101701
 

Подаруй прогулянку на коні!

Кінна прогулянка живописними стежками харківського гідропарку. Досвідчений інструктор ознайомить гостя з теорією верхової їзди й навчить його триматися в сідлі, поводитися з конем та управляти поводдями. Тренер також буде супроводжувати під час катання, ведучи тварину під шорами. Така прогулянка на природі принесе велике задоволення й допоможе відволіктися від рутинних справ. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 3 років
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на коні — що це?

Прогулянка верхи конем проходить у компанії досвідченого інструктора. Він буде повністю контролювати процес катання й супроводжувати свого гостя протягом усього відведеного часу. Навички верхової їзди стануть плюсом, але зовсім не обов'язкові. Під час катання наставник буде постійно супроводжувати Щасливчика, притримуючи коня за шори.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить на територію кінного клубу «Кентавр», де його зустріне досвідчений інструктор. Він познайомить свого гостя з конячкою та розповість, як правильно з нею поводитися. Щасливчикові проведуть короткий інструктаж, розкажуть базові правила безпеки, покажуть, як сидіти в сідлі й тримати поводи. Потім Щасливчик здійснить прогулянку верхи на коні територією Журавлівського гідропарку. Конячка буде йти в спокійному темпі, а інструктор знаходитиметься поруч для забезпечення безпеки.

Знайомство з азами верхової їзди

Прокотитися верхи зможе навіть новачок. Професійний інструктор відкриє секрети верхової їзди й навчить:

  • давати команди конячці;
  • правильно сидіти в сідлі;
  • керувати поводдями.

Можливість самостійно управляти конем

Якщо інструктор помітить, що його підопічний досягає успіху в навчанні верхової їзди, він відпустить шори, й управляти конем Щасливчик зможе самостійно.

Кінна прогулянка в центрі міста

Маршрут прогулянки пролягає територією Журавлівського гідропарку — у центрі міста. Тут можна не тільки насолодитися принадами верхової їзди, але й помилуватися місцевими водоймами, подихати свіжим повітрям й прокотитися стежками.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Кентавр - Кінний клуб
м. Київська, Журавлівський гідропарк Показати на мапі

321 відгук

Л
Лера
16 липня 2018
Подруги подарили на день рождения впечатление.Мы с парнем решили выбрать прогулку на лошадях и не прогадали .Нам все понравилось.Хорошие инструкторы все нам объяснили ,а добрые лошадки скрасили наш досуг.

6 липня 2018
Я раджу спробувати кожному - цікавий досвід для людей будь-якого віку та статі. Прогулянку нам подарував син на річницю знайомства, і не помилився з вибором подарунку! Дружина хвилювалась напередодні події, але дівчата, які супроводжували коней, поводились так впевнено та уважно, що це кохану заспокоїло, і прогулянка стала суцільним задоволенням - дякуємо дівчатам! Під час події, дружина закохалась в коней :)

Н
Наталия
3 липня 2018
На День Рождения подруга преподнесла сертификат - прогулку на лошади. Я давно об этом мечтала и всегда особенно рада, когда дарят что-то нематериальное - например, впечатление. Огромное спасибо за великолепную организацию прогулки, инструктор рассказала о технике безопасности, поделилась профессиональными секретами и отвечала на все мои вопросы! Спасибо большое за осуществление моей мечты детства!

27 червня 2018
Была мечта покататься на лошадке, и сестра подарила сертификат, моему восторгу не было предела. Покатались с любимым, лошадки прекрасные, а мы довольные. Спасибо Bodo!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень