Подаруйте відвідування океанаріуму для компанії!

подарували вже 135 рази
4 людини
не обмежено
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Приятелі вирушать на екскурсію в океанаріум. Вони побувають в зоні акваріумів та екзотаріумі. Серед водних тварин тут можна побачити морських їжаків, мурен, піраній і прісноводних скатів. В екзотаріумі мешкають гекони, павуки різних видів, варани, великі скорпіони і т. д.

Чому ми вибрали дельфінарій НЕМО

«Немо» знаходиться в центрі Харкова, між ст. м. «Університет» і «Архітектора Бекетова». Дитина до 5 років може відвідати океанаріум безкоштовно. З собою потрібно взяти її свідоцтво про народження. В океанаріумі мешкають різні види рептилій, амфібій, безхребетних і риб.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

6 відгуків

Екатерина
19 лютого 2019
На днях воспользовались с мужем подаренным сертификатом, выбрали Океанариум и не пожалели ни минуты. Волшебная атмосфера, отличный экскурсовод, множество рыбок и других обитателей. Возле каждого аквариума хочется стоять бесконечно. Отдельно хочется отметить сервис BODO - ребята, вы всегда радуете! Это наш третий сертификат, и каждый раз все делается очень оперативно, четко, вежливо. Напоминаний столько, что даже самый занятой человек не забудет - и почта, и смс, и вайбер. Приятно, когда тебя обслуживают такие люди, хочется пользоваться вашими услугами еще и еще. Развивайтесь и радуйте еще больше людей с каждым днем! Спасибо за счастье)
Оленникова Татьяна
19 лютого 2019
Здравствуйте! Спасибо вашей компании за предоставленные эмоции. Можно, конечно, посетить океанариум самим, но когда это подарок, это очень приятно! Очень красивое оформление подарка, трепетное ожидание события и, наконец, само событие! Спасибо!
Таня
17 лютого 2019
Очень круто после океанариума! Классно все, а эти рыбки, вообще космос!
Юлия
28 січня 2019
Спасибо за впечатление!!! Очень рекомендую. Интересно не только деткам, но и взрослым!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.