102526
 

Прогулянка на гіроскутері

Тест-драйв популярного виду електротранспорту — гіроборда. Перші «кроки» допоможе зробити інструктор: навчить керувати компактним бордом, покаже, як гальмувати та набирати швидкість. Можна обрати гіроскутер із діаметром коліс 10 або 6,5 дюймів. Всього прогулянка займе більше години: 60 хвилин у парку імені Горького та 15 хвилин на дорогу від пункту прокату й назад. Захисне екіпірування нададуть на місці. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Обмеження: від 20 до 100 кг
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на гіроскутері — що це?

Можливість опанувати один із видів сучасного транспорту — гіроборд. У електроплатформи немає керма — керувати гіроскутером потрібно без рук, лише нахиляючи корпус. Щасливчику не доведеться виконувати складні маневри: щоб поїхати вперед, досить перенести центр ваги з п'яти на носок. Також транспортний засіб самостійно утримує рівновагу під час руху й не дає пасажирові впасти.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до пункту прокату електротранспорту Girobord, де йому підберуть гіроскутер і проведуть короткий інструктаж. Тест-драйв відбудеться в парку імені Горького, який знаходиться неподалік. У Щасливчика буде 75 хвилин, щоб проїхатися вздовж мальовничих алей, об'їздити всю зону відпочинку та повернути скутер до пункту прокату до обумовленого часу. На час прогулянки необхідно залишити в заставу паспорт або права.

Гіроскутер на вибір

У пункті прокату можна обрати гіроскутер на свій розсуд. Модель із колесами діаметром 6,5 дюймів підійде дівчатам та дітям — вона мало важить і швидко розганяється. Гіроскутер із десятидюймовими колесами підійде чоловікам — він менш маневрений та легкий, проте добре справляється з вибоїнами на дорозі.

Маршрут на будь-який смак

Прогулянка пвідбудеться в центральному парку Харкова. У розпорядженні Щасливчика буде територія більше 130 гектарів, тому для заїзду можна обрати будь-яку зону відпочинку.

Повний комплект захисту

Кататися на гіроскутері — легко. Вже за 5 хвилин новачок зможе впевнено керувати транспортним засобом. Усе необхідне для безпечного тест-драйву нададуть у пункті прокату: шолом, наколінники, захист на долоні та лікті.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Girobord - Прокат електротранспорту
м. Університет, вул. Культури, 8 Показати на мапі

5 відгуків

А
Алёна
8 вересня 2018
Катались с братом (8 лет). Безумно понравилось, время отсчитывать начали только с того момента, когда мы уже уверенно на них стояли. До этого с нами минут 20 возились, учили, проводили инструктаж, надевали защитную экипировку. Впечатлений море, особенно, если первый раз становишься на это чудо техники.

О
Олег
13 жовтня 2017
Спасибо большое за возможность посетить впечатление - прогулка на гиробордах. Нам всё понравилось, хоть мы и опоздали на 10 минут, время нашей прогулки от этого не изменилось + 15 минутное обучение, подбор гироборда нам тоже подарили :) приятно! Сами гироборды работают хорошо, единственное - не супер удобные чехлы, так и хотят спасть, но я понимаю, зачем они нужны :) Всё ок!

25 липня 2017
Впечатление дарила мужу на годовщину. Раньше не катались и было очень интересно попробовать прогулку на гироскутере. Быстро научились, в прокате очень приятные молодые люди все объяснили, показали. Остались довольны!

В
Вера
26 травня 2017
Дарила в подарок своей сестре, потому что она давно хочет купить себе гироборд, хотя ни разу на нем не каталась. Подумала, что лучше пусть сначала попробует, а тогда уже сделает выводы, нужен ли он ей. Говорит, что очень понравилось кататься, быстро научилась им управлять. Теперь придется дарить еще и гироборд.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень