101640
 

Подаруй заняття з персональним фітнес-тренером!

Курс з 10 занять разом з особистим інструктором. Він створить індивідуальний план тренувань і скоректує меню. Кожна зустріч триватиме до 60 хвилин. Під час першого візиту наставник дізнається про бажану мету спортсмена і підбере відповідні вправи. Він стежитиме за правильною технікою, щоб досягти максимального результату. Після старанної роботи в залі можна прийняти душ. Рушник видається на місці. детальніше...

1 люд. 10 занять по 1 годині Використати до 31.03.2019
2 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
1 людина
10 занять по 1 годині
Форма одягу - спортивна
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Персональний фітнес-тренер — що це?

Регулярні заняття спортом під керівництвом досвідченого наставника. Він розробить індивідуальну програму вправ і харчування, виходячи з бажаних цілей Щасливчика. Поєднання регулярних навантажень і корисної їжі допоможе досягти максимальних результатів в короткі терміни. У спортсмена зміняться обриси фігури, збільшиться сила і витривалість.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає центр фітнесу та боксу RDX. Тут йому доведеться займатися з персональним наставником. Спортсмену видадуть абонемент на 10 тренувань, доступних протягом місяця. На першій зустрічі Щасливчик розповість про бажані результати, щоб інструктор склав максимально ефективний план. Заняття триватимуть по 60 хвилин, після них можна залишитися і попрацювати вже поодинці. Також доступні душові — одноразові рушники видають на місці.

10 занять

Такий курс стане оптимальним, щоб досягти бажаних результатів за один місяць. Графік візитів в спортзал обирається разом з тренером.

Комплексна система

Персональний наставник подбає не тільки про ефективні вправи, а й про меню Щасливчика. Він запропонує кілька порад щодо поліпшення раціону. Корисна їжа і регулярні навантаження допоможуть реалізувати поставлену мету.

Підходить для будь-якого рівня підготовки

Відправитися на заняття з персональним тренером можуть люди в будь-якій фізичній формі. Інструктор подбає про те, щоб навантаження були посильними, а вправи — цікавими.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
RDX - Центр фітнесу та боксу
м. Захисників України, вул. Богдана Хмельницького, 29 Показати на мапі

1 відгук

С
Света
16 листопада 2017
Заниматься с тренером только начала, но уже под впечатлением! Очень нравится подход! С одной стороны все жестко и без поблажек ( а то на шею сяду и пироженки прям в зале буду есть) с другой - весело и с уважением к клиенту. Мне прям интересно, как я буду выглядеть через месяц)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень