SPA манікюр та педикюр

1 людина
до 3 годин
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Перший етап — комплекс процедур для стоп. Майстер розпарить ноги в спеціальній ванні та нанесе скраб. Він виконає масаж з використанням крему та зробить апаратний педикюр з покриттям. Друга частина комплексу — догляд за руками. Спеціаліст повторить послідовність процедур: скраб, масаж і європейський манікюр з покриттям.

Чому ми вибрали салон Voyage SPA

Салон входить у мережу, яка працює з 2005 року. Для процедури використовується професійна косметика з натуральних компонентів. Майстри салону — досвідчені фахівці.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Надежда
1 липня 2017
https://www.facebook.com/100002433135137
Добрый день! Получила море удовольствия и релакса после спа маникюра и педикюра. Уютная, расслабляющая обстановка, приятный мастер Анна. Кожа была как у младенца после процедур. Всем рекомендую, не пожалеете!!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.