое для меня лучшее было то, что теория прошла быстро и осталось очень много времени на практику! Настроение поднялось, осталась очень довольна.

А
Александр
16 жовтня 2017
Понравилось все, от организации впечатления, до радостных ощущений сутки спустя после впечатления. Выбор пал на "Мото-профи" потому, что в последнее время интересно практически все, что связано с байками. Bodo, как всегда, большие молодцы. В день впечатления у нас шел дождь, поэтому я думал, что придется перенести впечатление. Связался с ребятами из Bodo, на что они ответили "Сейчас мы...
Понравилось все, от организации впечатления, до радостных ощущений сутки спустя после впечатления. Выбор пал на "Мото-профи" потому, что в последнее время интересно практически все, что связано с байками. Bodo, как всегда, большие молодцы. В день впечатления у нас шел дождь, поэтому я думал, что придется перенести впечатление. Связался с ребятами из Bodo, на что они ответили "Сейчас мы свяжемся с провайдером и что-то придумаем". В итоге все получилось в назначенный день. Bodo, мне Ваш сервис очень нравится)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень