Подаруйте відвідування соляної печери!

подарували вже 207 рази
1 людина
10 сеансів по 45 хв.
Використати до 31.05.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Курс галотерапії в штучно відтвореній соляній шахті. Відпочинок у такій обстановці сприяє оздоровленню — пари солі зміцнюють імунну систему та запобігають респіраторним захворюванням. Перший сеанс рекомендується скоротити до півгодини, щоб організм звик до мікроклімату. В цей час відвідувач зможе відпочити та розслабитися на шезлонгу.

Чому ми вибрали «Соляну кімнату»

Центр знаходиться в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Історичний музей». Сеанси проходять з музичним і світловим супроводом. Тривалість процедури можна контролювати самостійно, зважаючи на самопочуття. Під час першого візиту відвідувача пригостять корисним коктейлем, збагаченим киснем. Термін дії абонемента не обмежений.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Людмила
16 лютого 2018
Посетила весь курс с мужем и результат очень порадовал. Дышится в буквальном смысле легче. Зимнего уныния как не бывало, стресс пропал. В теле легкость такая. Будто на курорте побывали)
Влад
22 лютого 2015
Соляная пещера - хорошая вещь. Не знаю как на счет прям полного оздоровления, но после пары сеансов чувствую себя гораздо бодрее. + стал легко вставать по утрам.
Света
14 грудня 2014
Оздоравливались вместе с мужем) Мне нравится, что я чувствую прилив сил: все успеваю, на работе чувствую себя бодрее, могу не спать до полуночи и утром легко вставать. Мужу больше нравится сам процесс отдыха в комнате на лежаках)
Анна
14 листопада 2014
Здравствуйте. Впечатление подарила своей дочке (7 лет), просто так. Решила, что это будет ей и приятно и полезно. Раньше мы часто болели и пропускали садик. Только выздоровеем - и в первый же день опять возвращаемся с температурой. Среди подарков Бодо увидела это впечатление и решила подарить. И вы знаете, эффект меня радует. Мы параллельно ходим в соляную комнату и в школу - и тьфу-тьфу! Кроме того, дочке было приятно получить яркую желтую коробочку, ходить на эти сеансы - для нее это все интересно и ново.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.