101529
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Прогулянка верхи по мальовничому парку для компанії з 4-х людей. Для всіх учасників передбачений попередній інструктаж від тренера з кінного спорту. Він розповість, як правильно триматися в сідлі та управляти кіньми, а також буде супроводжувати компанію під час прогулянки. детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
4 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 3 років
Використати до 31.07.2018

Прогулянка на конях для компанії — що це?

Незвично провести час, та ще й у приємній компанії – ідеальний варіант для відпочинку. Власник подарункового сертифікату зможе взяти трьох друзів і відправитися на прогулянку міським парком верхи на породистих конях. Компанію буде супроводжувати досвідчений інструктор. Він покаже, як поводитися з тваринами, навчить техніці безпеки і основним прийомам управління кіньми. Наїзникам залишиться лише застосувати отримані знання на практиці і насолодитися захоплюючою прогулянкою.

Як все відбувається?

Щасливчик і троє його друзів відвідають Журавлівський гідропарк. Тут їх зустріне досвідчений інструктор, який оцінить рівень навичок і знань кожного гостя. Тренер розповість про правила безпеки, навчить впевнено триматися в сідлі та управляти кіньми. У супроводі інструктора компанія відправиться кататися по території красивого парку. Наставник буде постійно супроводжувати Щасливчиків, притримуючи тварин за вуздечку.

Прогулянка верхи на конях

Катання відбудеться на території мальовничого гідропарку. Це відмінна можливість насолодитися красивими пейзажами в компанії дорогих людей, ще й верхи на конях! Тварини ідуть розміреним кроком, що забезпечує комфортні умови прогулянки.

Покататися може кожен

Навички верхової їзди не є обов'язковою вимогою, адже для компанії передбачено супровід інструктора. Він познайомить з правилами безпеки і буде йти поруч протягом всієї прогулянки.

Катання на породистих конях

Для прогулянки нададуть породистих коней. Це доглянуті і добре обкатані скакуни, які доброзичливо зустрічають гостей.

Місце проведення враження:

Кентавр - Кінний клуб
м. Київська, Журавлівський гідропарк Показати на мапі

302 відгуків реальних людей

Е
Елена
29 січня 2018
Подруги подарили это впечатление на День рождения. Очень понравилась идея. Раньше никогда не каталась на лошадях - ни я, ни мой парень. Ощущения - очень крутые! Всё понравилось!

И
Ирен
17 січня 2018
Получила прогулку на лошади в подарок на день рождения! Я в восторге от этих животных, это идеальный подарок для дорогих людей, которым это близко. Приятная девочка-инструктор, удивительно спокойная лошадка! Теперь когда кто-то ищет знакомым подарки на праздники отправляю вашу ссылку!)

И
Ирина
30 листопада 2017
Прогулка на лошади отличный подарок для подруги. Именно так решила моя подруга) И я не могу не согласиться. Лошадь Белка мне запомниться на долго . Всем рекомендую хотя бы раз в жизни попробовать покататься на лошадях.

Л
Лина
30 листопада 2017
26 ноября всей семьей совершили прогулку на лошадях от центра впечатлений "Bodo". Получили море удовольствия. Спасибо инструкторам Ксюше. Карине , Даше и их питомцам. Спасибо за прекрасное впечатление! Советую "Bodo"! Не пожалеете!!!!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень