100697
 

Подаруй гру в пейнтбол з друзями!

Активний відпочинок для великої компанії з 8 людей. Пейнтбол згуртує команду та створить змагальну атмосферу, змусивши відчайдушно битися за перемогу. Команди отримають повні комплекти екіпірування та рушниці-маркери, з яких вони будуть стріляти по супернику. Великий запас кульок із фарбою дозволить витрачати набої, не піклуючись про економію. детальніше...

8 люд. 250 куль/чол Використати до 31.03.2019
2 700 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 75 раз
8 людей
250 куль/чол
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Пейнтбол з друзями — що це?

Гра на свіжому повітрі для великої компанії. Інструктор розповість правила, а потім буде виконувати роль судді. Усе необхідне нададуть та навчать користуватися спеціальною гвинтівкою-маркером. Командам належить обороняти свої кордони та захоплювати нові території. Влучні постріли, швидка реакція й надійні укриття допоможуть досягти мети.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із друзями приїжджає до пейнтбольного комплексу «Екстремал». Тут їх зустрічає адміністратор і проводить короткий інструктаж із техніки безпеки, після чого розповідає правила гри. Компанія ділиться на дві команди й одягає екіпірування Також кожному надається спеціальна зброя — маркер і набір із 250 кульок-патронів. Для найменших передбачені окремі маркери. Щасливчик може обрати один із шести майданчиків для гри.

250 пострілів

Кожному учасникові нададуть 250 патронів, яких буде достатньо для активної гри. Фарба в кульках має різні кольори, в залежності від належності до команди.

Велика компанія

Враження розраховане на 8 осіб. Щасливчик може зібрати всіх друзів і сформувати дві повноцінні команди для захоплюючої гри в пейнтбол.

Повний комплект спорядження

Перед грою в пейнтбол необхідно переодягнутися в камуфляж і захистити всі частини тіла від фарби. Інструктор надасть маски, костюми, бандани та рукавички. Також усі отримають по маркеру й набору патронів. Співробітники комплексу підберуть усе необхідне навіть для школярів і нададуть можливість взяти участь у пейнтбольному змаганні.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Екстремальні - Пейнтбольний клуб
м. Холодна Гора, просп. Любові Малої (Постишева), 93 Показати на мапі

14 відгуків

Надежда
21 жовтня 2017
Всем привет! Впечатление было проведено на день рождение для брата 12 лет и его друзей.Всем все очень понравилось,весело и задорно. Большие участки для игры на любую погоду.Спасибо,было круто!

3 липня 2017
Все было супер, рекомендую сходить , море впечетдений , и одни позетивные эмоции .

В
Владислав
9 червня 2017
Нас было 4 парня, нам очень понравилось) пришлось даже дополнительно брать!

В
Владимир
27 травня 2017
Очень понравилось, большое количество игровых полей, сначала разогревались просто рубились, потом играли по сценарию: оборона комнат, захват комнат, захват флага. Даже друзья которые сначала не очень хотели ехать, спрашивали когда будем играть в следующий раз. Впечатление 11 баллов по десятибалльной шкале.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень