100707
 

Подаруй сімейну фотосесію!

Близько 300 якісних знімків, які можна зробити в облаштованій студії або на вулиці. Фотограф приїде в обумовлене місце й підготує все для початку зйомки. Майстер фото потурбується про антураж і правильне освітлення, а його колега зробить макіяж. Знімки можна буде забрати вже за 14 днів, при цьому кращі 30 кадрів пройдуть повну ретуш. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 31.10.2018
4 людини
2 години
Використати до 31.10.2018

Сімейна фотосесія — що це?

Індивідуальна фотосесія для сім'ї з 4-х осіб у виконанні професійного фотографа. Місце зйомки можна обрати на особистий розсуд. Кращі 30 фотографій оброблять у спеціальному фоторедакторі, а всього вийде близько 200-300 знімків.

Як все відбувається?

Щасливчик попередньо обговорить з фотографом деталі майбутньої зйомки. Сім'я вибере відповідне місце для фотосесії — на вулиці або у студії. На території павільйону є 3-5 інтер'єрних куточків у різних стилях. А якщо хочеться провести зйомку на свіжому повітрі, то можна віддати перевагу будь-якій локації у межах міста. Фотосесія відбудеться в обумовлений день та час. На зйомку можна брати кілька нарядів. Фотосесія триватиме 2 години. Знімки будут готові через 14 днів.

Місце зйомки на вибір

Головні «декорації» для фотозйомки обираються на особистий розсуд. Це можуть бути мальовничі міські пейзажі або студійний інтер'єр.

Професійний фотограф

Він допоможе обрати вдалий образ для всієї родини, виставить правильне світло й підбере оптимальний ракурс. Підсумком стануть «живі фотографії», які поповнять альбом вже за кілька днів.

30 оброблених фото

Після обробки фотографій щасливій родині дістанеться безліч вдалих знімків, 30 із них — професійно оброблені. Забрати знімки можна через 14 днів разом із першоджерелом (200-300 шт.).

Місце проведення враження:

Photoroom BARDAK - Фотостудія
м. Проспект Гагаріна, пр. Гагаріна, 181 Показати на мапі
Los Angeles Photo Center - Фотостудія
м. Площа повстання,пр. Московський, 64-а Показати на мапі

100 відгуків реальних людей

22 квітня 2018
Выбрала фотостудию Бардак и осталась абсолютно довольна! Приветливый персонал, профессиональный визаж и прическа, отличный фотограф! Отдельное спасибо коллегам и сервису Бодо за такой прекрасный опыт!

Ю
Юлия
21 березня 2018
Добрый день! Мне подарили сертификат Бодо коллеги на юбилей. В нем было много впечатлений, но я выбрала фотосессию так как считаю ,что она поможет мне запомнить себя молодой и красивой). На выбор мне предложили несколько фотостудий из которых я выбрала одну, в ней было несколько фотозон и можно было сделать несколько образов сразу , что я и сделала). Наряды для образов брала на прокат в той же...
Добрый день! Мне подарили сертификат Бодо коллеги на юбилей. В нем было много впечатлений, но я выбрала фотосессию так как считаю ,что она поможет мне запомнить себя молодой и красивой). На выбор мне предложили несколько фотостудий из которых я выбрала одну, в ней было несколько фотозон и можно было сделать несколько образов сразу , что я и сделала). Наряды для образов брала на прокат в той же фотостудии, что очень удобно. Коллектив весь очень приветливый, внимательный. Короче - мне все очень понравилось, время просто пролетело. Уже на следующий день я получила 130 фотографий из которых я выбрала 10 мне их отредактировали и прислали через две недели. Спасибо большое всем за возможность получить и подарить праздник .

В
Вероника
26 лютого 2018
Коллеги подарили фотоссесию семейную, очень понравилось, профессионально.

О
Ольга
29 січня 2018
30 декабря состоялась моя фотосессия. мне очень понравилось. Правда, я очень переживала, т.к не знала как мой 2-х летний сын отреагирует на фотографа, обстановку в целом. Но Ростислав, фотограф, умничка. Видно, что есть опыт работы с детками. Увлек и не капли не раздражался. Во всяком случае я этого не видела и не чувствовала. Отретушированные фото пришли быстро, в хорошем качестве. Спасибо...
30 декабря состоялась моя фотосессия. мне очень понравилось. Правда, я очень переживала, т.к не знала как мой 2-х летний сын отреагирует на фотографа, обстановку в целом. Но Ростислав, фотограф, умничка. Видно, что есть опыт работы с детками. Увлек и не капли не раздражался. Во всяком случае я этого не видела и не чувствовала. Отретушированные фото пришли быстро, в хорошем качестве. Спасибо большое за впечатление. Очень приятно работать с людьми, которые знают и любят свою работу.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень