102788
 

Подаруй тренувальний політ на літаку!

На висоті близько 800 м відкриваються красиві види на околиці рідного Харкова. Двоє друзів зможуть розглянути панорами під час 30-хвилинного польоту на легкому Diamond. Пілот зі стажем поділиться секретами управління авіасудном, пояснить принцип взаємодії важелів і датчиків, а після покаже, як усе працює. Про зліт та посадку компанії переживати не варто — Diamond легко злетить до небес, а потім м'яко приземлиться. детальніше...

2 люд. 30 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Загальна вага: до 450 кг
Доступно з 17 років
Використати до 31.03.2019

Тренувальний політ на літаку — що це?

Повітряна пригода в компанії професійного пілота. Він влаштує для Щасливчиків незабутню подорож на легкому швидкому авіасудні. Друзі будуть кружляти над знайомими територіями й насолоджуватися їхніми панорамами. Але спершу інструктор розповість про найголовніше — за рахунок чого літак починає рухатися. Він покаже різні важелі, кнопки й датчики, якими користуються професійні пілоти.

Як все відбувається?

Щасливчики приїдуть до аеропорту «Харків», де з VIP-зали потраплять на злітну смугу. Тут їх зустріне інструктор: він проведе бесіду з техніки безпеки, надасть навушники для зв'язку з командою та запросить на борт Diamond. Щасливчики познайомляться із пристроєм авіасудна, після чого почнеться 30-хвилинний політ. У процесі подорожі вони зможуть фотографувати й знімати відео про свою незабутню пригоду.

Нові знання

У звичайному пасажирському літаку жодна стюардеса не пропустить до святої святих — кабіни пілотів. У Щасливчиків буде шанс не тільки побачити, як працюють кнопки й прилади, а й дізнатися, який датчик відповідає за ту чи іншу дію.

30 хвилин польоту

У Щасливчиків буде цілих півгодини, щоб вдосталь «налітатися». За гарної погоди та з дозволу інструктора, можливо, навіть вийде покерувати судном.

Знімки на пам'ять

Щасливчики опиняться один на один з небом — такий момент не можна пропустити. Фотографувати, знімати міні-фільми про пригоду можна й треба! А після приземлення варто зробити кілька кадрів з пілотом на тлі літака.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ротор Україна - Авіаційний центр
вул. Ромашкіна 1, Міжнародний аеропорт Харків Показати на мапі

3 відгуки

О
Олеся
26 квітня 2018
Полет на самолете - это бесценный опыт! Мы посмотрели на родной город буквально с высоты птичьего полета, было очень круто! Пофоткались, полюбовались пейзажами, все таким маленьким казалось)))) Спасибо любимому мужу и бодо за такой подарок!!! Запомнится точно на всю жизнь!!!

О
Олеся
26 квітня 2018
Полет на самолете - это бесценный опыт! Мы посмотрели на родной город буквально с высоты птичьего полета, было очень круто! Пофоткались, полюбовались пейзажами, все таким маленьким казалось)))) Спасибо любимому мужу и бодо за такой подарок!!! Запомнится точно на всю жизнь!!!

И
Игорь
26 березня 2018
Жена подарила на день рождения сыну вот такой подарок. В итоге в полет мы отправились вместе. Мне конечно, очень понравилось, но какая реакция у сына была! Он настолько вдохновился - все фотографировал, у инструктора расспрашивал, тот ему очень многое рассказал. В общем в этом году будем подавать документы еще и в Харьковский авиационный институт.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень