100448

Подаруй прогулянку в кареті!

Незабутнє катання центром Харкова в розкішній кареті дизайну минулих століть. Вона являє собою кабіну відкритого типу, що додає особливу чарівність прогулянці: ніщо не завадить насолоджуватися мальовничими околицями, а випадкові перехожі будуть заворожено дивитися услід. Карета запряжена благородним конем, а керувати ним буде досвідчений кучер, що сидить на віжках. Маршрут залишається на особистий розсуд. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 144 раз
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2019

Прогулянка в кареті — що це?

Незабутня годинна прогулянка в розкішній кареті відкритого типу. Це аналог сучасного кабріолета, який дозволяє насолоджуватися мальовничими пейзажами без критого каркаса. Каретою керує досвідчений кучер, який вміє поводитися з кіньми. Прогулянка проходить у центрі міста. Бажаний маршрут можна обговорити з кучером в індивідуальному порядку.

Як все відбувається?

Щасливчики сядуть у карету відкритого типу біля Журавлевського гідропарку та поїдуть до центру міста до площі Конституції. Їх зустріне кучер, який допоможе зручно розташуватися на пасажирських сидіннях. Потім він уточнить побажання щодо маршруту прогулянки й зупинок у дорозі, щоб зробити кілька фотографій. Коли Щасливчики визначаться з деталями, почнеться прогулянка. Вони будуть насолоджуватися красою міста, грацією породистих коней. За бажання, можна взяти з собою щось випити й перекусити.

Розкішна відкрита карета

Катання проходить у розкішній кареті відкритого типу. Саме на такому виді транспорту каталися знатні вельможі в XVIII столітті. Карета завжди вважалася показником достатку й добробуту.

Покататися можна в будь-яку пору року

Завдяки тому, що карета являє собою «кабіну» відкритого типу, можна вдосталь насолодитися мальовничими пейзажами центральної частини міста і «скупатися» в увазі натхненних перехожих.

Маршрут прогулянки на вибір

Катання проходить у самому центрі Харкова, оскільки саме тут зосереджені головні архітектурні пам'ятники. Тому прекрасні пейзажі міста гарантовані. Більш того, в індивідуальному порядку можна обговорити з кучером свої побажання стосовно маршруту.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Кентавр - Кінний клуб
Прогулянка починається в Журавлівському гідропарку Показати на мапі

11 відгуків

Л
Людмила
20 листопада 2017
Сертификат приобрела для дочери, которой исполнилось 5 лет. Она как большая любительница лошадок оценила этот подарок. Но к своему удивлению я получила не меньшее удовольствие ибо поездка по красивому городу на столь необычном транспорте действительно дает возможность пассажирам почувствовать себя золушками.

В
Валентина
29 липня 2015
Кареееетаааа)))) забрала нас из ресторана, где любимый в этот самый вечер сделал мне предложение))) так что этот день я запомню на всю жизнь!!!

Т
Татьяна
26 квітня 2015
На день рождения мне Бодо подарили подружки. Я сначала думала что там драгоценности, но когда открыла коробочку, там оказалось кое что получше)) Прогулка в красивой карете очень запомнилась мне и мужу, и мы сделали много фотографий на память))

Н
Настя
21 вересня 2014
Какая красивая карета!!! Девочки меня поймут, это просто восторг!!! Такая изящная, точно как в мультике про Золушку))) мой порадовал, так порадовал)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень