Політ на тролеї для двох

2 людини
по 1му спуску
Залежить від погоди
Використати до 31.05.2019
від 30 до 130 кг
Актуально з весни

Як відбувається враження

Спуск по сталевому канату зі швидкістю до 60 км/год. Друзі приїдуть у мотузковий комплекс SkyPark у Чугуєві та зустрінуться з інструктором. Спеціаліст розповість правила техніки безпеки і видасть альпіністське спорядження для катання. Після цього клієнти по черзі пролетять на тролеї над руслом річки Сіверський Донець. Початок поїздки та її закінчення відбудуться на одному і тому ж березі.

Чому ми вибрали мотузковий і тролейний парк SkyPark

Компанія SkyPark вже 9 років займається створенням канатних атракціонів і спортивно-розважальних мотузкових парків в Україні. Є траси різних рівнів складності для дітей і дорослих. Трос здатний витримати вагу до 8 тонн, а автоматичне гальмо забезпечує м'яку посадку.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Таня
2 жовтня 2017
Вообще, я трусиха, и затащить меня на что-то экстремальное крайне сложно. Но друзья подарили впечатление — полет над рекой. И могу сказать, что это было очень круто! Работники приветливые, объяснили детали, закрепили страховку. Сначала было страшно, а потом ты уже забываешь о своих каких-либо фобиях и просто наслаждаешься полетом. Насыщенный впечатлениями спуск!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.