101165
 

Подаруй майстер-клас з малюнків на воді!

Стародавня східна техніка малювання яскравими фарбами на воді. Індивідуальний урок від професійного художника триватиме 60 хвилин. Залежно від масштабів і складності за цей час можна написати до 5 картин. Майстер видасть необхідні матеріали для заняття і пояснить усі тонкощі ебру: починаючи від підбору ескізу й закінчуючи правильним нанесенням фарб. Потім фахівець навчить переносити готові картини на спеціальний папір формату А3 або А4. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 960 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Малюнки на воді — що це?

Щасливчик навчиться писати картини в буквальному сенсі на воді. Зобразити можна що завгодно: чудернацькі візерунки, китайського дракона, химерні квіти — тут немає меж креативу. Навчатиме досвідчений художник, який розповість, як комбінувати фарби, щоб вони плавно переходили з одного відтінку в інший. У той же час він пояснить, як чітко розділяти межі між елементами малюнка. В ході роботи використовуються виключно натуральні матеріали. Після закінчення заняття готові картини автор забере із собою.

Як все відбувається?

У творчій студії BeArt Щасливчика зустріне наставник і проведе до художньої «майстерні». Тут він видасть усе необхідне: починаючи від пензликів з жорсткого ворсу й закінчуючи натуральними фарбами. Незалежно від умінь Щасливчик зможе написати близько 5 картин — на кількість впливає тільки масштаб і складність майбутніх шедеврів. Останнім етапом 60-хвилинного уроку стане перенесення малюнка на папір А3 або А4. Студент забере свої роботи через 20 хвилин — цього часу буде достатньо, щоб вони підсохли.

Не потрібні спеціальні навички

Щасливчикові не потрібно мати талант Сальвадора Далі, Ван Гога або Ці Байши — усьому необхідному навчить професійний художник. Він покаже, як правильно тримати пензлик, підбирати палітру фарб і м'яко промальовувати елементи.

До 5 картин

На годину Щасливчик зможе перетворитися й відчути себе мудрим східним творцем. За цей час він намалює близько 5 картин у залежності від їхньої складності. Вони стануть оригінальною прикрасою кімнати й впишуться в будь-який інтер'єр.

Натуральні фарби

Ебру — це не тільки одна з технік живопису, а й ціла філософія. Тому в ході творчого процесу використовують фарби з натуральними компонентами. До складу входить вода й екстракти рослин, які надають насичений колір.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
BeArt - Творча студія
м. Проспект Гагаріна, пр-т Гагаріна, 1 Показати на мапі

13 відгуків

1 червня 2018
"Рисунки на воде" подарила дочке на 17-летие. Она была в полном восторге. Я тоже присутствовала на мастер-классе. Действительно волшебство! А картины, которые получились в итоге, мы забрали домой о теперь они украшают интерьер).

О
Оля
27 березня 2018
это очень интересное впечатление - открыла для себя новый вид живописи. не знала, что это такое древнее искусство. все легко получается, помогает учитель, у меня получилось очень красивые картины в восточном стиле)

16 травня 2017
Подарили коробочку bodo на день рождения. На мой взгляд очень оригинальный подарок, ведь ты сам можешь выбрать то, что ближе к настроению, желаниям. Выбрала "рисунки на воде" поскольку очень давно хотела попробовать что же это такое. Команда bodo обработала мою заявку очень быстро, подобрали удобное время и дату, через день я уже была на впечатлении. В студии все подробно рассказали, немного...
Подарили коробочку bodo на день рождения. На мой взгляд очень оригинальный подарок, ведь ты сам можешь выбрать то, что ближе к настроению, желаниям. Выбрала "рисунки на воде" поскольку очень давно хотела попробовать что же это такое. Команда bodo обработала мою заявку очень быстро, подобрали удобное время и дату, через день я уже была на впечатлении. В студии все подробно рассказали, немного показали. Час отведенного времени пролетел незаметно, эмоции через край. Спасибо большое за вашу работу.

11 січня 2016
Рисунки на воде ни на что не похожи. Краски расплываются в самых неожиданных формах и пропорциях. Однако этим можно управлять, создавая неповторимые импровизации. Рисунки успокаивают, дают созидательное чувство, оставляют яркий результат и отличное настроение.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень