41111
 

Подаруй тривалу прогулянку на конях для двох!

Кінна прогулянка по лісу тривалістю 1,5 години. Коні йдуть у спокійному темпі, а під вуздечку їх веде досвідчений інструктор. Якщо гості вперше вирішили прокотитися верхи, інструктор познайомить їх з основними правилами поводження з тваринами та технікою безпеки. Таким чином, не потрібно ні про що турбуватися — просто насолоджуватися пейзажами. Маршрут пролягає по мальовничому міському парку, де в теплий сезон око радує соковита зелень, а взимку пухнасті снігові замети. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.07.2018
2 людини
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 3 років
Використати до 31.07.2018

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Захоплююча 1,5-годинна прогулянка верхи для двох. Для катання підбирають тільки спокійних і поступливих конячок, які будуть йти неспішним кроком. Професійний інструктор проведе вступний інструктаж по техніці поводження з кіньми, а потім буде супроводжувати гостей під час поїздки.  

Як все відбувається?

Враження пройде на території мальовничого Журавлівського гідропарку в центрі міста. Тут Щасливчиків зустріне досвідчений інструктор, який познайомиться з гостями і уточнить рівень їх знань і навичок. Якщо Щасливчики вперше сідають на коней, то їх навчать техніці безпеки і правилам поводження з кіньми. Наїзникам-початківцям розкажуть, які команди потрібно знати для управління кіньми, та допоможуть зайняти правильне положення в сідлі. Попереду — цілих 1,5 години катання по красивому лісі. Наставник буде постійно супроводжувати Щасливчиків, притримуючи тварин за вуздечку.

1,5-годинна прогулянка верхи

Кататися на конях можна цілих 1,5 години! Це набагато довше, ніж передбачає стандартна верхова прогулянка. Часу буде достатньо, щоб насолодитися спілкуванням з благородними тваринами і отримати масу позитивних вражень.

Катання по мальовничому парку

Прогулянка проходить на території Журавлівського гідропарку. Тут чудова природа і дуже затишна обстановка.

Кататися можна круглий рік

Покататися на конях можна як взимку, так і влітку. У теплий сезон погляд радує соковита зелень рослин, а взимку — засніжені замети, що стеляться вздовж звивистих стежок.

Місце проведення враження:

Кентавр - Кінний клуб
м. Київська, Журавлівський гідропарк Показати на мапі

302 відгуків реальних людей

Е
Елена
29 січня 2018
Подруги подарили это впечатление на День рождения. Очень понравилась идея. Раньше никогда не каталась на лошадях - ни я, ни мой парень. Ощущения - очень крутые! Всё понравилось!

И
Ирен
17 січня 2018
Получила прогулку на лошади в подарок на день рождения! Я в восторге от этих животных, это идеальный подарок для дорогих людей, которым это близко. Приятная девочка-инструктор, удивительно спокойная лошадка! Теперь когда кто-то ищет знакомым подарки на праздники отправляю вашу ссылку!)

И
Ирина
30 листопада 2017
Прогулка на лошади отличный подарок для подруги. Именно так решила моя подруга) И я не могу не согласиться. Лошадь Белка мне запомниться на долго . Всем рекомендую хотя бы раз в жизни попробовать покататься на лошадях.

Л
Лина
30 листопада 2017
26 ноября всей семьей совершили прогулку на лошадях от центра впечатлений "Bodo". Получили море удовольствия. Спасибо инструкторам Ксюше. Карине , Даше и их питомцам. Спасибо за прекрасное впечатление! Советую "Bodo"! Не пожалеете!!!!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень