100587
 

Сноукайтинг

Захоплююче заняття з сноукайтингу в компанії досвідченого інструктора. Цей екстремальний вид спорту являє собою пересування по снігу за допомогою гірського спорядження та спеціального буксира у вигляді повітряного змія — кайта. Новачок зможе навчитися ловити пориви вітру і задавати напрямок руху. Для його навчання нададуть всю необхідну екіпіровку. Попередній досвід катання на лижах необхідний. Заняття проходить у групі до 2-х осіб.  детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
3 години
Залежить від погоди
Все необхідне видається
вага від 40 кг
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2019

Сноукайтинг — що це?

Долучитися до одного з найбільш екстремальних зимових видів спорту — сноукайтингу. Щоб випробувати «лавину» адреналінових вражень не знадобляться круті схили. Адже кататися на лижах належить по рівній поверхні, використовуючи спеціальний буксир. У його ролі виступає кайт — повітряний змій, який приводиться в рух за допомогою вітру. Досвідчений інструктор навчить всьому головним тонкощам сноукайтинга і надасть необхідне спорядження для захоплюючої практики. Вміння впевнено стояти на лижах   обов'язково. 

Як все проходить?

Щасливчик буде цілих 3 години осягати основи сноукайтинга в компанії досвідченого тренера. Вони зустрінуться в районі Салтовського шосе, де є широкі поля для комфортного катання. Заняття буде складатися з 2-х етапів — теорія і практика. Спочатку Щасливчик навчиться керувати кайтом і відпрацює базові рухи, а потім спробує стати на лижі і вивчити комплексну техніку їзди.   

Драйвова альтернатива гірськолижних спусків

Сноукайтинг — екстремальний вид спорту, що поєднує тягу кайта з лижами. Він з'явився порівняно недавно на території Альп — у 70-х рр. минулого століття, — і тільки зараз починає набирати популярність в наших краях. Тепер не обов'язково підніматися на найвищі вершини, насолодитися захоплюючим катанням можна і на просторих рівнинах.

Навички управління кайтом

Досвід катання на лижах необхідний, адже чим більше практики, тим сильніше задоволення від сноукайтинга. А навіть найдосвідченішому лижникові, насамперед, належить навчитися керувати поривами вітру, просто утримуючи кайт в руках. Як тільки принцип його дії стане зрозумілим, можна відразу ж ставати на лижі і насолоджуватися захоплюючим катанням.

Все необхідне спорядження видається

Все гірськолижне спорядження, включаючи кайт і трапецію, тренер видасть перед початком враження. Для навчання необхідний попередній досвід катання на лижах. На майстер-клас можна також принести особистий сноуборд.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
X-country - Екстрім-школа
Салтівське шосе, 602 м/р Показати на мапі

10 відгуків

21 березня 2017
Друзья подарили впечатление - сноукайтинг. Давно хотела попробовать, но все никак не удавалось. Осталась очень довольна. Получила массу впечатлений и опыт в данном виде спорта. Мне очень понравилось, теперь планирую продолжать обучение в данном спорте. Спасибо большое инструктору - очень внимательный и терпеливый, всегда готовый помочь.

Лев
14 січня 2017
Впечатление понравилось. Но жалею что не взял в прокате борд, хотя на лыжах было тоже ничего)

В
Вадим
29 грудня 2016
Были в двоем с сыном - все понравилось. Имея опыт горных лыж, с первого занятия "поехали". Сплошной позитив! Есть желание продолжить.

Д
Дмитрий
16 лютого 2016
Покорял снежный кайт вместе с другом. Мы довольно умелые ездоки, и тут пригодились наши знания, так что урок прошел на общем удовольствии - и нас, и тренера))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень