101448
 

Подаруй гру в страйкбол для компанії!

6 друзів розділяться на дві команди, щоб позмагатися у страйкболі. Це тактична гра з використанням спеціальних гвинтівок, що стріляють кульками діаметром 6 мм. Інструктор розповість правила техніки безпеки, а також видасть кожному зброю, форму, окуляри, розвантажувальний жилет, маску і 500 куль. Учасникам запропонують кілька місій, а коли вони виберуть найцікавішу — вирушать на закритий полігон площею 2000 кв. м. Їм знадобиться не тільки влучність, а й вміння грати в команді. детальніше...

6 люд. 3 години Використати до 28.02.2019
2 100 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 127 раз
6 людей
3 години
Не залежить від погоди
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Страйкбол з друзями — що це?

Командна гра для шести друзів. Вони перевдягнуться в камуфляжну форму, візьмуть в руки спеціальну зброю й відправляться «на завдання». Знайти прапор або захопити штаб суперника — можна вибрати будь-яку мету, щоб змагання було ще цікавіше. Компанії необхідно буде пробратися до головного об'єкту непоміченою і виконати місію з мінімальними втратами. У розпорядженні гравців будуть гвинтівки, заряджені пластиковими кульками калібру 6 мм.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з друзями відвідає страйкбольний клуб «Спарта». Інструктор поділить учасників на дві команди і видасть екіпіровку: зброю, маску, окуляри, розвантажувальний жилет і камуфляжну форму. Він навчить поводитися з гвинтівкою і розповість правила техніки безпеки. Після цього почнеться гра. Друзі займуть позиції на величезній локації у вигляді покинутого складу та по команді перейдуть у наступ. У них буде три години для виконання головної місії.

500 куль для кожного учасника

Цієї кількості патронів буде досить для успішного проходження завдання. Щасливчики зможуть випускати цілі черги, не економлячи кулі.

Гра за сценарієм

Інструктор запропонує на вибір кілька сценаріїв. Щасливчики самі вирішать, яка мета гри їм більше подобається.

Закритий полігон

У розпорядженні команд опиниться закрита територія площею майже 2000 кв. м. Полігон зроблений у вигляді покинутого складу з достатньою кількістю перешкод та укриттів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Спарта - Страйкбольный клуб
м. Південний Вокзал, вул. Велика Панасовская, 185 Показати на мапі

7 відгуків

М
Михаил
16 лютого 2018
Игра оказалась не такой уж и простой, как я думал. Было очень интересно. Нужно было одновременно помнить, кто-где находится, следить, чтобы к тебе не подошли слишком близко и хорошо стрелять. Стрелять я немного умею, наконец-то это пригодилось) В общем получили удовольствие с друзьями!.

Р
Руслан
8 листопада 2016
Получил невероятный заряд адреналина. Друзья вытащили! и спасибо им! отличный способ отвлечься от ежедневной рутины и зарядиться яркими эмоциями. Рекомендую)

В
Владимир
13 вересня 2015
Страйкбол крутая игра. Увидел ее в списке подарков и не удержался. Наверное так круто с парнями только в детстве играли)) А какой азарт! Всем рекомендую)

Д
Дмитрий
18 липня 2015
Очень люблю ролевые игры и страйкбол. Сходили с друзьями в Экстремал на Постышева, побегали, постреляли. Осталась приятная усталость и отличные эмоции.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень