102624
 

Playstation у VR окулярах

Ціла година розваг на сучасній консолі Playstation 4 з використанням VR окулярів. Адміністратор проведе невеликий інструктаж і розповість про їх можливості. Спеціальний шолом допоможе перенестися у віртуальну реальність і відчути себе повноцінним персонажем комп'ютерної гри. Двоє друзів будуть пересувати предмети, взаємодіяти з механізмами й отримувати навички в намальованому світі. Вони самі оберуть відповідну гру з індивідуальним або мультиплеєрним режимом. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Playstation у VR окулярах — що це?

Сучасні шутери, пригодницькі місії або класичний Doom — Щасливчик разом з другом зможе обрати будь-яку вподобану гру. В руках виявиться спеціальний джойстик, який дозволить взаємодіяти з віртуальними предметами, а на голові — шолом. Він занурить у світ барвистої графіки, де можна відчути себе повноцінним персонажем відеогри.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом вирушить до ігрового клубу Replay. Тут адміністратор видасть їм VR окуляри й запропонує на вибір кілька ігор. У кожного учасника буде власна консоль і великий екран. Віртуальний світ відкриє нові можливості для Щасливчика та його приятеля — вони з легкістю пересунуть предмети власною рукою, знайдуть потаємне місце або прихований механізм.

Одиночні та мультиплеєрні ігри

У розпорядженні виявиться велика колекція ігор. Друзі можуть запустити одиночні місії або битися вдвох у шутер.

Універсальний шолом

В клубі нададуть VR окуляри — сучасний пристрій, здатний занурювати у віртуальну реальність. Його можна використовувати в комбінації з класичними окулярами або контактними лінзами. Шолом оснащений регульованим ремінцем, тому підійде на будь-яку голову.

У компанії близької людини

В клубі Replay Щасливчик опиниться разом зі своїм найкращим другом. Вони будуть одночасно проходити рівень, а після зможуть поділитися враженнями від гри.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Replay - Ігровий клуб
м. Пушкінська, вул. Ярослава Мудрого, 37 Показати на мапі

3 відгуки

Т
Татьяна
16 квітня 2018
Подарили ребенку на 12 лет. Ему очень понравилось. Ходили семьей, папа был также в восторге. Много игр, каждый найдет по вкусу. Можно играть в очках и без. Администратор был очень приветлив, все показал-рассказал, предложил чай-кофе. Два часа пролетели как 20 мин. В общем, впечатления самые хорошие

В
Виктория
11 лютого 2018
Вчера играли на Плейстейшн в этих очках , очень понравилось. Администратор помог подобрать игры каждому по вкусу ,так же предложил и посоветовал игры ,в которые можно было играть в двоем . Постоянно был возле нас ,потому что мы первый раз играли в очках . В целом впечатления только позитивные ,придём ещё с компанией )

А
Андрей
30 січня 2018
Со времен школы не ходил в подобные клубы и очень зря! Большое разнообразие игр, удобные кресла и VR - это было круто! Спасибо за подарок, отлично провел время!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень