101398
 

Подаруй відвідування соляної печери!

Оздоровчий курс, який передбачає 10 індивідуальних відвідувань соляної печери. Це відмінна можливість зміцнити імунну систему, позбутися накопиченої втоми та поліпшити стан шкіри. Приємну атмосферу на час сеансів гарантують гра світла та легка фонова музика. А наймешним відвідувачам пропонується перегляд мультфільмів. Тривалість одного візиту — 45 хвилин. детальніше...

1 люд. 10 сеансів по 45 хвилин Використати до 31.03.2019
900 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 165 раз
1 людина
10 сеансів по 45 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2019

Соляна печера — що це?

Курс із 10 індивідуальних сеансів галотерапії у спеціальній кімнаті, яка імітує мікроклімат природної соляної шахти. Відпочинок у такій обстановці сприяє оздоровленню та релаксації, а тому давно користується популярністю у всьому світі. Тривалість перебування в печері Щасливчик може регулювати самостійно, керуючись власним самопочуттям.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у стінах печери, для створення якої було використано 11 тонн солі. Перший візит триватиме не більше півгодини — це необхідно, щоб організм звик до нетипового для нього мікроклімату. Тривалість кожного наступного сеансу — 45 хвилин. Весь цей час Щасливчик буде насолоджуватися усамітненням, розслабившись на зручному шезлонгу та слухаючи приємну музику. Абонемент розрахований на 10 процедур. Термін його дії не обмежений, але відвідування рекомендується зробити регулярним.

Давня цілюща методика

Альтернативна терапія у класичному образі з'явилася століттями раніше. Оздоровлення відбувається за рахунок парів солі, які позбавляють від респіраторних захворювань і зміцнюють імунну систему.

Музичний і світловий супровід

Створювати приємну атмосферу будуть легка фонова музика та гра світла, а маленькі відвідувачі на час процедури зможуть переглядати мультфільми.

Потрійний ефект

Курс надає унікальний оздоровчий ефект: покращує стан шкіри, нормалізує сон, позбавляє від втоми та стресу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Соляна кімната
м. Історичний музей, вул. Сумська, 1 Показати на мапі

4 відгуки

Л
Людмила
16 лютого 2018
Посетила весь курс с мужем и результат очень порадовал. Дышится в буквальном смысле легче. Зимнего уныния как не бывало, стресс пропал. В теле легкость такая. Будто на курорте побывали)

В
Влад
22 лютого 2015
Соляная пещера - хорошая вещь. Не знаю как на счет прям полного оздоровления, но после пары сеансов чувствую себя гораздо бодрее. + стал легко вставать по утрам.

С
Света
14 грудня 2014
Оздоравливались вместе с мужем) Мне нравится, что я чувствую прилив сил: все успеваю, на работе чувствую себя бодрее, могу не спать до полуночи и утром легко вставать. Мужу больше нравится сам процесс отдыха в комнате на лежаках)

А
Анна
14 листопада 2014
Здравствуйте. Впечатление подарила своей дочке (7 лет), просто так. Решила, что это будет ей и приятно и полезно. Раньше мы часто болели и пропускали садик. Только выздоровеем - и в первый же день опять возвращаемся с температурой. Среди подарков Бодо увидела это впечатление и решила подарить. И вы знаете, эффект меня радует. Мы параллельно ходим в соляную комнату и в школу - и тьфу-тьфу! Кроме...
Здравствуйте. Впечатление подарила своей дочке (7 лет), просто так. Решила, что это будет ей и приятно и полезно. Раньше мы часто болели и пропускали садик. Только выздоровеем - и в первый же день опять возвращаемся с температурой. Среди подарков Бодо увидела это впечатление и решила подарить. И вы знаете, эффект меня радует. Мы параллельно ходим в соляную комнату и в школу - и тьфу-тьфу! Кроме того, дочке было приятно получить яркую желтую коробочку, ходить на эти сеансы - для нее это все интересно и ново.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень