Подаруйте гру Playstation у VR-окулярах!

подарували вже 311 рази
250 грн 2 люд. 60 хв.
2 людини
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Друзі зіграють в Playstation 4 у VR-окулярах з оглядом в 360 градусів. Спочатку адміністратор проведе короткий інструктаж і розповість, як користуватися обладнанням. Розмістившись на зручних пуфах, учасники виберуть одну або кілька ігор: це можуть бути як поодинокі, так і мультиплеєрний місії. У кожного геймера буде власна консоль та екран.

Чому ми вибрали ігровий клуб Replay

У клубі представлена ​​велика колекція ігор: шутери, платформери, симулятори, головоломки та ін. Сучасна техніка зчитує всі рухи геймерів і переносить їх у віртуальний простір, що дозволяє повністю зануритися в сюжет. Replay розташований в хвилині ходьби від ст. м. «Студентська».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Влад
26 лютого 2019
Спасибо за крутой подарок! Большой выбор игр, классная атмосфера в клубе - мне все понравилось. Загляну еще;)
Татьяна
16 квітня 2018
Подарили ребенку на 12 лет. Ему очень понравилось. Ходили семьей, папа был также в восторге. Много игр, каждый найдет по вкусу. Можно играть в очках и без. Администратор был очень приветлив, все показал-рассказал, предложил чай-кофе. Два часа пролетели как 20 мин. В общем, впечатления самые хорошие
Виктория
11 лютого 2018
Вчера играли на Плейстейшн в этих очках , очень понравилось. Администратор помог подобрать игры каждому по вкусу ,так же предложил и посоветовал игры ,в которые можно было играть в двоем . Постоянно был возле нас ,потому что мы первый раз играли в очках . В целом впечатления только позитивные ,придём ещё с компанией )
Андрей
30 січня 2018
Со времен школы не ходил в подобные клубы и очень зря! Большое разнообразие игр, удобные кресла и VR - это было круто! Спасибо за подарок, отлично провел время!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.