41110
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Кінна прогулянка по території гідропарку в компанії близької людини. Це можливість отримати базові навички верхової їзди і відчути себе впевнено, сидячи в сідлі. Досвідчений інструктор навчить всьому необхідному і буде супроводжувати під час катання. Крім того, він підбере спокійних конячок, яких поведе неспішним кроком. Катання проходить одночасно для обох гостей. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 3 років
Використати до 28.02.2019

Катання на конях для двох — що це?

Кінна прогулянка проходить на території гідропарку. Під час катання новачків супроводжує інструктор, який, при необхідності, поведе тварин під вуздечку. Кожному з гостей надається слухняна і спокійна конячка. Загальний час прогулянки 1 година.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають сучасний кінний клуб «Кентавр». Тут їх зустріне досвідчений інструктор і уточнить рівень їх навичок. Він проведе для гостей короткий інструктаж, ознайомить з правилами поводження з конем, розповість, як тримати вуздечку й триматися в сідлі. Після цього всі дружно вирушать на прогулянку мальовничими стежками парку. Наставник буде постійно супроводжувати Щасливчиків, притримуючи тварин за вуздечку.

Кінна прогулянка на території гідропарку

Катання проходить на території Журавлівського гідропарку. Це відмінна можливість прогулятися верхи в компанії дорогої людини, насолодитися відпочинком на природі і спілкуванням з розумними тваринами.

Добре обкатані і доглянуті конячки

Співробітники клубу досконально знають вдачу всіх коників і підбирають для катання найбільш лагідних і доброзичливих. Попередньо коней сідлають, щоб не витрачати на це час на прогулянці.

Покататися можна круглий рік

Прогулянка на конях добра як взимку, так і влітку. Двері кінного клубу «Кентавр» відкриті для гостей круглий рік. А пейзажі гідропарку вражають своєю красою в будь-який сезон.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Кентавр - Кінний клуб
м. Київська, Журавлівський гідропарк Показати на мапі

319 відгуків

Л
Лера
16 липня 2018
Подруги подарили на день рождения впечатление.Мы с парнем решили выбрать прогулку на лошадях и не прогадали .Нам все понравилось.Хорошие инструкторы все нам объяснили ,а добрые лошадки скрасили наш досуг.

О
Олексій
6 липня 2018
Я раджу спробувати кожному - цікавий досвід для людей будь-якого віку та статі. Прогулянку нам подарував син на річницю знайомства, і не помилився з вибором подарунку! Дружина хвилювалась напередодні події, але дівчата, які супроводжували коней, поводились так впевнено та уважно, що це кохану заспокоїло, і прогулянка стала суцільним задоволенням - дякуємо дівчатам! Під час події, дружина закохалась в коней :)

Н
Наталия
3 липня 2018
На День Рождения подруга преподнесла сертификат - прогулку на лошади. Я давно об этом мечтала и всегда особенно рада, когда дарят что-то нематериальное - например, впечатление. Огромное спасибо за великолепную организацию прогулки, инструктор рассказала о технике безопасности, поделилась профессиональными секретами и отвечала на все мои вопросы! Спасибо большое за осуществление моей мечты детства!

27 червня 2018
Была мечта покататься на лошадке, и сестра подарила сертификат, моему восторгу не было предела. Покатались с любимым, лошадки прекрасные, а мы довольные. Спасибо Bodo!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень