Подаруйте майстер-клас з малюнків на воді!

подарували вже 1 094 рази
500 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Викладач розповість про тонкощі техніки ебру та допоможе опанувати художні прийоми. Для створення картин учні будуть використовувати спеціальне «полотно» — піддон з водою. Майстер видасть пензлі та фарби, а потім навчить малювати візерунки. Створені картини легко можна перенести на папір. На пам'ять кожному залишиться до 5 малюнків. Їх можна забрати, коли вони підсохнуть.

Чому ми вибрали творчу студію BeArt

Школа розташована в центрі Харкова, в 10 хвилинах ходьби від ст. м. «Проспект Гагаріна». Урок можуть відвідати діти та дорослі з будь-яким рівнем підготовки. Все необхідне — фарби, пензлі, папір — майстер видасть на місці. Усі матеріали, які використовують у школі, зроблені з натуральних компонентів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

13 відгуків

Елена
1 червня 2018
https://plus.google.com/112678766775086251200
"Рисунки на воде" подарила дочке на 17-летие. Она была в полном восторге. Я тоже присутствовала на мастер-классе. Действительно волшебство! А картины, которые получились в итоге, мы забрали домой о теперь они украшают интерьер).
Оля
27 березня 2018
это очень интересное впечатление - открыла для себя новый вид живописи. не знала, что это такое древнее искусство. все легко получается, помогает учитель, у меня получилось очень красивые картины в восточном стиле)
Савченко Юлия
16 травня 2017
https://www.facebook.com/100002086458686
Подарили коробочку bodo на день рождения. На мой взгляд очень оригинальный подарок, ведь ты сам можешь выбрать то, что ближе к настроению, желаниям. Выбрала "рисунки на воде" поскольку очень давно хотела попробовать что же это такое. Команда bodo обработала мою заявку очень быстро, подобрали удобное время и дату, через день я уже была на впечатлении. В студии все подробно рассказали, немного показали. Час отведенного времени пролетел незаметно, эмоции через край. Спасибо большое за вашу работу.
Марина
11 січня 2016
https://www.facebook.com/100003202506117
Рисунки на воде ни на что не похожи. Краски расплываются в самых неожиданных формах и пропорциях. Однако этим можно управлять, создавая неповторимые импровизации. Рисунки успокаивают, дают созидательное чувство, оставляют яркий результат и отличное настроение.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.