102173
 

Подаруй зимовий урок катання на кайті для двох!

Знайомство з захоплюючим видом спорту — сноукайтингом. Катання по снігу здійснюється з допомогою гірського спорядження та спеціального буксира — кайта, який схожий на величезного повітряного змія. В компанії близької людини належить познайомитися з теорією їзди, яка незабаром зміниться цікавою практикою. Інструктор розповість все про управління кайтом і пояснить, як правильно задавати напрям руху. Навички їзди на лижах — необхідні. Кататися доведеться одночасно, при цьому  кожного буде окремий комплект спорядження.  детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.06.2018
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 115 раз
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Все необхідне видається
вага від 40 кг
Доступно з 7 років
Використати до 30.06.2018

Сноукайтинг для двох — що це?

Відкрити для себе один з найбільш цікавих і незвичайних видів зимового спорту — сноукайтинг. Після невеликого теоретичного вступу любителі екстріму зможуть встати на лижі і вхопитися за спеціальний буксир — кайт. Катання по засніжених рівнинах викличе найяскравіші емоції, адже компанію складе близька людина, з яким належить кататися по черзі. Досвідчений інструктор знайомить з особливостями техніки і базовими рухами, а також видасть все необхідне для захоплюючої практики.

Як все проходить?

Щасливчикам належить протягом 3-х годин освоювати основи сноукайтинга. Досвідчений тренер познайомить гостей з теорією і покаже, як за допомогою кайта управляти поривами вітру. Потім кожен стане на лижі і спробує вивчити техніку катання на практиці. Кататися доведеться по черзі, розсікаючи широкі й рівні поля вздовж Салтовського шосе. Щасливчикам видадуть все необхідне: гірськолижне спорядження, кайт і трапецію. За бажанням можна взяти з дому особистий сноуборд. Необхідний попередній досвід катання на лижах.

зимова Спортивна новинка — сноукайтинг

Незвичайний екстремальний вид спорту, сноукайтинг, з'явився порівняно недавно — у 70-х роках ХХ століття. Але він відразу ж завоював популярність у всіх любителів гострих відчуттів. Завдяки кайту стало не обов'язково підніматися на гірські вершини — прокотитися з вітерцем можна і по рівнинах.

Теорія та практика на 1 занятті

На цікавому занятті належить познайомитися з:

  • теорією кайтінга і основними правилами безпеки
  • як правильно стартувати і як зупиняти кайт
  • безпосереднім управлінням, зміною швидкості і зміною галса

Все необхідне видається

На занятті майстер видасть набір необхідного спорядження, один на двох: кайт, трапецію і лижі. При бажанні, можна захопити з дому сноуборд і проїхатися на ньому. Навички катання на лижах — необхідні. 

Місце проведення враження:

Школа кайтінга, яхтингу та вейкбордингу
Харків, Салтівське шосе, 602 м/р Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

21 березня 2017
Друзья подарили впечатление - сноукайтинг. Давно хотела попробовать, но все никак не удавалось. Осталась очень довольна. Получила массу впечатлений и опыт в данном виде спорта. Мне очень понравилось, теперь планирую продолжать обучение в данном спорте. Спасибо большое инструктору - очень внимательный и терпеливый, всегда готовый помочь.

14 січня 2017
Впечатление понравилось. Но жалею что не взял в прокате борд, хотя на лыжах было тоже ничего)

В
Вадим
29 грудня 2016
Были в двоем с сыном - все понравилось. Имея опыт горных лыж, с первого занятия "поехали". Сплошной позитив! Есть желание продолжить.

Д
Дмитрий
16 лютого 2016
Покорял снежный кайт вместе с другом. Мы довольно умелые ездоки, и тут пригодились наши знания, так что урок прошел на общем удовольствии - и нас, и тренера))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень