100843
 

Подаруй майстер-клас з пісочної анімації для двох!

Персональний урок зі створення унікальних картин з тіні та світла. Пара друзів вирушить на майстер-клас до талановитого художника, який навчить мистецтву пісочної анімації. Він покаже, як вимальовувати контури на скляній поверхні, і допоможе створити свої перші зображення на столі з підсвіткою. Потім учні будуть самостійно практикуватися у даному мистецтві. Тривалість заняття — 2 години. Все необхідне видається у студії. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 179 раз
2 людини
2 години
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Пісочна анімація для двох — що це?

Захоплююче індивідуальне заняття зі створення незвичайних картин, яке відвідає пара друзів. Для створення анімації особливих навичок не потрібно. Пісок висипають на спеціальну скляну поверхню, зображуючи на ній оригінальні візерунки. Малюнки на столі з підсвіткою змінюють одне одного — так перед очима художників з'являється цілий сюжет з тіні та світла. Тривалість майстер-класу — 2 години.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться у стінах творчої студії BeArt, де познайомляться з мистецтвом пісочної анімації. На місці їх зустріне викладач — він проведе учнів в зал, де їх вже буде чекати все необхідне. Зайнявши свої місця за робочою поверхнею, майбутні художники візьмуться за написання картин. Професіонал розповість, як тонким шаром наносити пісок, і навчить з його допомогою показувати думки та почуття. Під чуйним керівництвом вмілого майстра Щасливчики будуть креслити лінії та форми, створюючи малюнок за малюнком.

Оригінальна техніка малювання

Пісочна анімація — це унікальний стиль написання картин. Художник створює серію зображень, які розташовуються у певній послідовності. Першою цю ідею використала режисер Каролайн Ліф. Майже півстоліття тому вона продемонструвала публіці перший мультфільм, намальований за допомогою піску.

Мистецтво для кожного

Особливі навички для створення картини не потрібні — викладач навчить усім тонкощам написання пісочних картин.

Досвідчений наставник

Викладати основи пісочної анімації Щасливчикам буде талановитий художник. Він навчить продумувати композицію, промальовувати деталі, а також контролювати глибину світла та тіні.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
BeArt - Творча студія
м. Проспект Гагаріна, пр-т Гагаріна, 1 Показати на мапі

15 відгуків

Е
Екатерина
29 березня 2018
На урок пошли вместе с дочкой, обе остались довольны! Она вообще рисовать любит, а тут еще и песком, такой необычный опыт) Как оказалось, рисовать песком просто, если слушать, что говорит преподаватель) Спасибо! Нам понравилось!

13 березня 2017
Были на анимации с сыном. Очень понравилось и мне и ребёнку. Спасибо за положительные эмоции!

24 лютого 2017
Мастер-класс по песочной анимации мы с мужем подарили детям - причем в восторге осталась и старшая дочка (которой уже двадцать лет), и младшая - подросток. И за два часа мастер-класса преподаватель успела рассказать очень много - и самые азы, и что-то уже и посложнее. Картины, которые дочки успели создать-сфотографировать, - просто шедевры :). Все остались очень довольны, так что точно рекомендуем!

О
Олена
19 вересня 2015
Пісочна анімація це просто ЩОСЬ! Ми з хлопцем обидва дизайнери, тому було цікаво спробувати щось суміжне, що знадобиться у роботі. Виявилося що малювати на піску не тільки цікаво, але й нескладно! Дякую нашому майстрові за докладні пояснення а бодо - за враження.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень