Подаруйте прогулянку на круїзерах для двох!

подарували вже 706 рази
400 грн 2 люд. до 5 годин
2 людини
до 5 годин
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Друзі відвідають пункт прокату, де кожному підберуть відповідний круїзер — велосипед, призначений для їзди містом. Інструктор ознайомить з конструкцією транспортного засобу та розповість про особливості керування. Після цього у друзів буде достатньо часу, щоб покататися міськими парками та алеями.

Чому ми вибрали велопрокат «Велики»

Компанія була заснована в 2009 році. За цей час вона встигла перетворитися в мережу велопрокату, яку вважають найбільшою в Україні. Маршрут катання вільний — клієнти зможуть проїхати улюбленими куточками міста та зробити декілька зупинок для пікніка.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Лора
27 вересня 2017
Сама идея такого подарка и "впечатление" которое нам подарили, на самом деле не обрадовали никак. Но к счастью Bodo дает возможность заменить "впечатление" на любое другое (в пределах той же стоимости конечно же). Подумав мы выбрали прогулку на велосипедах. Это было действительно здорово. Мы с удовольствием покатались по лесопарку, прекрасно провели день. Спасибо Bodo и "Великам" за отличное впечатление. А тем, кто хочет подарить кому-то "впечатление" я бы посоветовала принимать решение основываясь не на оригинальности подарка, а на том, понравится ли подарок тому, кому вы его дарите. Если не уверены, подарите что-то более традиционное.
Александр
16 серпня 2015
Романтически покатались на круизерах. Я доволен, жена довольна) спасибо бодо за впечатление.
Виталий
24 травня 2015
Получил прогулку на круизерах в подарок на ДР. Уже давно знаю и люблю БОДО, и на этот раз впечатление меня тоже не разочаровало. Покатались отлично, велосипеды отдали вовремя. Так что могу оценить впечатление на 5+ ))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.