102787

Подаруй затяжний тренувальний політ на літаку!

Можливість піднятися у небо, щоб роздивитися улюблене місто в мініатюрі. Пара друзів вирушить у незабутню повітряну пригоду. За штурвалом літака опиниться досвідчений авіатор. За 10-15 хвилин він проведе вступний інструктаж, а після видасть спеціальні навушники з системою радіомовлення і підніме сталевого птаха на висоту до 800 метрів. Зверху відкриються чудові пейзажі, милуватися якими компанія буде з вікон у кабіні пілота протягом години. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Загальна вага-450 кг
Доступно з 17 років
Використати до 30.11.2018

Тренувальний політ на літаку ЛОНГЕР — що це?

Захоплюючий політ серед хмар для пари друзів. Разом з досвідченим авіатором вони опиняться у кабіні пілота та приготуються до повітряної пригоди. Льотчик підніме судно під хмари, відкриваючи чудовий вид на місто. Компанія зможе розглянути дороги, вулиці та парки у мініатюрі, а також зробити пам'ятні знімки. Тривалість перебування у небі — 60 хвилин.

Як все відбувається?

Разом з другом Щасливчик опиниться на території аеропорту, де його зустрінуть і проведуть до злітної смуги. Тут товаришів чекатиме підготовлений до польоту легкий літак Diamond. Інструктор розповість про повітряне судно, пояснить правила техніки безпеки та запропонує зайняти місця у кабіні. Перед польотом він видасть спеціальні навушники, які позбавлять від шуму та дозволять обмінюватися враженнями, а після підніме сталевого птаха в небо. Якщо пілот вважатиме за потрібне, він зможе ненадовго довірити управління повітряним судном за допомогою важелів своєму підопічному.

60 хвилин у небі

Літати серед хмар Щасливчики будуть цілу годину. Цього часу вистачить, щоб насолодитися пейзажами улюбленого міста.

З висоти пташиного польоту

Друзі зможуть побачити місто таким, яким його бачать птахи. У панорамних вікнах з'являться у сотні разів зменшені будинки, дерева та дороги.

Незабутні враження

Політ у небі — це унікальний досвід подорожі. Разом з приятелем Щасливчик опиниться поруч з пілотом і побачить, як той керує крилатим звіром.

Місце проведення враження:

Ротор Україна - Авіаційний центр
вул. Ромашкіна 1, Міжнародний аеропорт Харків Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

О
Олеся
26 квітня 2018
Полет на самолете - это бесценный опыт! Мы посмотрели на родной город буквально с высоты птичьего полета, было очень круто! Пофоткались, полюбовались пейзажами, все таким маленьким казалось)))) Спасибо любимому мужу и бодо за такой подарок!!! Запомнится точно на всю жизнь!!!

И
Игорь
26 березня 2018
Жена подарила на день рождения сыну вот такой подарок. В итоге в полет мы отправились вместе. Мне конечно, очень понравилось, но какая реакция у сына была! Он настолько вдохновился - все фотографировал, у инструктора расспрашивал, тот ему очень многое рассказал. В общем в этом году будем подавать документы еще и в Харьковский авиационный институт.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень