102023
 

Подаруй прогулянку на круїзерах для двох!

Друзі відвідають пункт прокату, де кожному підберуть відповідний круїзер — велосипед, призначений для їзди містом. Інструктор ознайомить з конструкцією транспортного засобу та розповість про особливості керування. Після цього у друзів буде достатньо часу, щоб покататися міськими парками та алеями. детальніше...

2 люд. до 5 годин Використати до 30.04.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 610 раз
2 людини
до 5 годин
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Друзі відвідають пункт прокату, де кожному підберуть відповідний круїзер — велосипед, призначений для їзди містом. Інструктор ознайомить з конструкцією транспортного засобу та розповість про особливості керування. Після цього у друзів буде достатньо часу, щоб покататися міськими парками та алеями.

Чому ми вибрали велопрокат «Велики»

Компанія була заснована в 2009 році. За цей час вона встигла перетворитися в мережу велопрокату, яку вважають найбільшою в Україні. Маршрут катання вільний — клієнти зможуть проїхати по улюбленим куточкам міста та зробити декілька зупинок для пікніка.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Велики - Велопрокат - Харків
вул. Білгородське Шосе, 8 Показати на мапі

3 відгуки

Л
Лора
27 вересня 2017
Сама идея такого подарка и "впечатление" которое нам подарили, на самом деле не обрадовали никак. Но к счастью Bodo дает возможность заменить "впечатление" на любое другое (в пределах той же стоимости конечно же). Подумав мы выбрали прогулку на велосипедах. Это было действительно здорово. Мы с удовольствием покатались по лесопарку, прекрасно провели день. Спасибо Bodo и "Великам" за отличное...
Сама идея такого подарка и "впечатление" которое нам подарили, на самом деле не обрадовали никак. Но к счастью Bodo дает возможность заменить "впечатление" на любое другое (в пределах той же стоимости конечно же). Подумав мы выбрали прогулку на велосипедах. Это было действительно здорово. Мы с удовольствием покатались по лесопарку, прекрасно провели день. Спасибо Bodo и "Великам" за отличное впечатление. А тем, кто хочет подарить кому-то "впечатление" я бы посоветовала принимать решение основываясь не на оригинальности подарка, а на том, понравится ли подарок тому, кому вы его дарите. Если не уверены, подарите что-то более традиционное.

А
Александр
16 серпня 2015
Романтически покатались на круизерах. Я доволен, жена довольна) спасибо бодо за впечатление.

В
Виталий
24 травня 2015
Получил прогулку на круизерах в подарок на ДР. Уже давно знаю и люблю БОДО, и на этот раз впечатление меня тоже не разочаровало. Покатались отлично, велосипеды отдали вовремя. Так что могу оценить впечатление на 5+ ))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень