101263
 

Подаруй драйв на спортивному байку для двох!

Індивідуальне навчання їзді на мотоциклі за ефективною американською методикою. Досвідчений інструктор допоможе відточити навики «байкерського вміння»: спочатку з вимкненим двигуном, а потім і на невеликій швидкості. Це можливість навчитися рушати з місця, різко гальмувати, чітко входити в повороти і маневрувати. Спеціально для уроку будуть надані різні моделі мотоциклів, серед яких — Geon Pantera, Lifan Apache, Lifan Irokez. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2018
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Зростання від 150 см
Використати до 31.03.2018

Мото-профі для двох — що це?

Індивідуальне навчання керуванню швидкісним мотоциклом за американською методикою. Вона включає ази контраварійного водіння: від правильної посадки до входження в різкі повороти на високих швидкостях. Заняття проводить 1 або 2 інструктори залежно від рівня навичок учнів. Але, в будь-якому випадку, кожному буде надано окремий мотоцикл. Для навчання надають байки різних моделей: Geon Pantera, Lifan Apache або Lifan Irokez.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають школу мотоспорту «В шоломі», де їх зустріне досвідчений інструктор. Він розповість правила безпеки, видасть захисну екіпіровку і уточнить наявні навички керування мотоциклом. Це дозволить профі визначити різницю в уміннях учнів. Якщо вона відчутно велика — навчанням займуться одразу 2 інструктори. Спочатку Щасливчики будуть відпрацьовувати навички на мотоциклах з вимкненим двигуном, а потім спробують повторити теж саме на невеликих швидкостях. При цьому інструктор буде постійно знаходитися поруч. По мірі навчання Щасливчики зможуть поступово збільшити швидкість катання.

Навчання за відомою американською методикою

За даною програмою навчають основам швидкісної їзди співробітників мотополіції Америки. Профі навчить основним прийомам, які допоможуть почувати себе впевнено в будь-якій ситуації на дорозі:

  • правильній посадці;
  • маневруванню на невеликих швидкостях;
  • екстреному гальмуванню;
  • проходженню поворотів.

Навчальні мотоцикли на вибір

Навчатися доведеться на сучасних мотоциклах — Geon Pantera, Lifan Apache, Lifan Irokez. Вони оснащені потужними двигунами об'ємом до 200 куб. см, що дозволяє розвивати високу швидкість — аж до 130 км/год. Але головна перевага цих байків полягає у відмінній маневреності — вони значно полегшують для гонщика процес балансування.

Комплект захисної екіпіровки видається

Про питання екіпіровки подбає досвідчений інструктор. Він підбере повний захисний комплект: відповідну за розміром «черепаху», а також наколінники, налокітники і шолом.

Місце проведення враження:

Мотошкола «В шоломі»
м.Академика Павлова, вул.академіка Павлова, 271 Показати на мапі

39 відгуків реальних людей

С
Сергей
20 вересня 2017
Все было шикарно. Очень хорошие инструкторы все очень подробно и понятно объясняют. После первого катание на мотоцикле появилось очень большое желание пройти весь курс. Всем советую попробовать )))

В
Валерия
8 вересня 2017
Большое спасибо инструктору Елене за обучение!)) Первый раз села на байк и влюбилась в это дело))

Ю
Юрий
30 серпня 2017
В шлеме - лучшие. Урок то, что надо давно хотели начать обучение и начали!

14 серпня 2017
Очень хороший преподаватель, объяснил, показал, проконтролировал. Все супер.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень