Подаруйте відвідування соляної печери для двох!

подарували вже 59 рази
2 людини
10 сеансів по 45 хв.
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

На гостей чекає 10 сеансів галотерапії — оздоровчої процедури в соляній кімнаті. Перший візит триватиме до півгодини, щоб організм адаптувався. У цей час відвідувачі зможуть розслабитися на лежаках. Приємну атмосферу створять гра світла та легка фонова музика. Серія процедур позбавить стресу та зміцнить імунітет.

Чому ми вибрали «Соляну кімнату»

Під час першого відвідування гостям запропонують кисневий коктейль. Діти можуть зайняти себе переглядом мультфільмів. Перед кожним візитом у салоні видаються одноразові бахіли та м'яке покриття для кушетки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Людмила
16 лютого 2018
Посетила весь курс с мужем и результат очень порадовал. Дышится в буквальном смысле легче. Зимнего уныния как не бывало, стресс пропал. В теле легкость такая. Будто на курорте побывали)
Влад
22 лютого 2015
Соляная пещера - хорошая вещь. Не знаю как на счет прям полного оздоровления, но после пары сеансов чувствую себя гораздо бодрее. + стал легко вставать по утрам.
Света
14 грудня 2014
Оздоравливались вместе с мужем) Мне нравится, что я чувствую прилив сил: все успеваю, на работе чувствую себя бодрее, могу не спать до полуночи и утром легко вставать. Мужу больше нравится сам процесс отдыха в комнате на лежаках)
Анна
14 листопада 2014
Здравствуйте. Впечатление подарила своей дочке (7 лет), просто так. Решила, что это будет ей и приятно и полезно. Раньше мы часто болели и пропускали садик. Только выздоровеем - и в первый же день опять возвращаемся с температурой. Среди подарков Бодо увидела это впечатление и решила подарить. И вы знаете, эффект меня радует. Мы параллельно ходим в соляную комнату и в школу - и тьфу-тьфу! Кроме того, дочке было приятно получить яркую желтую коробочку, ходить на эти сеансы - для нее это все интересно и ново.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.