41111
 

Подаруй тривалу прогулянку на конях для двох!

Кінна прогулянка по лісу тривалістю 1,5 години. Коні йдуть у спокійному темпі, а під вуздечку їх веде досвідчений інструктор. Якщо гості вперше вирішили прокотитися верхи, інструктор познайомить їх з основними правилами поводження з тваринами та технікою безпеки. Таким чином, не потрібно ні про що турбуватися — просто насолоджуватися пейзажами. Маршрут пролягає по мальовничому міському парку, де в теплий сезон око радує соковита зелень, а взимку пухнасті снігові замети. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 3 років
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Захоплююча 1,5-годинна прогулянка верхи для двох. Для катання підбирають тільки спокійних і поступливих конячок, які будуть йти неспішним кроком. Професійний інструктор проведе вступний інструктаж по техніці поводження з кіньми, а потім буде супроводжувати гостей під час поїздки.  

Як все відбувається?

Враження пройде на території мальовничого Журавлівського гідропарку в центрі міста. Тут Щасливчиків зустріне досвідчений інструктор, який познайомиться з гостями і уточнить рівень їх знань і навичок. Якщо Щасливчики вперше сідають на коней, то їх навчать техніці безпеки і правилам поводження з кіньми. Наїзникам-початківцям розкажуть, які команди потрібно знати для управління кіньми, та допоможуть зайняти правильне положення в сідлі. Попереду — цілих 1,5 години катання по красивому лісі. Наставник буде постійно супроводжувати Щасливчиків, притримуючи тварин за вуздечку.

1,5-годинна прогулянка верхи

Кататися на конях можна цілих 1,5 години! Це набагато довше, ніж передбачає стандартна верхова прогулянка. Часу буде достатньо, щоб насолодитися спілкуванням з благородними тваринами і отримати масу позитивних вражень.

Катання по мальовничому парку

Прогулянка проходить на території Журавлівського гідропарку. Тут чудова природа і дуже затишна обстановка.

Кататися можна круглий рік

Покататися на конях можна як взимку, так і влітку. У теплий сезон погляд радує соковита зелень рослин, а взимку — засніжені замети, що стеляться вздовж звивистих стежок.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Кентавр - Кінний клуб
м. Київська, Журавлівський гідропарк Показати на мапі

321 відгук

Л
Лера
16 липня 2018
Подруги подарили на день рождения впечатление.Мы с парнем решили выбрать прогулку на лошадях и не прогадали .Нам все понравилось.Хорошие инструкторы все нам объяснили ,а добрые лошадки скрасили наш досуг.

6 липня 2018
Я раджу спробувати кожному - цікавий досвід для людей будь-якого віку та статі. Прогулянку нам подарував син на річницю знайомства, і не помилився з вибором подарунку! Дружина хвилювалась напередодні події, але дівчата, які супроводжували коней, поводились так впевнено та уважно, що це кохану заспокоїло, і прогулянка стала суцільним задоволенням - дякуємо дівчатам! Під час події, дружина закохалась в коней :)

Н
Наталия
3 липня 2018
На День Рождения подруга преподнесла сертификат - прогулку на лошади. Я давно об этом мечтала и всегда особенно рада, когда дарят что-то нематериальное - например, впечатление. Огромное спасибо за великолепную организацию прогулки, инструктор рассказала о технике безопасности, поделилась профессиональными секретами и отвечала на все мои вопросы! Спасибо большое за осуществление моей мечты детства!

27 червня 2018
Была мечта покататься на лошадке, и сестра подарила сертификат, моему восторгу не было предела. Покатались с любимым, лошадки прекрасные, а мы довольные. Спасибо Bodo!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень