100707
 

Подаруй сімейну фотосесію!

Близько 300 якісних знімків, які можна зробити в облаштованій студії або на вулиці. Фотограф приїде в обумовлене місце й підготує все для початку зйомки. Майстер фото потурбується про антураж і правильне освітлення, а його колега зробить макіяж. Знімки можна буде забрати вже за 14 днів, при цьому кращі 30 кадрів пройдуть повну ретуш. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 31.12.2018
4 людини
2 години
Використати до 31.12.2018

Сімейна фотосесія — що це?

Індивідуальна фотосесія для сім'ї з 4-х осіб у виконанні професійного фотографа. Місце зйомки можна обрати на особистий розсуд. Кращі 30 фотографій оброблять у спеціальному фоторедакторі, а всього вийде близько 200-300 знімків.

Як все відбувається?

Щасливчик попередньо обговорить з фотографом деталі майбутньої зйомки. Сім'я вибере відповідне місце для фотосесії — на вулиці або у студії. На території павільйону є 3-5 інтер'єрних куточків у різних стилях. А якщо хочеться провести зйомку на свіжому повітрі, то можна віддати перевагу будь-якій локації у межах міста. Фотосесія відбудеться в обумовлений день та час. На зйомку можна брати кілька нарядів. Фотосесія триватиме 2 години. Знімки будут готові через 14 днів.

Місце зйомки на вибір

Головні «декорації» для фотозйомки обираються на особистий розсуд. Це можуть бути мальовничі міські пейзажі або студійний інтер'єр.

Професійний фотограф

Він допоможе обрати вдалий образ для всієї родини, виставить правильне світло й підбере оптимальний ракурс. Підсумком стануть «живі фотографії», які поповнять альбом вже за кілька днів.

30 оброблених фото

Після обробки фотографій щасливій родині дістанеться безліч вдалих знімків, 30 із них — професійно оброблені. Забрати знімки можна через 14 днів разом із першоджерелом (200-300 шт.).

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Photoroom BARDAK - Фотостудія
м. Проспект Гагаріна, пр. Гагаріна, 181 Показати на мапі
Los Angeles Photo Center - Фотостудія
м. Захисників України, пр. Московський, 64-а Показати на мапі

106 відгуків

А
Анна
26 червня 2018
Выбрала студию Los Ageles. Осталась довольна на 100%. Визажист Елена сделала шикарный макияж и причёску. Фотограф Ростислав помог с выбором поз, декораций, рассказал как лучше стать к свету и в принципе поддерживал позитивную и дружелюбную атмосферу на фотосессии. Огромное спасибо!)

19 червня 2018
Этот сертификат был выбран нами не сразу. Так получилось, что сделали подарок дочери на кулинарный мастер класс, но в течении 10 месяцев нам пришлось сделать замену мастер класса на фотосессию для беременных. Пока ждали группу на мастер-класс, поняли, что уже ждем пополнение. Замечательная команда, хороший макияж, фотограф Саша умница, даже сложно выбрать фото для обработки, все хороши...
Этот сертификат был выбран нами не сразу. Так получилось, что сделали подарок дочери на кулинарный мастер класс, но в течении 10 месяцев нам пришлось сделать замену мастер класса на фотосессию для беременных. Пока ждали группу на мастер-класс, поняли, что уже ждем пополнение. Замечательная команда, хороший макияж, фотограф Саша умница, даже сложно выбрать фото для обработки, все хороши! Добродушная атмосфера, профессиональный подход, спасибо всем организаторам за такую возможность делать подарки! Успехов Вам в вашей творческой работе, новых идей и вдохновения!!!!!

А
Алексей
16 червня 2018
Уже давно хотели с супругой сделать семейную фотосессию с детьми у профессионального фотографа. В результате на прошедший Новый год кумовья подарили нам подарочный сертификат Bodo. Из салонов выбрали Los Angeles. Ни на секунду не пожалели: интересные локации-декорации, фотограф Ростислав выкладывается в работе на 150%, снимков для выбора предоставил 365 шт., выбрать из них всего-то 30 - не...
Уже давно хотели с супругой сделать семейную фотосессию с детьми у профессионального фотографа. В результате на прошедший Новый год кумовья подарили нам подарочный сертификат Bodo. Из салонов выбрали Los Angeles. Ни на секунду не пожалели: интересные локации-декорации, фотограф Ростислав выкладывается в работе на 150%, снимков для выбора предоставил 365 шт., выбрать из них всего-то 30 - не простая задача. снимки для выбора и готовые с ретушью высылались в срок, как и оговаривалось. Качеством и фотографий, и всего мероприятия остались очень довольны. Спасибо! Рекомендуем.

Т
Таня
31 травня 2018
Вода - моя стихия, поэтому была безгранично рада, когда мне подарили аквафотосет! Это так красиво! Фото получились невероятными! Фотограф очень крутой, настоящий профи, помогал мне, подсказывал, выбирал лучшие ракурсы и т.д. В общем, я очень довольна процессом и отснятым материалом! ))))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень