101529
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Прогулянка верхи по мальовничому парку для компанії з 4-х людей. Для всіх учасників передбачений попередній інструктаж від тренера з кінного спорту. Він розповість, як правильно триматися в сідлі та управляти кіньми, а також буде супроводжувати компанію під час прогулянки. детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
4 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 3 років
Використати до 28.02.2019

Прогулянка на конях для компанії — що це?

Незвично провести час, та ще й у приємній компанії – ідеальний варіант для відпочинку. Власник подарункового сертифікату зможе взяти трьох друзів і відправитися на прогулянку міським парком верхи на породистих конях. Компанію буде супроводжувати досвідчений інструктор. Він покаже, як поводитися з тваринами, навчить техніці безпеки і основним прийомам управління кіньми. Наїзникам залишиться лише застосувати отримані знання на практиці і насолодитися захоплюючою прогулянкою.

Як все відбувається?

Щасливчик і троє його друзів відвідають Журавлівський гідропарк. Тут їх зустріне досвідчений інструктор, який оцінить рівень навичок і знань кожного гостя. Тренер розповість про правила безпеки, навчить впевнено триматися в сідлі та управляти кіньми. У супроводі інструктора компанія відправиться кататися по території красивого парку. Наставник буде постійно супроводжувати Щасливчиків, притримуючи тварин за вуздечку.

Прогулянка верхи на конях

Катання відбудеться на території мальовничого гідропарку. Це відмінна можливість насолодитися красивими пейзажами в компанії дорогих людей, ще й верхи на конях! Тварини ідуть розміреним кроком, що забезпечує комфортні умови прогулянки.

Покататися може кожен

Навички верхової їзди не є обов'язковою вимогою, адже для компанії передбачено супровід інструктора. Він познайомить з правилами безпеки і буде йти поруч протягом всієї прогулянки.

Катання на породистих конях

Для прогулянки нададуть породистих коней. Це доглянуті і добре обкатані скакуни, які доброзичливо зустрічають гостей.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Кентавр - Кінний клуб
м. Київська, Журавлівський гідропарк Показати на мапі

319 відгуків

Л
Лера
16 липня 2018
Подруги подарили на день рождения впечатление.Мы с парнем решили выбрать прогулку на лошадях и не прогадали .Нам все понравилось.Хорошие инструкторы все нам объяснили ,а добрые лошадки скрасили наш досуг.

О
Олексій
6 липня 2018
Я раджу спробувати кожному - цікавий досвід для людей будь-якого віку та статі. Прогулянку нам подарував син на річницю знайомства, і не помилився з вибором подарунку! Дружина хвилювалась напередодні події, але дівчата, які супроводжували коней, поводились так впевнено та уважно, що це кохану заспокоїло, і прогулянка стала суцільним задоволенням - дякуємо дівчатам! Під час події, дружина закохалась в коней :)

Н
Наталия
3 липня 2018
На День Рождения подруга преподнесла сертификат - прогулку на лошади. Я давно об этом мечтала и всегда особенно рада, когда дарят что-то нематериальное - например, впечатление. Огромное спасибо за великолепную организацию прогулки, инструктор рассказала о технике безопасности, поделилась профессиональными секретами и отвечала на все мои вопросы! Спасибо большое за осуществление моей мечты детства!

27 червня 2018
Была мечта покататься на лошадке, и сестра подарила сертификат, моему восторгу не было предела. Покатались с любимым, лошадки прекрасные, а мы довольные. Спасибо Bodo!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень