100843
 

Пісочна анімація для двох

Захоплююче заняття зі створення картин із вулканічного піску, який можна відвідати удвох. Пісок висипають на скляний стіл із підсвічуванням і малюють оригінальні візерунки. Особливі навички не знадобляться — викладач навчить усім тонкощам написання пісочних картин. Працювати можна як за одним столом, так і за індивідуальними робочими поверхнями — як буде зручніше.   детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.06.2018
Неактивне враження
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 3 років
Використати до 30.06.2018

Пісочна анімація — що це?

Індивідуальне заняття зі створення картин з піску для двох. Малюють спеціальним очищеним вулканічним піском на столах із підсвіткою. За один урок можна створити кілька картин із піску — як спільних, так й індивідуальних.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають творчу студію «Варіант», яка знаходиться неподалік від центру Харкова. Тут їх зустріне досвідчений майстер. Він пояснить техніку створення пісочних анімацій, надасть усі необхідні матеріали й уточнить у Щасливчиків, як вони вважають за краще творити. Малювати можна як спільні картини за одним столом, так й індивідуальні за окремими столами. Профі допоможе кожному створити перший шедевр, а потім учні будуть самостійно вправлятися в цьому мистецтві.

Цікаве мистецтво пісочної анімації

Робота з піском дозволяє створювати живі картини. Якщо відзняти їх на камеру й скласти знімки по порядку — вийде анімована пісочна історія. Про засади майстерності розкажуть на майстер-класі. 

Малюють вулканічним піском

Для створення пісочних картин використовують очищений вулканічний пісок. Він відмінно лягає на рівну поверхню й красиво струмує.

Сучасні столи з підсвічуванням

Пісочний картини створюються за скляним столом із підсвічуванням. Учням нададуть один стіл для створення спільних картин із піску або запропонують працювати за індивідуальними поверхнями.  

Місце проведення враження:

Клуб Варіант
р. Харків, вул. Героїв Праці, 2/48 Показати на мапі

14 відгуків реальних людей

Т
Татьяна
13 березня 2017
Были на анимации с сыном. Очень понравилось и мне и ребёнку. Спасибо за положительные эмоции!

24 лютого 2017
Мастер-класс по песочной анимации мы с мужем подарили детям - причем в восторге осталась и старшая дочка (которой уже двадцать лет), и младшая - подросток. И за два часа мастер-класса преподаватель успела рассказать очень много - и самые азы, и что-то уже и посложнее. Картины, которые дочки успели создать-сфотографировать, - просто шедевры :). Все остались очень довольны, так что точно рекомендуем!

О
Олена
19 вересня 2015
Пісочна анімація це просто ЩОСЬ! Ми з хлопцем обидва дизайнери, тому було цікаво спробувати щось суміжне, що знадобиться у роботі. Виявилося що малювати на піску не тільки цікаво, але й нескладно! Дякую нашому майстрові за докладні пояснення а бодо - за враження.

Т
Танюша
5 березня 2015
Подарила Впечатление "песочная анимация" сыночку на 10 лет. Эмоций было море! Нарисовал кораблики, собачек))) Спасибо большое за то что даете детям простор для творчества.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень