Подаруйте майстер-клас з пісочної анімації для двох!

подарували вже 1 477 разів
350 грн 2 люд. 2 години
2 людини
2 години
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Кожен буде малювати за своїм столом зі скляним покриттям і підсвічуванням. Учасникам видадуть спеціальний вулканічний пісок. Майстер розповість про техніку нанесення і пояснить, як правильно створювати сюжети. Особливі навички не потрібні — викладач навчить всіх тонкощів з нуля.

Чому ми вибрали творчу студію BeArt

Студія розташована в самому центрі міста, в пішій доступності від станції метро «Проспект Гагаріна». Педагоги проводять творчі майстер-класи для дітей і дорослих, незалежно від навичок. Для кожного учня готують повноцінне робоче місце на час уроку. Пісок, який буде використовуватися на занятті, майстер видає на місці.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

15 відгуків

Екатерина
29 березня 2018
На урок пошли вместе с дочкой, обе остались довольны! Она вообще рисовать любит, а тут еще и песком, такой необычный опыт) Как оказалось, рисовать песком просто, если слушать, что говорит преподаватель) Спасибо! Нам понравилось!
Татьяна
13 березня 2017
https://www.facebook.com/100006248200837
Были на анимации с сыном. Очень понравилось и мне и ребёнку. Спасибо за положительные эмоции!
Елена
24 лютого 2017
https://www.facebook.com/sehr.gut.helen
Мастер-класс по песочной анимации мы с мужем подарили детям - причем в восторге осталась и старшая дочка (которой уже двадцать лет), и младшая - подросток. И за два часа мастер-класса преподаватель успела рассказать очень много - и самые азы, и что-то уже и посложнее. Картины, которые дочки успели создать-сфотографировать, - просто шедевры :). Все остались очень довольны, так что точно рекомендуем!
Олена
19 вересня 2015
Пісочна анімація це просто ЩОСЬ! Ми з хлопцем обидва дизайнери, тому було цікаво спробувати щось суміжне, що знадобиться у роботі. Виявилося що малювати на піску не тільки цікаво, але й нескладно! Дякую нашому майстрові за докладні пояснення а бодо - за враження.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.