100833
 

Тайський масаж стоп

Годинний сеанс масажу стоп у виконанні справжнього тайського майстра! Процедура принесе користь всьому організму, адже на ногах знаходиться безліч сенсорних точок, які відповідають за внутрішній стан людини. Масаж відновить душевний спокій і гармонію. Відвідувачу видадуть тайську піжаму та одноразові капці. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Тайський масаж стоп — що це?

Справжній тайський масаж стоп — це унікальна процедура, яка не тільки спрямована на релаксацію, а й розрахована на цілющий ефект. З давніх-давен вважається, що на стопі розташовані важливі біологічно активні точки, що відповідають за стан внутрішніх органів. Під час масажу вони опрацьовуються, що допомагає людині відчувати себе краще.

Як все відбувається?

Розслабитися і отримати задоволення Щасливчикові належить у салоні класичного тайського масажу «Lilawadee». Перед початком процедури його проведуть у персональну роздягальню, де запропонують тайську піжаму і одноразові капці. Потім майстер з Таїланду приступить до сеансу, акуратно діючи натисканнями на певні точки. На зміну важкості у ногах прийде розслаблення.

Терапевтичний ефект

Це не тільки технологія, що використовується для розслаблення. Масаж стоп — оздоровча процедура всього тіла. Досвідчений майстер знає, за які життєво важливі органи відповідають ті чи інші точки, та впливає на них цілеспрямовано.

Тайські майстри

Ніхто не знає техніку справжнього тайського масажу стоп так добре, як її знають східні професіонали. Тому в салоні процедурою займаються фахівці, які прибули з Таїланду.

Давня тайська техніка масажу

Популярний у всьому світі масаж стоп зародився кілька тисячоліть тому на Сході. Його застосовують і сьогодні, адже ці методи масажу позитивно впливають на розум, душу та тіло людини.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Lilawadee - Салон тайського масажу
м. Ботанічний сад, вул. Клочківська, 222 Показати на мапі

33 відгуків

27 листопада 2017
Получил впечатление «Урок фотографии» в подарок, но воспользоваться получилось только спустя 6 месяцев и этого впечатления уже не было в наличии, выбрал «Тайский массаж стоп для двоих» и ни разу не пожалел об этом! Массаж делают действительно тайки и очень качественно, мы с супругой получили уйму удовольствия. После окончания массажа прекрасная и вежливая администратор предложила травяной чай с...
Получил впечатление «Урок фотографии» в подарок, но воспользоваться получилось только спустя 6 месяцев и этого впечатления уже не было в наличии, выбрал «Тайский массаж стоп для двоих» и ни разу не пожалел об этом! Массаж делают действительно тайки и очень качественно, мы с супругой получили уйму удовольствия. После окончания массажа прекрасная и вежливая администратор предложила травяной чай с конфетами, что закрепило наше положительное впечатление! Спасибо большое BODO за прекрасное времяпрепровождение!)

И
Ирина
23 жовтня 2017
Сертификат получила в подарок на день рождения и решила выбрать необычную процедуру массажа стоп. Сначала думала, что не справлюсь с боязнью щекотки. Но, как оказалось, массаж стоп это не только полезно, но и очень приятно. Очень благодарна мастеру, который делал все деликатно. И спасибо Бодо за такую услугу!

М
Марина
4 вересня 2015
Это было неожиданно приятно и очень по восточному. Мы даже чуть не уснули))) Но в хорошем смысле этого слова, потому что массаж настолько расслаблюящий, что кажется что расслабляются не только ножки но и все мышцы в теле.

29 липня 2015
Мне безумно все понравилось, и сам массаж и отношение персонала вашей компании.Буду обязательно рекомендовать вас своим знакомым.Спасибо за впечатление!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень