101529
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Прогулянка верхи по мальовничому парку для компанії з 4-х людей. Для всіх учасників передбачений попередній інструктаж від тренера з кінного спорту. Він розповість, як правильно триматися в сідлі та управляти кіньми, а також буде супроводжувати компанію під час прогулянки. детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
4 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 3 років
Використати до 30.09.2018

Прогулянка на конях для компанії — що це?

Незвично провести час, та ще й у приємній компанії – ідеальний варіант для відпочинку. Власник подарункового сертифікату зможе взяти трьох друзів і відправитися на прогулянку міським парком верхи на породистих конях. Компанію буде супроводжувати досвідчений інструктор. Він покаже, як поводитися з тваринами, навчить техніці безпеки і основним прийомам управління кіньми. Наїзникам залишиться лише застосувати отримані знання на практиці і насолодитися захоплюючою прогулянкою.

Як все відбувається?

Щасливчик і троє його друзів відвідають Журавлівський гідропарк. Тут їх зустріне досвідчений інструктор, який оцінить рівень навичок і знань кожного гостя. Тренер розповість про правила безпеки, навчить впевнено триматися в сідлі та управляти кіньми. У супроводі інструктора компанія відправиться кататися по території красивого парку. Наставник буде постійно супроводжувати Щасливчиків, притримуючи тварин за вуздечку.

Прогулянка верхи на конях

Катання відбудеться на території мальовничого гідропарку. Це відмінна можливість насолодитися красивими пейзажами в компанії дорогих людей, ще й верхи на конях! Тварини ідуть розміреним кроком, що забезпечує комфортні умови прогулянки.

Покататися може кожен

Навички верхової їзди не є обов'язковою вимогою, адже для компанії передбачено супровід інструктора. Він познайомить з правилами безпеки і буде йти поруч протягом всієї прогулянки.

Катання на породистих конях

Для прогулянки нададуть породистих коней. Це доглянуті і добре обкатані скакуни, які доброзичливо зустрічають гостей.

Місце проведення враження:

Кентавр - Кінний клуб
м. Київська, Журавлівський гідропарк Показати на мапі

307 відгуків реальних людей

К
Карина
14 квітня 2018
Катались вместе с мужем . Лошадки отличные, послушные, ухоженые. Целый час ездили по Гидропарку, много нового и интересного узнали о этих животных. Впечатление превосходное.

А
Анжела
10 квітня 2018
Дочке на День рождения друзья подарили Сертификат на получение впечатлений. Выбор остановили на прогулке с лошадьми и не прогадали. Хоть это было и в начале марта, в лесу лежал снег, день был солнечный и ясный. Прогулка была просто волшебной. Друзья разделили с нами удовольствие.Инструктора очень любят своих питомцев, рассказали много интересных фактов из их жизни.После катания дети угостили...
Дочке на День рождения друзья подарили Сертификат на получение впечатлений. Выбор остановили на прогулке с лошадьми и не прогадали. Хоть это было и в начале марта, в лесу лежал снег, день был солнечный и ясный. Прогулка была просто волшебной. Друзья разделили с нами удовольствие.Инструктора очень любят своих питомцев, рассказали много интересных фактов из их жизни.После катания дети угостили лакомствами своих лошадей, отчего и те и другие были в полном восторге. Непременно придем еще ни один раз и всем рекомендуем))

Л
Леола
28 лютого 2018
Коллеги на День рождения подарили подарочные сертификаты.Очень долго выбирала куда-бы сходить и выбор пал все таки на прогулку. Не смотря на то что на улице был мороз -15, все было отлично. Девочки инструктора очень доброжелательные и всю прогулку с удовольствием отвечали на все наши вопросы, т.к. для меня это первая поездка на лошадях. Организация на отлично. Лошадки-чудесные

К
Ксения
27 лютого 2018
Очень довольны прогулкой,подаренной на День Рождения! В особенном восторге пятилетняя дочь! Целый час с любимыми лошадьми - радость беспредельная! И по опыту: не забывайте брать с собой вкусняшки для лошадок - это дополнительные позитивные эмоции и вам, и милейшим созданиям!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень