100470
 

Подаруй сафарі на квадроциклах для чотирьох!

Драйвове катання на квадроциклі для компанії з 4 чоловік. Кожен отримає для заїзду всюдихід із потужністю двигуна 450 кубів. На цій техніці з величезними колесами доведеться підкорювати бездоріжжя. Сафарі буде проводитися на спеціальних трасах за містом. Кожному водієві видадуть захисне екіпірування.  детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
4 людини
60 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Сафарі на квадроциклах — що це?

Гонка на квадроциклах для компанії друзів. Квадроцикл — це транспортний засіб за типом мотоцикла, оснащений 4-ма великими колесами. Звідси його головна особливість — стійкість на дорозі й висока прохідність. Випробувати можливості транспорту кожен учасник заїзду зможе особисто. Траси, прокладені горбистою місцевістю та полями, гарантують справжній іспит для водіїв із різним досвідом. А кататимуться учасники одночасно.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе взяти з собою ще 3 друзів, щоб покататися разом на квадроциклах. Всією дружньою компанією вони виберуться за межі Харкова. На місці зустріне друзів досвідчений інструктор. Він розповість правила безпеки, пояснить теорію управління квадроциклом та особливості його устрою. Кожен учасник сафарі зможе сісти за кермо особистого всюдихода, а після розігнатися на грунтово-піщаних трасах пересіченої місцевості.

Сучасні автомобілі з об'ємом двигуна 450 кубів

Катаються всі 4 учасники одночасно — на індивідуальних квадроциклах. Це будуть потужні квадроцикли з двигуном, обсяг якого 450 кубів.

Драйвові траси

Маршрут катання містить захоплюючі підйоми й спуски звивистими, важкопрохідними дорогами. Тут відмінні умови для відпрацювання базових навичок катання бездоріжжям. Техніку агресивної їзди допоможуть опанувати поля з вибоїстим рельєфом.

Екіпірування надається

Захисне екіпірування необхідне, щоб уникнути потрапляння бруду й пилу під час катання. Тому профі надасть шолом та рукавички, а також захисний одяг за необхідності.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Moto-drive - Прокат квадроциклів та баггі
м. Держпром, вул. Решетькінська, 4 Показати на мапі

Квадрат - Центр прокату
смт. Безлюдівка, база відпочинку "Зеленый пруд" (літо) Показати на мапі
м. Держпром, вул. Альпійська, 4 (зима) Показати на мапі

114 відгуків

25 вересня 2018
Хорошо покатались

30 липня 2018
Хочу поблагодарить всю вашу команду, которая подготовила мне поездку на квадрике. Было все очень слажено, начиная от менеджера на телефоне и заканчивая сопровождением маршрута.

Д
Дмитрий
17 липня 2018
Хорошие покатушки были! (в районе харьковской швейцарии) Никого в этот день, кроме меня и моей девушки не было, поэтому летели быстро. Успели за час разные виды трассы. Так что было интересно. Тем более на двухместном большом квадроцикле я еще не ездил. Впечатление хорошее!

17 липня 2018
Хорошо провели время. Погода была хороша, техника в хорошем состоянии, трассы очень крутые. Катались на Безлюдовке. Организация на высшем уровне.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень