17828
 

Подаруй тур по ресторанах Львова для двох!

Друзі вирушать на пішу прогулянку по історичній частині міста в супроводі гіда. Їх чекає екскурсія по ресторанах з дегустацією страв і алкогольних напоїв в таких закладах:

  • музеї-ресторані «Гасова лампа»;
  • галицької єврейської кнайпі «Під золотою розою»;
  • тематичному ресторані «Криївка».

Крім цього, друзі оглядово відвідають «Мазох-cafe», «Найдорожчу ресторацію Галичини», «Дім легенд». А також вони побувають у Вірменському кварталі, на площі Ринок та в Чорному будинку. детальніше...

2 люд. 4 години Використати до 30.04.2019
1 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 909 раз
2 людини
4 години
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Друзі вирушать на пішу прогулянку по історичній частині міста в супроводі гіда. Їх чекає екскурсія по ресторанах з дегустацією страв і алкогольних напоїв в таких закладах:

  • музеї-ресторані «Гасова лампа»;
  • галицької єврейської кнайпі «Під золотою розою»;
  • тематичному ресторані «Криївка».

Крім цього, друзі оглядово відвідають «Мазох-cafe», «Найдорожчу ресторацію Галичини», «Дім легенд». А також вони побувають у Вірменському кварталі, на площі Ринок та в Чорному будинку.

Чому ми вибрали агентство Just Lviv It!

Офіс компанії знаходиться біля площі Ринок. У 2013 році агентство перемогло в номінації «Кращий масовий захід» на національній event-премії «Eventарізація». Туристи можуть відвідати різні майстер-класи, корпоративи, квести і тематичні екскурсії. У Just Lviv It! є власний сувенірний магазин з оригінальною продукцією.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

97 відгуків

С
Светлана
14 серпня 2018
Спасибо большое за чудесный день! Пару раз была во Львове, но в этот раз благодаря друзьям (спасибо им!) получила возможность посетить настоящую экскурсию. Впечатление самые лучшие. Наш экскурсовод оказался настоящим профессионалом, рассказал много малоизвестных фактов о Львове, веселил и шутил во время всей прогулки. Рестораны - подобраны очень четко. Еда и напитки - супер! Рекомендую всем...
Спасибо большое за чудесный день! Пару раз была во Львове, но в этот раз благодаря друзьям (спасибо им!) получила возможность посетить настоящую экскурсию. Впечатление самые лучшие. Наш экскурсовод оказался настоящим профессионалом, рассказал много малоизвестных фактов о Львове, веселил и шутил во время всей прогулки. Рестораны - подобраны очень четко. Еда и напитки - супер! Рекомендую всем! Особенно гостям города. На этой экскурсии Львов отрывается с новой гастрономической стороны! Я в восторге! Спасибо Бодо и друзьям за чудесный подарок!

19 травня 2017
Очень понравилась поездка .Гид Елена профессионал ) было круто.

24 квітня 2017
Большое спасибо за такой подарок.Очень много впечатлений осталось после поездки воЛьвов. Моя мечта осуществилась, одно я поняла нельзя откладывать. Спасибо!!!

Виталий
14 квітня 2017
Все круто, очень понравилось, всем рекомендую..гид Виталий очень смешной!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень