101701
 

Подаруй прогулянку на коні!

Кінна прогулянка живописними стежками харківського гідропарку. Досвідчений інструктор ознайомить гостя з теорією верхової їзди й навчить його триматися в сідлі, поводитися з конем та управляти поводдями. Тренер також буде супроводжувати під час катання, ведучи тварину під шорами. Така прогулянка на природі принесе велике задоволення й допоможе відволіктися від рутинних справ. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.06.2018
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 3 років
Використати до 30.06.2018

Прогулянка на коні — що це?

Прогулянка верхи конем проходить у компанії досвідченого інструктора. Він буде повністю контролювати процес катання й супроводжувати свого гостя протягом усього відведеного часу. Навички верхової їзди стануть плюсом, але зовсім не обов'язкові. Під час катання наставник буде постійно супроводжувати Щасливчика, притримуючи коня за шори.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить на територію кінного клубу «Кентавр», де його зустріне досвідчений інструктор. Він познайомить свого гостя з конячкою та розповість, як правильно з нею поводитися. Щасливчикові проведуть короткий інструктаж, розкажуть базові правила безпеки, покажуть, як сидіти в сідлі й тримати поводи. Потім Щасливчик здійснить прогулянку верхи на коні територією Журавлівського гідропарку. Конячка буде йти в спокійному темпі, а інструктор знаходитиметься поруч для забезпечення безпеки.

Знайомство з азами верхової їзди

Прокотитися верхи зможе навіть новачок. Професійний інструктор відкриє секрети верхової їзди й навчить:

  • давати команди конячці;
  • правильно сидіти в сідлі;
  • керувати поводдями.

Можливість самостійно управляти конем

Якщо інструктор помітить, що його підопічний досягає успіху в навчанні верхової їзди, він відпустить шори, й управляти конем Щасливчик зможе самостійно.

Кінна прогулянка в центрі міста

Маршрут прогулянки пролягає територією Журавлівського гідропарку — у центрі міста. Тут можна не тільки насолодитися принадами верхової їзди, але й помилуватися місцевими водоймами, подихати свіжим повітрям й прокотитися стежками.

Місце проведення враження:

Кентавр - Кінний клуб
м. Київська, Журавлівський гідропарк Показати на мапі

415 відгуків реальних людей

И
Ирен
17 січня 2018
Получила прогулку на лошади в подарок на день рождения! Я в восторге от этих животных, это идеальный подарок для дорогих людей, которым это близко. Приятная девочка-инструктор, удивительно спокойная лошадка! Теперь когда кто-то ищет знакомым подарки на праздники отправляю вашу ссылку!)

И
Ирина
30 листопада 2017
Прогулка на лошади отличный подарок для подруги. Именно так решила моя подруга) И я не могу не согласиться. Лошадь Белка мне запомниться на долго . Всем рекомендую хотя бы раз в жизни попробовать покататься на лошадях.

Л
Лина
30 листопада 2017
26 ноября всей семьей совершили прогулку на лошадях от центра впечатлений "Bodo". Получили море удовольствия. Спасибо инструкторам Ксюше. Карине , Даше и их питомцам. Спасибо за прекрасное впечатление! Советую "Bodo"! Не пожалеете!!!!!!!

11 листопада 2017
На этой неделе состоялась прогулка на лошадях на двоих. Приехали с сестрой и отлично провели время. Прогулка по Журавлевскому гидропарку, тишина и спокойствие, красивые пейзажи. Милые лошадки, хорошие инструктора- очень молодые девочки, что приятно удивило. Подарочный сертификат подарили подруги на день рождения)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень