102787
 

Подаруй затяжний тренувальний політ на літаку!

Можливість піднятися у небо, щоб роздивитися улюблене місто в мініатюрі. Пара друзів вирушить у незабутню повітряну пригоду. За штурвалом літака опиниться досвідчений авіатор. За 10-15 хвилин він проведе вступний інструктаж, а після видасть спеціальні навушники з системою радіомовлення і підніме сталевого птаха на висоту до 800 метрів. Зверху відкриються чудові пейзажі, милуватися якими компанія буде з вікон у кабіні пілота протягом години. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Загальна вага: до 450 кг
Доступно з 17 років
Використати до 31.03.2019

Тренувальний політ на літаку ЛОНГЕР — що це?

Захоплюючий політ серед хмар для пари друзів. Разом з досвідченим авіатором вони опиняться у кабіні пілота та приготуються до повітряної пригоди. Льотчик підніме судно під хмари, відкриваючи чудовий вид на місто. Компанія зможе розглянути дороги, вулиці та парки у мініатюрі, а також зробити пам'ятні знімки. Тривалість перебування у небі — 60 хвилин.

Як все відбувається?

Разом з другом Щасливчик опиниться на території аеропорту, де його зустрінуть і проведуть до злітної смуги. Тут товаришів чекатиме підготовлений до польоту легкий літак Diamond. Інструктор розповість про повітряне судно, пояснить правила техніки безпеки та запропонує зайняти місця у кабіні. Перед польотом він видасть спеціальні навушники, які позбавлять від шуму та дозволять обмінюватися враженнями, а після підніме сталевого птаха в небо. Якщо пілот вважатиме за потрібне, він зможе ненадовго довірити управління повітряним судном за допомогою важелів своєму підопічному.

60 хвилин у небі

Літати серед хмар Щасливчики будуть цілу годину. Цього часу вистачить, щоб насолодитися пейзажами улюбленого міста.

З висоти пташиного польоту

Друзі зможуть побачити місто таким, яким його бачать птахи. У панорамних вікнах з'являться у сотні разів зменшені будинки, дерева та дороги.

Незабутні враження

Політ у небі — це унікальний досвід подорожі. Разом з приятелем Щасливчик опиниться поруч з пілотом і побачить, як той керує крилатим звіром.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ротор Україна - Авіаційний центр
вул. Ромашкіна 1, Міжнародний аеропорт Харків Показати на мапі

3 відгуки

О
Олеся
26 квітня 2018
Полет на самолете - это бесценный опыт! Мы посмотрели на родной город буквально с высоты птичьего полета, было очень круто! Пофоткались, полюбовались пейзажами, все таким маленьким казалось)))) Спасибо любимому мужу и бодо за такой подарок!!! Запомнится точно на всю жизнь!!!

О
Олеся
26 квітня 2018
Полет на самолете - это бесценный опыт! Мы посмотрели на родной город буквально с высоты птичьего полета, было очень круто! Пофоткались, полюбовались пейзажами, все таким маленьким казалось)))) Спасибо любимому мужу и бодо за такой подарок!!! Запомнится точно на всю жизнь!!!

И
Игорь
26 березня 2018
Жена подарила на день рождения сыну вот такой подарок. В итоге в полет мы отправились вместе. Мне конечно, очень понравилось, но какая реакция у сына была! Он настолько вдохновился - все фотографировал, у инструктора расспрашивал, тот ему очень многое рассказал. В общем в этом году будем подавать документы еще и в Харьковский авиационный институт.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень