Прогулянка на гіроскутері

1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Використати до 31.05.2019
від 20 до 100 кг
Актуально з весни

Як відбувається враження

Спочатку інструктор навчить керувати компактним бордом, покаже, як гальмувати та набирати швидкість. Для катання не обов`язково мати особливі навички — опанувати їзду зможе навіть новачок. Система балансування реагує на всі рухи пасажира. Достатньо лише нахилити корпус або перенести центр ваги з п`ят на носки.

Чому ми вибрали прокат електротранспорту Girobord

Катання проходить у парку ім. Горького. В прокаті — різні моделі гіроскутеров. Є спеціальні борди для дітей і дорослих. Також видають захисне екіпірування.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Алёна
8 вересня 2018
Катались с братом (8 лет). Безумно понравилось, время отсчитывать начали только с того момента, когда мы уже уверенно на них стояли. До этого с нами минут 20 возились, учили, проводили инструктаж, надевали защитную экипировку. Впечатлений море, особенно, если первый раз становишься на это чудо техники.
Олег
13 жовтня 2017
Спасибо большое за возможность посетить впечатление - прогулка на гиробордах. Нам всё понравилось, хоть мы и опоздали на 10 минут, время нашей прогулки от этого не изменилось + 15 минутное обучение, подбор гироборда нам тоже подарили :) приятно! Сами гироборды работают хорошо, единственное - не супер удобные чехлы, так и хотят спасть, но я понимаю, зачем они нужны :) Всё ок!
Алина
25 липня 2017
https://www.facebook.com/100009484196287
Впечатление дарила мужу на годовщину. Раньше не катались и было очень интересно попробовать прогулку на гироскутере. Быстро научились, в прокате очень приятные молодые люди все объяснили, показали. Остались довольны!
Вера
26 травня 2017
Дарила в подарок своей сестре, потому что она давно хочет купить себе гироборд, хотя ни разу на нем не каталась. Подумала, что лучше пусть сначала попробует, а тогда уже сделает выводы, нужен ли он ей. Говорит, что очень понравилось кататься, быстро научилась им управлять. Теперь придется дарить еще и гироборд.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.