100707
 

Подаруй сімейну фотосесію!

Близько 300 якісних знімків, які можна зробити в облаштованій студії або на вулиці. Фотограф приїде в обумовлене місце й підготує все для початку зйомки. Майстер фото потурбується про антураж і правильне освітлення, а його колега зробить макіяж. Знімки можна буде забрати вже за 14 днів, при цьому кращі 30 кадрів пройдуть повну ретуш. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
1 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 547 раз
4 людини
2 години
Використати до 31.03.2019

Сімейна фотосесія — що це?

Індивідуальна фотосесія для сім'ї з 4-х осіб у виконанні професійного фотографа. Місце зйомки можна обрати на особистий розсуд. Кращі 30 фотографій оброблять у спеціальному фоторедакторі, а всього вийде близько 200-300 знімків.

Як все відбувається?

Щасливчик попередньо обговорить з фотографом деталі майбутньої зйомки. Сім'я вибере відповідне місце для фотосесії — на вулиці або у студії. На території павільйону є 3-5 інтер'єрних куточків у різних стилях. А якщо хочеться провести зйомку на свіжому повітрі, то можна віддати перевагу будь-якій локації у межах міста. Фотосесія відбудеться в обумовлений день та час. На зйомку можна брати кілька нарядів. Фотосесія триватиме 2 години. Знімки будут готові через 14 днів.

Місце зйомки на вибір

Головні «декорації» для фотозйомки обираються на особистий розсуд. Це можуть бути мальовничі міські пейзажі або студійний інтер'єр.

Професійний фотограф

Він допоможе обрати вдалий образ для всієї родини, виставить правильне світло й підбере оптимальний ракурс. Підсумком стануть «живі фотографії», які поповнять альбом вже за кілька днів.

30 оброблених фото

Після обробки фотографій щасливій родині дістанеться безліч вдалих знімків, 30 із них — професійно оброблені. Забрати знімки можна через 14 днів разом із першоджерелом (200-300 шт.).

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Photoroom BARDAK - Фотостудія
м. Проспект Гагаріна, пр. Гагаріна, 181 Показати на мапі

98 відгуків

А
Алексей
16 червня 2018
Уже давно хотели с супругой сделать семейную фотосессию с детьми у профессионального фотографа. В результате на прошедший Новый год кумовья подарили нам подарочный сертификат Bodo. Из салонов выбрали Los Angeles. Ни на секунду не пожалели: интересные локации-декорации, фотограф Ростислав выкладывается в работе на 150%, снимков для выбора предоставил 365 шт., выбрать из них всего-то 30 - не...
Уже давно хотели с супругой сделать семейную фотосессию с детьми у профессионального фотографа. В результате на прошедший Новый год кумовья подарили нам подарочный сертификат Bodo. Из салонов выбрали Los Angeles. Ни на секунду не пожалели: интересные локации-декорации, фотограф Ростислав выкладывается в работе на 150%, снимков для выбора предоставил 365 шт., выбрать из них всего-то 30 - не простая задача. снимки для выбора и готовые с ретушью высылались в срок, как и оговаривалось. Качеством и фотографий, и всего мероприятия остались очень довольны. Спасибо! Рекомендуем.

В
Вероника
26 лютого 2018
Коллеги подарили фотоссесию семейную, очень понравилось, профессионально.

23 листопада 2017
11.11.17 были на фотосессии,которую подарили нам наши друзья.Впечатление нам очень понравилось!Студия очень классная,красивые локации,нереальные фотографии!!!Фотограф проявил максимум внимания и профессионализм.Мы были с трёх месячным сыночком, фотограф постоянно привлекал его внимание на себя,чтобы малыш смотрел в кадр,вобщем провил максимум внимания,что очень понравилось!Очень крутой подарок!!!

18 грудня 2016
Самые лучшие впечатления:)Спасибо фотографу и Бодо за предоставленную возможность.Все супер!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень