102560
 

Подаруй політ на тролеї для двох!

Політ над мальовничою річкою Сіверський Донець для двох. На друзів чекає спуск довжиною 720 метрів на швидкості до 60 км/год. Досвідчений інструктор видасть спеціальне альпіністське спорядження та надійно зафіксує страхувальну систему. Траса розташована під Харковом, в місті Чугуїв. Кожен учасник проведе в польоті до 1,5 хвилин. детальніше...

2 люд. по 1му спуску Використати до 30.11.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 58 раз
2 людини
по 1му спуску
Залежить від погоди
Вага від 30 до 130 кг
Використати до 30.11.2018

Політ на тролів для двох — що це?

Екстремальна розвага для двох друзів — швидкісний спуск металевим тросом. Учасники по черзі прокотяться в зручному кріслі. З висоти їм відкриється захоплюючий вид на зелений парк і річку Сіверський Донець. Щоб тролей подарував не тільки незабутні враження, але й теплі спогади, Щасливчики можуть зняти спуск на камеру або зробити фото на пам'ять.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають Парк культури й відпочинку імені Рєпіна в місті Чугуїв. Тут на них чекатиме досвідчений інструктор SkyPark, який познайомить друзів із технікою безпеки й видасть необхідне спорядження. Щасливчики «вирушать у політ» по черзі — на кожного учасника чекає спуск тривалістю 1,5 хвилини. Середня швидкість тролею — до 60 км/год.

Протяжність траси — 720 метрів

Друзі подолають повітрям майже 1 кілометр! За цей час вони зможуть насолодитися мальовничими видами й зафіксувати захоплюючий політ на камеру.

Надійна конструкція

Щасливчикам не варто хвилюватися з приводу безпеки атракціону. Сталевий трос витримує навантаження до 8-ми тонн, а надійні тролейні гальма гарантують плавну зупинку.

Спеціальне спорядження

Перед польотом інструктор розповість основні правила безпеки й надасть альпіністське екіпірування. Він також допоможе прищебнути паски безпеки й особисто закріпить страховку.

Місце проведення враження:

SkyPark - Мотузкові та тролейні парки - Чугуїв
м. Чугуїв, Парк культури та відпочинку ім. Рєпіна Показати на мапі

1 відгук

Т
Таня
2 жовтня 2017
Вообще, я трусиха, и затащить меня на что-то экстремальное крайне сложно. Но друзья подарили впечатление — полет над рекой. И могу сказать, что это было очень круто! Работники приветливые, объяснили детали, закрепили страховку. Сначала было страшно, а потом ты уже забываешь о своих каких-либо фобиях и просто наслаждаешься полетом. Насыщенный впечатлениями спуск!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень