101262
 

Подаруй майстер-клас мото-профі!

Індивідуальне заняття цілком і повністю присвячене їзді на швидкісному мотоциклі. Школа пропонує для навчання різні моделі мотоциклів — Geon Pantera, Lifan Apache, Lifan Irokez. Залізні «монстри» розвивають швидкість до 130 км/год і ідеально підходять для тренування основних навичок майстерності водія. Під керівництвом профі-гонщика початківець байкер освоїть принципи роботи мотоцикла, правильної посадки за кермом, маневрування на швидкості і проходження поворотів. Видається повний комплект захисної екіпіровки, а для навчання використовується західна методика, розроблена спеціально для співробітників мотополіції Америки. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
1 людина
2 години
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Зріст від 150 см
Використати до 31.03.2019

Мото-профі — що це?

«Очна ставка» з навчальним байком, об'єм двигуна якого може досягати 200 куб. см. Для навчання використовують різні моделі мотоциклів — Geon Pantera, Lifan Apache або Lifan Irokez. Легкі байки ідеально підходять для міської їзди, а в умовах гоночної траси здатні розвивати швидкість до 130 км/год! Початківець байкер зможе влаштувати для малогабаритної моделі справжній тест-драйв, але спершу йому доаедеться перейняти досвід управління цією технікою у профі-гонщика. Він познайомить свого гостя з принципом роботи мотоцикла, розповість про правильну посадки за кермом, способи маневрування і входження в повороти. Урок разом з практикою займе близько 2 годин. А його фішкою стане навчання за американською методикою.

Як все відбувається?

Сама назва мотошколи — «В шоломі» — для будь-якого байкера звучить багатообіцяюче. Власне, сам шолом, а разом з ним і «черепаху», наколінники і налокітники Щасливчик отримає для власної безпеки. Саме з таким комплектом захисної екіпіровки можна відчувати себе впевнено за кермом, тим більше, що супроводжувати новачка на занятті буде профі-гонщик. Він підбере програму навчання у відповідності з наявними навичками. Спочатку Щасливчик спробує відпрацювати базові прийоми на невеликій швидкості. А по мірі досягнення помітних успіхів зможе трохи збільшити швидкість. Наскільки драйвовим стане заняття — безпосередньо залежить від здібностей Щасливчика.

Американська методика навчання мотополіції

Осягати основи швидкісної їзди належить за ефективною методикою. Програма, яка використовується для навчання, була розроблена в Америці — спеціально для співробітників мотополіції. Заняття відбудеться на спеціально обладнаному майданчику відкритого типу і буде охоплювати наступні питання:

 • принцип роботи мотоцикла і правильна посадка за кермом;
 • переміщення ваги;
 • початок руху і гальмування;
 • маневрування на невеликих швидкостях;
 • проходження поворотів з оптимальною траєкторією.

Різні моделі швидкісних мотоциклів на вибір

Можливість покататися на сучасному навчальному мотоциклі. Серед байків представлені моделі Geon Pantera, Lifan Apache, Lifan Irokez. Мотоцикли оснащені потужними двигунами з об'ємом до 200 куб. см і здатні розвивати швидкість до 130 км/год. Кожна модель ідеально підходить для навчання: байки легкі і маневрені, плюс до всього — прості в управлінні.

Повний комплект захисної екіпіровки

Починаючому райдеру видають комплект захисної екіпіровки, що включає:

 • шолом;
 • наколінники;
 • налокітники;
 • «черепаху».

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
В шоломі - Мотошкола
м.Академика Павлова, вул.академіка Павлова, 271 Показати на мапі

47 відгуків

18 червня 2018
Подарок подарил друг, так как давно хотелось покататься на мотоцикле, впечатление попало прямо в цель. Очень понравилась работа инструктора Елены. Конечно мото-профи после одного занятия вы не станете, но возможно научитесь не задирать локти и правильно сидеть на мотоцикле.

И
Игорь
12 червня 2018
Спасибо большое ребятам "В Шлеме" за их терпение! Все очень понравилось!!! Действительно впечатление !

30 жовтня 2017
Очень крутое впечатление! Подарок достался мне за победу в конкурсе, и я не пожалела, что выбрала именно это впечатление. Очень хотелось попробовать что-то новое для себя и я выбрала мотопрофи. Отличные инструктора, с хорошим чувством юмора и бесконечным терпением. Самое для меня лучшее было то, что теория прошла быстро и осталось очень много времени на практику! Настроение поднялось, осталась очень довольна.

16 жовтня 2017
Понравилось все, от организации впечатления, до радостных ощущений сутки спустя после впечатления. Выбор пал на "Мото-профи" потому, что в последнее время интересно практически все, что связано с байками. Bodo, как всегда, большие молодцы. В день впечатления у нас шел дождь, поэтому я думал, что придется перенести впечатление. Связался с ребятами из Bodo, на что они ответили "Сейчас мы...
Понравилось все, от организации впечатления, до радостных ощущений сутки спустя после впечатления. Выбор пал на "Мото-профи" потому, что в последнее время интересно практически все, что связано с байками. Bodo, как всегда, большие молодцы. В день впечатления у нас шел дождь, поэтому я думал, что придется перенести впечатление. Связался с ребятами из Bodo, на что они ответили "Сейчас мы свяжемся с провайдером и что-то придумаем". В итоге все получилось в назначенный день. Bodo, мне Ваш сервис очень нравится)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень