101701
 

Подаруй прогулянку на коні!

Кінна прогулянка живописними стежками харківського гідропарку. Досвідчений інструктор ознайомить гостя з теорією верхової їзди й навчить його триматися в сідлі, поводитися з конем та управляти поводдями. Тренер також буде супроводжувати під час катання, ведучи тварину під шорами. Така прогулянка на природі принесе велике задоволення й допоможе відволіктися від рутинних справ. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 3 років
Використати до 31.12.2018

Прогулянка на коні — що це?

Прогулянка верхи конем проходить у компанії досвідченого інструктора. Він буде повністю контролювати процес катання й супроводжувати свого гостя протягом усього відведеного часу. Навички верхової їзди стануть плюсом, але зовсім не обов'язкові. Під час катання наставник буде постійно супроводжувати Щасливчика, притримуючи коня за шори.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить на територію кінного клубу «Кентавр», де його зустріне досвідчений інструктор. Він познайомить свого гостя з конячкою та розповість, як правильно з нею поводитися. Щасливчикові проведуть короткий інструктаж, розкажуть базові правила безпеки, покажуть, як сидіти в сідлі й тримати поводи. Потім Щасливчик здійснить прогулянку верхи на коні територією Журавлівського гідропарку. Конячка буде йти в спокійному темпі, а інструктор знаходитиметься поруч для забезпечення безпеки.

Знайомство з азами верхової їзди

Прокотитися верхи зможе навіть новачок. Професійний інструктор відкриє секрети верхової їзди й навчить:

  • давати команди конячці;
  • правильно сидіти в сідлі;
  • керувати поводдями.

Можливість самостійно управляти конем

Якщо інструктор помітить, що його підопічний досягає успіху в навчанні верхової їзди, він відпустить шори, й управляти конем Щасливчик зможе самостійно.

Кінна прогулянка в центрі міста

Маршрут прогулянки пролягає територією Журавлівського гідропарку — у центрі міста. Тут можна не тільки насолодитися принадами верхової їзди, але й помилуватися місцевими водоймами, подихати свіжим повітрям й прокотитися стежками.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Кентавр - Кінний клуб
м. Київська, Журавлівський гідропарк Показати на мапі

326 відгуків

Y
Yevhen
14 червня 2018
Понравилось очень! Подарок сделала подруга и я безумно доволен! Абсолютно новый опыт, приятные девочки-инструкторы, если их расспрашивать — очень много интересного рассказывают о лошадях. Сам бы подобный подарок пожалуй сделал)

Е
Елена
31 травня 2018
Сертификат стал шикарным подарком на Новый год от мужа, но воспользовалась им только сейчас (из-за хорошей погоды). Честно говоря, была очень удивлена его выбором впечатления для меня, так как я давно хотела покататься на лошади, но все времени не хватало. А тут такое чудо. Впечатлений осталось очень много и только положительные.

31 травня 2018
Получили в подарок сертификат на эту экскурсию. Нам все очень понравилась - и прогулка верхом по местным просторам, знакомство и рассказы о всех лошадках, которые содержаться в "Пассаже". Эти животные дарят море позитива. Наде большое спасибо за нашу экскурсию. Видно, что человек с душой относится ко всем лошадкам.

22 травня 2018
На день рождения подруга подарила мне впечатление в подарок. Посоветовавшись с мужем, выбрали прогулку на лошадях на двоих Лонгер. Остались очень довольны, получили массу положительных эмоций!!! Дарить впечатление - это супер идея!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень