Подаруйте заняття з персональним фітнес-тренером!

подарували вже 7 рази
2500 грн 1 люд. 10 занять по 60 хв.
1 людина
10 занять по 60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Спортсмен отримає абонемент на 10 тренувань, які будуть доступні протягом місяця. Під час першої зустрічі інструктор дізнається про всі побажання підопічного і складе індивідуальну програму занять. Він навчить працювати з тренажерами і буде стежити за правильністю виконання вправ. За бажанням після тренування з наставником можна продовжувати самостійно займатися в залі, не обмежуючи себе в часі.

Чому ми вибрали центр фітнесу та боксу RDX

Клуб знаходиться в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Захисників України». Інструктори — багаторазові чемпіони всеукраїнських та міжнародних змагань з бодібілдингу, майстри спорту з пауерліфтингу, боксу, футболу, гімнастики, легкої та важкої атлетики. Є роздягальні і душові, клієнтам видають одноразові рушники.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Света
16 листопада 2017
Заниматься с тренером только начала, но уже под впечатлением! Очень нравится подход! С одной стороны все жестко и без поблажек ( а то на шею сяду и пироженки прям в зале буду есть) с другой - весело и с уважением к клиенту. Мне прям интересно, как я буду выглядеть через месяц)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.