41110
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Кінна прогулянка по території гідропарку в компанії близької людини. Це можливість отримати базові навички верхової їзди і відчути себе впевнено, сидячи в сідлі. Досвідчений інструктор навчить всьому необхідному і буде супроводжувати під час катання. Крім того, він підбере спокійних конячок, яких поведе неспішним кроком. Катання проходить одночасно для обох гостей. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 3 років
Використати до 31.07.2018

Катання на конях для двох — що це?

Кінна прогулянка проходить на території гідропарку. Під час катання новачків супроводжує інструктор, який, при необхідності, поведе тварин під вуздечку. Кожному з гостей надається слухняна і спокійна конячка. Загальний час прогулянки 1 година.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають сучасний кінний клуб «Кентавр». Тут їх зустріне досвідчений інструктор і уточнить рівень їх навичок. Він проведе для гостей короткий інструктаж, ознайомить з правилами поводження з конем, розповість, як тримати вуздечку й триматися в сідлі. Після цього всі дружно вирушать на прогулянку мальовничими стежками парку. Наставник буде постійно супроводжувати Щасливчиків, притримуючи тварин за вуздечку.

Кінна прогулянка на території гідропарку

Катання проходить на території Журавлівського гідропарку. Це відмінна можливість прогулятися верхи в компанії дорогої людини, насолодитися відпочинком на природі і спілкуванням з розумними тваринами.

Добре обкатані і доглянуті конячки

Співробітники клубу досконально знають вдачу всіх коників і підбирають для катання найбільш лагідних і доброзичливих. Попередньо коней сідлають, щоб не витрачати на це час на прогулянці.

Покататися можна круглий рік

Прогулянка на конях добра як взимку, так і влітку. Двері кінного клубу «Кентавр» відкриті для гостей круглий рік. А пейзажі гідропарку вражають своєю красою в будь-який сезон.

Місце проведення враження:

Кентавр - Кінний клуб
м. Київська, Журавлівський гідропарк Показати на мапі

302 відгуків реальних людей

Е
Елена
29 січня 2018
Подруги подарили это впечатление на День рождения. Очень понравилась идея. Раньше никогда не каталась на лошадях - ни я, ни мой парень. Ощущения - очень крутые! Всё понравилось!

И
Ирен
17 січня 2018
Получила прогулку на лошади в подарок на день рождения! Я в восторге от этих животных, это идеальный подарок для дорогих людей, которым это близко. Приятная девочка-инструктор, удивительно спокойная лошадка! Теперь когда кто-то ищет знакомым подарки на праздники отправляю вашу ссылку!)

И
Ирина
30 листопада 2017
Прогулка на лошади отличный подарок для подруги. Именно так решила моя подруга) И я не могу не согласиться. Лошадь Белка мне запомниться на долго . Всем рекомендую хотя бы раз в жизни попробовать покататься на лошадях.

Л
Лина
30 листопада 2017
26 ноября всей семьей совершили прогулку на лошадях от центра впечатлений "Bodo". Получили море удовольствия. Спасибо инструкторам Ксюше. Карине , Даше и их питомцам. Спасибо за прекрасное впечатление! Советую "Bodo"! Не пожалеете!!!!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень