Playstation в VR-окулярах

2 людини
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019

Playstation у VR окулярах — що це?

Сучасні шутери, пригодницькі місії або класичний Doom — Щасливчик разом з другом зможе обрати будь-яку вподобану гру. В руках виявиться спеціальний джойстик, який дозволить взаємодіяти з віртуальними предметами, а на голові — шолом. Він занурить у світ барвистої графіки, де можна відчути себе повноцінним персонажем відеогри.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом вирушить до ігрового клубу Replay. Тут адміністратор видасть їм VR окуляри й запропонує на вибір кілька ігор. У кожного учасника буде власна консоль і великий екран. Віртуальний світ відкриє нові можливості для Щасливчика та його приятеля — вони з легкістю пересунуть предмети власною рукою, знайдуть потаємне місце або прихований механізм.

Одиночні та мультиплеєрні ігри

У розпорядженні виявиться велика колекція ігор. Друзі можуть запустити одиночні місії або битися вдвох у шутер.

Універсальний шолом

В клубі нададуть VR окуляри — сучасний пристрій, здатний занурювати у віртуальну реальність. Його можна використовувати в комбінації з класичними окулярами або контактними лінзами. Шолом оснащений регульованим ремінцем, тому підійде на будь-яку голову.

У компанії близької людини

В клубі Replay Щасливчик опиниться разом зі своїм найкращим другом. Вони будуть одночасно проходити рівень, а після зможуть поділитися враженнями від гри.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Татьяна
16 квітня 2018
Подарили ребенку на 12 лет. Ему очень понравилось. Ходили семьей, папа был также в восторге. Много игр, каждый найдет по вкусу. Можно играть в очках и без. Администратор был очень приветлив, все показал-рассказал, предложил чай-кофе. Два часа пролетели как 20 мин. В общем, впечатления самые хорошие
Виктория
11 лютого 2018
Вчера играли на Плейстейшн в этих очках , очень понравилось. Администратор помог подобрать игры каждому по вкусу ,так же предложил и посоветовал игры ,в которые можно было играть в двоем . Постоянно был возле нас ,потому что мы первый раз играли в очках . В целом впечатления только позитивные ,придём ещё с компанией )
Андрей
30 січня 2018
Со времен школы не ходил в подобные клубы и очень зря! Большое разнообразие игр, удобные кресла и VR - это было круто! Спасибо за подарок, отлично провел время!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.