102560
 

Політ на тролеї для двох

Політ над мальовничою річкою Сіверський Донець для двох. На друзів чекає спуск довжиною 720 метрів на швидкості до 60 км/год. Досвідчений інструктор видасть спеціальне альпіністське спорядження та надійно зафіксує страхувальну систему. Траса розташована під Харковом, в місті Чугуїв. Кожен учасник проведе в польоті до 1,5 хвилин. детальніше...

2 люд. по 1му спуску Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
по 1му спуску
Залежить від погоди
Вага від 30 до 130 кг
Використати до 31.03.2019

Політ на тролів для двох — що це?

Екстремальна розвага для двох друзів — швидкісний спуск металевим тросом. Учасники по черзі прокотяться в зручному кріслі. З висоти їм відкриється захоплюючий вид на зелений парк і річку Сіверський Донець. Щоб тролей подарував не тільки незабутні враження, але й теплі спогади, Щасливчики можуть зняти спуск на камеру або зробити фото на пам'ять.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають Парк культури й відпочинку імені Рєпіна в місті Чугуїв. Тут на них чекатиме досвідчений інструктор SkyPark, який познайомить друзів із технікою безпеки й видасть необхідне спорядження. Щасливчики «вирушать у політ» по черзі — на кожного учасника чекає спуск тривалістю 1,5 хвилини. Середня швидкість тролею — до 60 км/год.

Протяжність траси — 720 метрів

Друзі подолають повітрям майже 1 кілометр! За цей час вони зможуть насолодитися мальовничими видами й зафіксувати захоплюючий політ на камеру.

Надійна конструкція

Щасливчикам не варто хвилюватися з приводу безпеки атракціону. Сталевий трос витримує навантаження до 8-ми тонн, а надійні тролейні гальма гарантують плавну зупинку.

Спеціальне спорядження

Перед польотом інструктор розповість основні правила безпеки й надасть альпіністське екіпірування. Він також допоможе прищебнути паски безпеки й особисто закріпить страховку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
SkyPark - Мотузкові та тролейні парки - Чугуїв
м. Чугуїв, Парк культури та відпочинку ім. Рєпіна Показати на мапі

1 відгук

Т
Таня
2 жовтня 2017
Вообще, я трусиха, и затащить меня на что-то экстремальное крайне сложно. Но друзья подарили впечатление — полет над рекой. И могу сказать, что это было очень круто! Работники приветливые, объяснили детали, закрепили страховку. Сначала было страшно, а потом ты уже забываешь о своих каких-либо фобиях и просто наслаждаешься полетом. Насыщенный впечатлениями спуск!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень