41111
 

Подаруй романтичну прогулянку на конях!

Кінна прогулянка по лісу тривалістю 1,5 години. Коні йдуть у спокійному темпі, а під вуздечку їх веде досвідчений інструктор. Якщо гості вперше вирішили прокотитися верхи, інструктор познайомить їх з основними правилами поводження з тваринами та технікою безпеки. Таким чином, не потрібно ні про що турбуватися — просто насолоджуватися пейзажами. Маршрут пролягає по мальовничому міському парку, де в теплий сезон око радує соковита зелень, а взимку пухнасті снігові замети. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.05.2018
2 людини
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 3 років
Використати до 31.05.2018

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Захоплююча 1,5-годинна прогулянка верхи для двох. Для катання підбирають тільки спокійних і поступливих конячок, які будуть йти неспішним кроком. Професійний інструктор проведе вступний інструктаж по техніці поводження з кіньми, а потім буде супроводжувати гостей під час поїздки.  

Як все відбувається?

Враження пройде на території мальовничого Журавлівського гідропарку в центрі міста. Тут Щасливчиків зустріне досвідчений інструктор, який познайомиться з гостями і уточнить рівень їх знань і навичок. Якщо Щасливчики вперше сідають на коней, то їх навчать техніці безпеки і правилам поводження з кіньми. Наїзникам-початківцям розкажуть, які команди потрібно знати для управління кіньми, та допоможуть зайняти правильне положення в сідлі. Попереду — цілих 1,5 години катання по красивому лісі. Наставник буде постійно супроводжувати Щасливчиків, притримуючи тварин за вуздечку.

1,5-годинна прогулянка верхи

Кататися на конях можна цілих 1,5 години! Це набагато довше, ніж передбачає стандартна верхова прогулянка. Часу буде достатньо, щоб насолодитися спілкуванням з благородними тваринами і отримати масу позитивних вражень.

Катання по мальовничому парку

Прогулянка проходить на території Журавлівського гідропарку. Тут чудова природа і дуже затишна обстановка.

Кататися можна круглий рік

Покататися на конях можна як взимку, так і влітку. У теплий сезон погляд радує соковита зелень рослин, а взимку — засніжені замети, що стеляться вздовж звивистих стежок.

Місце проведення враження:

Кентавр - Кінний клуб
м. Київська, Журавлівський гідропарк Показати на мапі

298 відгуків реальних людей

11 листопада 2017
На этой неделе состоялась прогулка на лошадях на двоих. Приехали с сестрой и отлично провели время. Прогулка по Журавлевскому гидропарку, тишина и спокойствие, красивые пейзажи. Милые лошадки, хорошие инструктора- очень молодые девочки, что приятно удивило. Подарочный сертификат подарили подруги на день рождения)))

Л
Лариса Плужникова
7 листопада 2017
Конная прогулка классная, впечатление незабываемые. Спасибо организаторам за прекрасные идеи подарков. Не надо долго думать, просто позвонить и тебе предложат на выбор замечательную идею. Будем неприменно и дальше пользоваться вашими услугами.

25 жовтня 2017
Вчера впервые ездили на лошадках - это совершенно незабываемые впечатления и нескончаемый океан положительных эмоций! Клуб "Кентавр" расположен в сказочно-живописном парке! Прогулка - великолепная, девочки-сотрудницы - чудесные, лошадки - прекрасные. Подарок - замечательный! Спасибо нашим детям и bodo за доставленное удовольствие и подаренную сказку!

М
Мария
24 жовтня 2017
Все очень понравилось) У парня было день рожденье и решила подарить ему незабываемые впечатления, что у меня и получилось)) Остались довольны!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень