Масаж бамбуковими віниками

1 людина
30 хвилин
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Масаж бамбуковими віниками — що це?

Східна масажна техніка, яка передбачає опрацювання всього тіла спеціальними бамбуковими віниками. Вони складаються з довгих бамбукових паличок, зв'язаних у пучок. З їх допомогою майстер виконає ритмічні поплескування і постукування різної інтенсивності. Дана техніка дозволяє в найкоротші терміни відновити розтрачені сили. До подібної методики колись вдавалися древні самураї для комплексного відновлення після бою.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає елітний салон Voyage SPA, який розташовується в самому центрі Харкова. Тут його зустріне досвідчений масажист, який видасть одноразові приналежності. Він проведе Щасливчика в турецьку парну хаммам, після розпарювання в якій належить насолодитися масажем. Вінички для сеансу складаються з натуральних бамбукових прутиків. Вони досить пружні і при зіткненні з тілом викликають тільки приємні відчуття.

Найдавніша техніка масажу

Масаж бамбуковими віниками з'явився в Японії у часи самураїв. Саме японські воїни одними з перших почали вдаватися до даної масажної техніки, щоб швидко відновити сили після виснажливого бою. Замість віників вони використовували звичайні стебла бамбука.

Комплексний цілющий ефект

Процедура включає в себе 2 послуги: распарювання в хаммамі і масаж бамбуковими віниками. Комплексний ефект від такого сеансу дозволить:

  • позбавитися від стресу і втоми
  • як слід підбадьоритися
  • поліпшити тонус шкіри

Все включено

Масажист видасть одноразові приналежності: тапочки, шапочку, рушник і білизну.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

12 відгуків

Руслан
31 березня 2018
https://www.facebook.com/100001893335291
Впечатление подарили коллеги. Все понравилось.
Елена
13 квітня 2016
Во-первых хочу Вас поблагодарить за сервис и организацию впечатления.Очень понравился хамам и сам массаж бамбуковыми палочками. Я много раз посещала СПА и в других странах, но именно этот вид массажа испытала на себе впервые. Получила полный релакс. Спасибо Вам. Впечатление мне подарила дочь на день рождения. очень хорошая идея подарка. Этим сервисом мы воспользовались тоже первый раз. Еще раз благодарю вас
Анатолий
28 жовтня 2015
https://www.facebook.com/yevgeniya.dneprova
Отзыв будет кратким: всё было на высоком уровне и очень профессионально, как с вашей стороны, так и со стороны салона. Спасибо.
Петр
2 жовтня 2015
У меня на массаж вениками из бамбука ходила сестра и очень рекомендовала. Поэтому когда мне подарили на выбор 5 видов массажей я выбрал именно этот. Весьма необычная и приятная процедура, бодрит и хорошо подходит для мужчины, потому что в контакт не входят руки. Ощущения положительные, все понравилось.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.