Подаруйте професійну укладку та макіяж!

подарували вже 185 рази
1000 грн 1 люд. до 2 годин
1 людина
до 2 годин
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Клієнтка вибере будь-яку вподобану зачіску та обговорить всі деталі з майстром. Він приступить до створення укладки, враховуючи всі побажання. Акуратні прямі локони, пишні кучері або легкі хвилі в стилі ретро — стиліст зможе здійснити будь-яке бажання. Після того, як зачіска буде готова, за справу візьметься візажист. За допомогою макіяжу він підкреслить сильні сторони та правильно розставить акценти.

Чому ми вибрали салон краси MANOLO

Салон є володарем сертифікату Expert Gold від бренду L'Oreal Professionnel. Під час створення нових образів майстри використовують професійну косметику. Салон працює щодня і знаходиться недалеко від ст. м. «Університет».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Ирина
25 лютого 2018
https://www.facebook.com/100005682165810
Получила от мужа подарок впечатлений bodo, и так как день рождения решили отмечать в клубе, выбрала укладку и макияж. Очень довольна услугой и девочками. Записана была на 12:00, празднование начиналось на 17:00 и прическа и макияж продержался до самого конца праздника. Быстро, качественно, и очень приятной обстановке. Спасибо вам огромное за супер настроение.
Юлия
28 серпня 2016
Была важная встреча с клиентами и надо было выглядеть на все 100%! Хорошо, что дома лежал сертификат бодо и можно было выбрать любое впечатление. Так я попала в салон. Очень понравилось, как мастер обращался со мной, действительно все было на уровне. Макияж тоже хороший - не сильно яркий, прическа продержалась целый день. Я довольна.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.