100697
 

Подаруй гру в пейнтбол з друзями!

Активний відпочинок для великої компанії з 8 людей. Пейнтбол згуртує команду та створить змагальну атмосферу, змусивши відчайдушно битися за перемогу. Команди отримають повні комплекти екіпірування та рушниці-маркери, з яких вони будуть стріляти по супернику. Великий запас кульок із фарбою дозволить витрачати набої, не піклуючись про економію. детальніше...

8 люд. 250 куль/чол Використати до 28.02.2019
2 700 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 74 раз
8 людей
250 куль/чол
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2019

Пейнтбол з друзями — що це?

Гра на свіжому повітрі для великої компанії. Інструктор розповість правила, а потім буде виконувати роль судді. Усе необхідне нададуть та навчать користуватися спеціальною гвинтівкою-маркером. Командам належить обороняти свої кордони та захоплювати нові території. Влучні постріли, швидка реакція й надійні укриття допоможуть досягти мети.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із друзями приїжджає до пейнтбольного комплексу «Екстремал». Тут їх зустрічає адміністратор і проводить короткий інструктаж із техніки безпеки, після чого розповідає правила гри. Компанія ділиться на дві команди й одягає екіпірування Також кожному надається спеціальна зброя — маркер і набір із 250 кульок-патронів. Для найменших передбачені окремі маркери. Щасливчик може обрати один із шести майданчиків для гри.

250 пострілів

Кожному учасникові нададуть 250 патронів, яких буде достатньо для активної гри. Фарба в кульках має різні кольори, в залежності від належності до команди.

Велика компанія

Враження розраховане на 8 осіб. Щасливчик може зібрати всіх друзів і сформувати дві повноцінні команди для захоплюючої гри в пейнтбол.

Повний комплект спорядження

Перед грою в пейнтбол необхідно переодягнутися в камуфляж і захистити всі частини тіла від фарби. Інструктор надасть маски, костюми, бандани та рукавички. Також усі отримають по маркеру й набору патронів. Співробітники комплексу підберуть усе необхідне навіть для школярів і нададуть можливість взяти участь у пейнтбольному змаганні.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Екстремальні - Пейнтбольний клуб
м. Холодна Гора, просп. Любові Малої (Постишева), 93 Показати на мапі

14 відгуків

21 жовтня 2017
Всем привет! Впечатление было проведено на день рождение для брата 12 лет и его друзей.Всем все очень понравилось,весело и задорно. Большие участки для игры на любую погоду.Спасибо,было круто!

С
Сергей
3 липня 2017
Все было супер, рекомендую сходить , море впечетдений , и одни позетивные эмоции .

В
Владислав
9 червня 2017
Нас было 4 парня, нам очень понравилось) пришлось даже дополнительно брать!

В
Владимир
27 травня 2017
Очень понравилось, большое количество игровых полей, сначала разогревались просто рубились, потом играли по сценарию: оборона комнат, захват комнат, захват флага. Даже друзья которые сначала не очень хотели ехать, спрашивали когда будем играть в следующий раз. Впечатление 11 баллов по десятибалльной шкале.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень