100707
 

Подаруй сімейну фотосесію!

Близько 300 якісних знімків, які можна зробити в облаштованій студії або на вулиці. Фотограф приїде в обумовлене місце й підготує все для початку зйомки. Майстер фото потурбується про антураж і правильне освітлення, а його колега зробить макіяж. Знімки можна буде забрати вже за 14 днів, при цьому кращі 30 кадрів пройдуть повну ретуш. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 30.06.2018
4 людини
2 години
Використати до 30.06.2018

Сімейна фотосесія — що це?

Індивідуальна фотосесія для сім'ї з 4-х осіб у виконанні професійного фотографа. Місце зйомки можна обрати на особистий розсуд. Кращі 30 фотографій оброблять у спеціальному фоторедакторі, а всього вийде близько 200-300 знімків.

Як все відбувається?

Щасливчик попередньо обговорить з фотографом деталі майбутньої зйомки. Сім'я вибере відповідне місце для фотосесії — на вулиці або у студії. На території павільйону є 3-5 інтер'єрних куточків у різних стилях. А якщо хочеться провести зйомку на свіжому повітрі, то можна віддати перевагу будь-якій локації у межах міста. Фотосесія відбудеться в обумовлений день та час. На зйомку можна брати кілька нарядів. Фотосесія триватиме 2 години. Знімки будут готові через 14 днів.

Місце зйомки на вибір

Головні «декорації» для фотозйомки обираються на особистий розсуд. Це можуть бути мальовничі міські пейзажі або студійний інтер'єр.

Професійний фотограф

Він допоможе обрати вдалий образ для всієї родини, виставить правильне світло й підбере оптимальний ракурс. Підсумком стануть «живі фотографії», які поповнять альбом вже за кілька днів.

30 оброблених фото

Після обробки фотографій щасливій родині дістанеться безліч вдалих знімків, 30 із них — професійно оброблені. Забрати знімки можна через 14 днів разом із першоджерелом (200-300 шт.).

Місце проведення враження:

Photoroom BARDAK - Фотостудія
м. Проспект Гагаріна, пр. Гагаріна, 181 Показати на мапі
Los Angeles Photo Center - Фотостудія
м. Площа повстання,пр. Московський, 64-а Показати на мапі

96 відгуків реальних людей

Н
Наталья
15 січня 2018
Сертификат получила в подарок от коллег, ко дню рождения. Долго не могла активировать его, но рада что это произошло. Порадовала фотостудия. За ней явно ухаживают. Она чистая, реквизит не пошарпанный. Была в зале фьюжн, порадовало количество локаций, есть где разгуляться в образах. Фотограф отличный. Быстро расположил к себе, и было легко работать. Я уже получила обработанные фото. Осталась...
Сертификат получила в подарок от коллег, ко дню рождения. Долго не могла активировать его, но рада что это произошло. Порадовала фотостудия. За ней явно ухаживают. Она чистая, реквизит не пошарпанный. Была в зале фьюжн, порадовало количество локаций, есть где разгуляться в образах. Фотограф отличный. Быстро расположил к себе, и было легко работать. Я уже получила обработанные фото. Осталась довольна всем! В общем, что писать то))) спасибо большое компании Бодо за такую возможность! Спасибо фотостудии ЛА! Спасибо фотографу Ростиславу за проделанную работу!!!

А
Аня
29 листопада 2017
Чтобы не терять пару часов на фотосессию перед банкетом, мы с любимым решили пофотографироваться уже после свадьбы. Конечно, на церемонии в зале у нас был фотограф, а вот кадры для фотокниги решили сделать уже потом) С этим помогла подруга, которая подарила мне BODO на девичнике) Пожалуй, это было лучшее решение. Не приходилось торопиться, никто нас не подгонял и мы сделали то, что и хотели! Очень круто, спасибо!)

Ю
Юлия
29 листопада 2017
Получились просто замечательные снимки) очень светлые и радостные фотографии) здесь есть пост-свадебная фотосессия. Было бы круто еще сделать сет после беременности) фотограф настоящий профи! спасибо))

Э
Элиза
24 листопада 2017
Фотографии просто бомба! Я очень довольна. Правду говорят, что беременные красивее, чем обычно)) да и фотограф действительно помог передать вес настроение. Я в восторге!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень