102527
 

Прогулянка на гіроскутері для двох

Друзі отримають цілу годину катання на гіроскутерах парком. Час на дорогу до парку не враховується. Друзям нададуть 2 гіроборда з колесами діаметром 6,5 і 10 дюймів і захист — наколінники, налокітники, шолом. Попередньо буде проведено інструктаж з катання на гіроборді. Інструктор навчить друзів керувати транспортом, після чого вони вирушають на прогулянку. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Обмеження: від 20 до 100 кг
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на гіроскутері для двох — що це?

Прогулянка для двох друзів на сучасному вуличному транспорті по парку ім. Горького. Гіроскутери є платформою, що оснащена двома колесами, які працюють за рахунок електричного мотора. Після повноцінного інструктажу на Щасливчиків чекає спільна прогулянка парковими алеями.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають точку прокату Girobord й отримають на вибір 2 гіробода з колесами 6,5 або 10 дюймів. Інструктор розповість і покаже, як користуватися транспортом. Після цього друзі попрямують обкатувати парк імені Горького. У них буде 15 хвилин на те, щоб дістатися пункту призначення, та 60 хвилин — на саму прогулянку. Гіроскутери нададуть під заставу паспорта або прав.

Легкі в управлінні

Гіроскутери переміщуються в будь-яких напрямках і повертають, не завалюючись набік. У платформу вбудована система балансування, яка реагує на найменші нахили тіла. Щоб повернути або зупинитися, досить нахилитися в потрібну сторону. Управління інтуїтивно зрозуміло, тому опановується за лічені хвилини.

60-хвилинний тест драйв

У друзів буде 1 година на катання красивими алеями й мощеними доріжках. Також Щасливчики отримають 15 додаткових хвилин на дорогу до парку.

Захист надається

Катання на гіробордах безпечне завдяки вбудованій системі балансу й швидкого гальмування. Але за бажанні Щасливчики отримають у пункті прокату шолом, налокітники, наколінники й рукавички.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Girobord - Прокат електротранспорту
м. Університет, вул. Культури, 8 Показати на мапі

5 відгуків

А
Алёна
8 вересня 2018
Катались с братом (8 лет). Безумно понравилось, время отсчитывать начали только с того момента, когда мы уже уверенно на них стояли. До этого с нами минут 20 возились, учили, проводили инструктаж, надевали защитную экипировку. Впечатлений море, особенно, если первый раз становишься на это чудо техники.

О
Олег
13 жовтня 2017
Спасибо большое за возможность посетить впечатление - прогулка на гиробордах. Нам всё понравилось, хоть мы и опоздали на 10 минут, время нашей прогулки от этого не изменилось + 15 минутное обучение, подбор гироборда нам тоже подарили :) приятно! Сами гироборды работают хорошо, единственное - не супер удобные чехлы, так и хотят спасть, но я понимаю, зачем они нужны :) Всё ок!

25 липня 2017
Впечатление дарила мужу на годовщину. Раньше не катались и было очень интересно попробовать прогулку на гироскутере. Быстро научились, в прокате очень приятные молодые люди все объяснили, показали. Остались довольны!

В
Вера
26 травня 2017
Дарила в подарок своей сестре, потому что она давно хочет купить себе гироборд, хотя ни разу на нем не каталась. Подумала, что лучше пусть сначала попробует, а тогда уже сделает выводы, нужен ли он ей. Говорит, что очень понравилось кататься, быстро научилась им управлять. Теперь придется дарить еще и гироборд.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень