101262
 

Подаруй урок їзди на спортбайку!

Індивідуальне заняття цілком і повністю присвячене їзді на швидкісному мотоциклі. Школа пропонує для навчання різні моделі мотоциклів — Geon Pantera, Lifan Apache, Lifan Irokez. Залізні «монстри» розвивають швидкість до 130 км/год і ідеально підходять для тренування основних навичок майстерності водія. Під керівництвом профі-гонщика початківець байкер освоїть принципи роботи мотоцикла, правильної посадки за кермом, маневрування на швидкості і проходження поворотів. Видається повний комплект захисної екіпіровки, а для навчання використовується західна методика, розроблена спеціально для співробітників мотополіції Америки. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.04.2018
1 людина
2 години
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Зростання від 150 см
Використати до 30.04.2018

Мото-профі — що це?

«Очна ставка» з навчальним байком, об'єм двигуна якого може досягати 200 куб. см. Для навчання використовують різні моделі мотоциклів — Geon Pantera, Lifan Apache або Lifan Irokez. Легкі байки ідеально підходять для міської їзди, а в умовах гоночної траси здатні розвивати швидкість до 130 км/год! Початківець байкер зможе влаштувати для малогабаритної моделі справжній тест-драйв, але спершу йому доаедеться перейняти досвід управління цією технікою у профі-гонщика. Він познайомить свого гостя з принципом роботи мотоцикла, розповість про правильну посадки за кермом, способи маневрування і входження в повороти. Урок разом з практикою займе близько 2 годин. А його фішкою стане навчання за американською методикою.

Як все відбувається?

Сама назва мотошколи — «В шоломі» — для будь-якого байкера звучить багатообіцяюче. Власне, сам шолом, а разом з ним і «черепаху», наколінники і налокітники Щасливчик отримає для власної безпеки. Саме з таким комплектом захисної екіпіровки можна відчувати себе впевнено за кермом, тим більше, що супроводжувати новачка на занятті буде профі-гонщик. Він підбере програму навчання у відповідності з наявними навичками. Спочатку Щасливчик спробує відпрацювати базові прийоми на невеликій швидкості. А по мірі досягнення помітних успіхів зможе трохи збільшити швидкість. Наскільки драйвовим стане заняття — безпосередньо залежить від здібностей Щасливчика.

Американська методика навчання мотополіції

Осягати основи швидкісної їзди належить за ефективною методикою. Програма, яка використовується для навчання, була розроблена в Америці — спеціально для співробітників мотополіції. Заняття відбудеться на спеціально обладнаному майданчику відкритого типу і буде охоплювати наступні питання:

  • принцип роботи мотоцикла і правильна посадка за кермом;
  • переміщення ваги;
  • початок руху і гальмування;
  • маневрування на невеликих швидкостях;
  • проходження поворотів з оптимальною траєкторією.

Різні моделі швидкісних мотоциклів на вибір

Можливість покататися на сучасному навчальному мотоциклі. Серед байків представлені моделі Geon Pantera, Lifan Apache, Lifan Irokez. Мотоцикли оснащені потужними двигунами з об'ємом до 200 куб. см і здатні розвивати швидкість до 130 км/год. Кожна модель ідеально підходить для навчання: байки легкі і маневрені, плюс до всього — прості в управлінні.

Повний комплект захисної екіпіровки

Починаючому райдеру видають комплект захисної екіпіровки, що включає:

  • шолом;
  • наколінники;
  • налокітники;
  • «черепаху».

Місце проведення враження:

Мотошкола «В шоломі»
м.Академика Павлова, вул.академіка Павлова, 271 Показати на мапі

44 відгуків реальних людей

А
Александр
16 жовтня 2017
Понравилось все, от организации впечатления, до радостных ощущений сутки спустя после впечатления. Выбор пал на "Мото-профи" потому, что в последнее время интересно практически все, что связано с байками. Bodo, как всегда, большие молодцы. В день впечатления у нас шел дождь, поэтому я думал, что придется перенести впечатление. Связался с ребятами из Bodo, на что они ответили "Сейчас мы...
Понравилось все, от организации впечатления, до радостных ощущений сутки спустя после впечатления. Выбор пал на "Мото-профи" потому, что в последнее время интересно практически все, что связано с байками. Bodo, как всегда, большие молодцы. В день впечатления у нас шел дождь, поэтому я думал, что придется перенести впечатление. Связался с ребятами из Bodo, на что они ответили "Сейчас мы свяжемся с провайдером и что-то придумаем". В итоге все получилось в назначенный день. Bodo, мне Ваш сервис очень нравится)

Т
Таня
8 жовтня 2017
Потрясающие мотоциклы, терпеливые инструкторы и море впечатлений ) одного раза, конечно, нехватает, хочется ещё ))

Е
Евгений
7 жовтня 2017
Большое спасибо ребятам из мотошколы, отличные инструкторы, хорошие мотоциклы, научили ездить на первом же уроке, обязательно обращусь еще.

К
Константин
6 жовтня 2017
Мне очень понравилось впечатление которым я воспользовался. Инструктор был отличный, всё понятно и просто объяснил. Думаю воспользуюсь еще не раз вашими впечатлениями. Всё очень понравилось. Спасибо вам.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень