41110
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Кінна прогулянка по території гідропарку в компанії близької людини. Це можливість отримати базові навички верхової їзди і відчути себе впевнено, сидячи в сідлі. Досвідчений інструктор навчить всьому необхідному і буде супроводжувати під час катання. Крім того, він підбере спокійних конячок, яких поведе неспішним кроком. Катання проходить одночасно для обох гостей. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 3 років
Використати до 30.11.2018

Катання на конях для двох — що це?

Кінна прогулянка проходить на території гідропарку. Під час катання новачків супроводжує інструктор, який, при необхідності, поведе тварин під вуздечку. Кожному з гостей надається слухняна і спокійна конячка. Загальний час прогулянки 1 година.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають сучасний кінний клуб «Кентавр». Тут їх зустріне досвідчений інструктор і уточнить рівень їх навичок. Він проведе для гостей короткий інструктаж, ознайомить з правилами поводження з конем, розповість, як тримати вуздечку й триматися в сідлі. Після цього всі дружно вирушать на прогулянку мальовничими стежками парку. Наставник буде постійно супроводжувати Щасливчиків, притримуючи тварин за вуздечку.

Кінна прогулянка на території гідропарку

Катання проходить на території Журавлівського гідропарку. Це відмінна можливість прогулятися верхи в компанії дорогої людини, насолодитися відпочинком на природі і спілкуванням з розумними тваринами.

Добре обкатані і доглянуті конячки

Співробітники клубу досконально знають вдачу всіх коників і підбирають для катання найбільш лагідних і доброзичливих. Попередньо коней сідлають, щоб не витрачати на це час на прогулянці.

Покататися можна круглий рік

Прогулянка на конях добра як взимку, так і влітку. Двері кінного клубу «Кентавр» відкриті для гостей круглий рік. А пейзажі гідропарку вражають своєю красою в будь-який сезон.

Місце проведення враження:

Кентавр - Кінний клуб
м. Київська, Журавлівський гідропарк Показати на мапі

310 відгуків реальних людей

Л
Людмила
Вчора
На день рождения подруга подарила мне впечатление в подарок. Посоветовавшись с мужем, выбрали прогулку на лошадях на двоих Лонгер. Остались очень довольны, получили массу положительных эмоций!!! Дарить впечатление - это супер идея!

Н
Наталия
10 травня 2018
Добрый день, сертификат был подарен мне мужем, но мы решили использовать его для детей (9 лет, мальчишки). Хочу рекомендовать всем кто не знает что подарить ребенку на день рождения это как раз то что нужно. Дети получили массу положительных эмоций, и хотят повторить прогулку ;)

Р
Роман
24 квітня 2018
С выбором впечатления не прогадал! Отличная прогулка на лошадях! Девчонкам отдельное спасибо за фотосет с лошадками на 100+ снимков в конце прогулки :)

К
Карина
14 квітня 2018
Катались вместе с мужем . Лошадки отличные, послушные, ухоженые. Целый час ездили по Гидропарку, много нового и интересного узнали о этих животных. Впечатление превосходное.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень