41111
 

Подаруй тривалу прогулянку на конях для двох!

Кінна прогулянка по лісу тривалістю 1,5 години. Коні йдуть у спокійному темпі, а під вуздечку їх веде досвідчений інструктор. Якщо гості вперше вирішили прокотитися верхи, інструктор познайомить їх з основними правилами поводження з тваринами та технікою безпеки. Таким чином, не потрібно ні про що турбуватися — просто насолоджуватися пейзажами. Маршрут пролягає по мальовничому міському парку, де в теплий сезон око радує соковита зелень, а взимку пухнасті снігові замети. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 30.11.2018
2 людини
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 3 років
Використати до 30.11.2018

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Захоплююча 1,5-годинна прогулянка верхи для двох. Для катання підбирають тільки спокійних і поступливих конячок, які будуть йти неспішним кроком. Професійний інструктор проведе вступний інструктаж по техніці поводження з кіньми, а потім буде супроводжувати гостей під час поїздки.  

Як все відбувається?

Враження пройде на території мальовничого Журавлівського гідропарку в центрі міста. Тут Щасливчиків зустріне досвідчений інструктор, який познайомиться з гостями і уточнить рівень їх знань і навичок. Якщо Щасливчики вперше сідають на коней, то їх навчать техніці безпеки і правилам поводження з кіньми. Наїзникам-початківцям розкажуть, які команди потрібно знати для управління кіньми, та допоможуть зайняти правильне положення в сідлі. Попереду — цілих 1,5 години катання по красивому лісі. Наставник буде постійно супроводжувати Щасливчиків, притримуючи тварин за вуздечку.

1,5-годинна прогулянка верхи

Кататися на конях можна цілих 1,5 години! Це набагато довше, ніж передбачає стандартна верхова прогулянка. Часу буде достатньо, щоб насолодитися спілкуванням з благородними тваринами і отримати масу позитивних вражень.

Катання по мальовничому парку

Прогулянка проходить на території Журавлівського гідропарку. Тут чудова природа і дуже затишна обстановка.

Кататися можна круглий рік

Покататися на конях можна як взимку, так і влітку. У теплий сезон погляд радує соковита зелень рослин, а взимку — засніжені замети, що стеляться вздовж звивистих стежок.

Місце проведення враження:

Кентавр - Кінний клуб
м. Київська, Журавлівський гідропарк Показати на мапі

310 відгуків реальних людей

Л
Людмила
Сьогодні
На день рождения подруга подарила мне впечатление в подарок. Посоветовавшись с мужем, выбрали прогулку на лошадях на двоих Лонгер. Остались очень довольны, получили массу положительных эмоций!!! Дарить впечатление - это супер идея!

Н
Наталия
10 травня 2018
Добрый день, сертификат был подарен мне мужем, но мы решили использовать его для детей (9 лет, мальчишки). Хочу рекомендовать всем кто не знает что подарить ребенку на день рождения это как раз то что нужно. Дети получили массу положительных эмоций, и хотят повторить прогулку ;)

Р
Роман
24 квітня 2018
С выбором впечатления не прогадал! Отличная прогулка на лошадях! Девчонкам отдельное спасибо за фотосет с лошадками на 100+ снимков в конце прогулки :)

К
Карина
14 квітня 2018
Катались вместе с мужем . Лошадки отличные, послушные, ухоженые. Целый час ездили по Гидропарку, много нового и интересного узнали о этих животных. Впечатление превосходное.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень