100587
 

Сноукайтинг

Захоплююче заняття з сноукайтингу в компанії досвідченого інструктора. Цей екстремальний вид спорту являє собою пересування по снігу за допомогою гірського спорядження та спеціального буксира у вигляді повітряного змія — кайта. Новачок зможе навчитися ловити пориви вітру і задавати напрямок руху. Для його навчання нададуть всю необхідну екіпіровку. Попередній досвід катання на лижах необхідний. Заняття проходить у групі до 2-х осіб.  детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.10.2018
Неактивне враження
1 людина
3 години
Залежить від погоди
Все необхідне видається
вага від 40 кг
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2018

Сноукайтинг — що це?

Долучитися до одного з найбільш екстремальних зимових видів спорту — сноукайтингу. Щоб випробувати «лавину» адреналінових вражень не знадобляться круті схили. Адже кататися на лижах належить по рівній поверхні, використовуючи спеціальний буксир. У його ролі виступає кайт — повітряний змій, який приводиться в рух за допомогою вітру. Досвідчений інструктор навчить всьому головним тонкощам сноукайтинга і надасть необхідне спорядження для захоплюючої практики. Вміння впевнено стояти на лижах   обов'язково. 

Як все проходить?

Щасливчик буде цілих 3 години осягати основи сноукайтинга в компанії досвідченого тренера. Вони зустрінуться в районі Салтовського шосе, де є широкі поля для комфортного катання. Заняття буде складатися з 2-х етапів — теорія і практика. Спочатку Щасливчик навчиться керувати кайтом і відпрацює базові рухи, а потім спробує стати на лижі і вивчити комплексну техніку їзди.   

Драйвова альтернатива гірськолижних спусків

Сноукайтинг — екстремальний вид спорту, що поєднує тягу кайта з лижами. Він з'явився порівняно недавно на території Альп — у 70-х рр. минулого століття, — і тільки зараз починає набирати популярність в наших краях. Тепер не обов'язково підніматися на найвищі вершини, насолодитися захоплюючим катанням можна і на просторих рівнинах.

Навички управління кайтом

Досвід катання на лижах необхідний, адже чим більше практики, тим сильніше задоволення від сноукайтинга. А навіть найдосвідченішому лижникові, насамперед, належить навчитися керувати поривами вітру, просто утримуючи кайт в руках. Як тільки принцип його дії стане зрозумілим, можна відразу ж ставати на лижі і насолоджуватися захоплюючим катанням.

Все необхідне спорядження видається

Все гірськолижне спорядження, включаючи кайт і трапецію, тренер видасть перед початком враження. Для навчання необхідний попередній досвід катання на лижах. На майстер-клас можна також принести особистий сноуборд.

Місце проведення враження:

X-country - Школа кайтінга, яхтингу та вейкбордингу
Харків, Салтівське шосе, 602 м/р Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

21 березня 2017
Друзья подарили впечатление - сноукайтинг. Давно хотела попробовать, но все никак не удавалось. Осталась очень довольна. Получила массу впечатлений и опыт в данном виде спорта. Мне очень понравилось, теперь планирую продолжать обучение в данном спорте. Спасибо большое инструктору - очень внимательный и терпеливый, всегда готовый помочь.

14 січня 2017
Впечатление понравилось. Но жалею что не взял в прокате борд, хотя на лыжах было тоже ничего)

В
Вадим
29 грудня 2016
Были в двоем с сыном - все понравилось. Имея опыт горных лыж, с первого занятия "поехали". Сплошной позитив! Есть желание продолжить.

Д
Дмитрий
16 лютого 2016
Покорял снежный кайт вместе с другом. Мы довольно умелые ездоки, и тут пригодились наши знания, так что урок прошел на общем удовольствии - и нас, и тренера))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень