100920
 

Подаруй масаж бамбуковими віниками!

Сеанс збадьорюючий масажу в стародавній східній техніці з використанням бамбукових паличок, зв'язаних у 2 віничка. Згідно з легендою, ще японські самураї застосовували подібну методику з метою максимально швидкого відновлення сил після бою. Досвідчений майстер буде ритмічно постукувати віником по всьому тілу, чергуючи інтенсивність. Така техніка допоможе вмить позбутися найменших слідів втоми. Але перш ніж приступити до масажу, належить розслабитися у турецькій парній — хаммамі, яка відрізняється комфортним співвідношенням температури повітря (всього близько +50С) і 100%-ної вологості. детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 31.03.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 279 раз
1 людина
30 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2019

Масаж бамбуковими віниками — що це?

Східна масажна техніка, яка передбачає опрацювання всього тіла спеціальними бамбуковими віниками. Вони складаються з довгих бамбукових паличок, зв'язаних у пучок. З їх допомогою майстер виконає ритмічні поплескування і постукування різної інтенсивності. Дана техніка дозволяє в найкоротші терміни відновити розтрачені сили. До подібної методики колись вдавалися древні самураї для комплексного відновлення після бою.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає елітний салон Voyage SPA, який розташовується в самому центрі Харкова. Тут його зустріне досвідчений масажист, який видасть одноразові приналежності. Він проведе Щасливчика в турецьку парну хаммам, після розпарювання в якій належить насолодитися масажем. Вінички для сеансу складаються з натуральних бамбукових прутиків. Вони досить пружні і при зіткненні з тілом викликають тільки приємні відчуття.

Найдавніша техніка масажу

Масаж бамбуковими віниками з'явився в Японії у часи самураїв. Саме японські воїни одними з перших почали вдаватися до даної масажної техніки, щоб швидко відновити сили після виснажливого бою. Замість віників вони використовували звичайні стебла бамбука.

Комплексний цілющий ефект

Процедура включає в себе 2 послуги: распарювання в хаммамі і масаж бамбуковими віниками. Комплексний ефект від такого сеансу дозволить:

  • позбавитися від стресу і втоми
  • як слід підбадьоритися
  • поліпшити тонус шкіри

Все включено

Масажист видасть одноразові приналежності: тапочки, шапочку, рушник і білизну.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Voyage SPA - Масажний салон - Харків
м. Наукова, вул. Бакуліна, 9/13 Показати на мапі

12 відгуків

31 березня 2018
Впечатление подарили коллеги. Все понравилось.

Е
Елена
13 квітня 2016
Во-первых хочу Вас поблагодарить за сервис и организацию впечатления.Очень понравился хамам и сам массаж бамбуковыми палочками. Я много раз посещала СПА и в других странах, но именно этот вид массажа испытала на себе впервые. Получила полный релакс. Спасибо Вам. Впечатление мне подарила дочь на день рождения. очень хорошая идея подарка. Этим сервисом мы воспользовались тоже первый раз. Еще раз благодарю вас

28 жовтня 2015
Отзыв будет кратким: всё было на высоком уровне и очень профессионально, как с вашей стороны, так и со стороны салона. Спасибо.

П
Петр
2 жовтня 2015
У меня на массаж вениками из бамбука ходила сестра и очень рекомендовала. Поэтому когда мне подарили на выбор 5 видов массажей я выбрал именно этот. Весьма необычная и приятная процедура, бодрит и хорошо подходит для мужчины, потому что в контакт не входят руки. Ощущения положительные, все понравилось.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень