Страйкбол з друзями

6 людей
3 години
Не залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі розділяться на дві команди. Після короткого ознайомлення з правилами тренер видасть учасникам усе необхідне для гри: зброю, окуляри, захисні маски, розвантажувальні жилети, комплекти камуфляжної форми й набір куль. Компанії запропонують кілька місій на вибір, після чого почнеться гра. Учасники будуть штурмувати будівлі, знешкоджувати супротивників і захоплювати чужі території.

Чому ми вибрали страйкбольний клуб «Спарта»

Гра відбувається на закритій території площею близько 2000 кв. м. Полігон виконаний у вигляді покинутого складу з великою кількістю укриттів і перешкод. Це забезпечує максимальну реалістичність того, що відбувається. Клуб надає гравцям оригінальну військову форму й приводи — точні пневматичні копії бойової зброї.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Михаил
16 лютого 2018
Игра оказалась не такой уж и простой, как я думал. Было очень интересно. Нужно было одновременно помнить, кто-где находится, следить, чтобы к тебе не подошли слишком близко и хорошо стрелять. Стрелять я немного умею, наконец-то это пригодилось) В общем получили удовольствие с друзьями!.
Руслан
8 листопада 2016
Получил невероятный заряд адреналина. Друзья вытащили! и спасибо им! отличный способ отвлечься от ежедневной рутины и зарядиться яркими эмоциями. Рекомендую)
Владимир
13 вересня 2015
Страйкбол крутая игра. Увидел ее в списке подарков и не удержался. Наверное так круто с парнями только в детстве играли)) А какой азарт! Всем рекомендую)
Дмитрий
18 липня 2015
Очень люблю ролевые игры и страйкбол. Сходили с друзьями в Экстремал на Постышева, побегали, постреляли. Осталась приятная усталость и отличные эмоции.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.