Подаруйте навчальний політ на гелікоптері!

2 людини
до 30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 17 років
Використати до 31.10.2019
до 450 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі зустрінуться з інструктором на території авіаційного центру. Після короткої вступної бесіди з техніки безпеки він запросить пасажирів на борт вертольота. Політ відбудеться над околицями міста. Додатково на борт можна взяти дитину у віці від 3 до 12 років.

Чому ми вибрали авіаційний центр «Ротор Україна»

Це сертифікований авіаційно-навчальний центр з підготовки пілотів літаків і вертольотів. Авіашкола є одним з найбільших учасників ринку авіаційного навчання. За штурвал сяде досвідчений пілот. Усій команді нададуть систему радіомовлення — спеціальні навушники, що дозволяють екіпажу підтримувати зв'язок один з одним.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Дима
26 квітня 2018
Никогда раньше не летал на вертолете, и это определенно стоит попробовать! Классно сидеть рядом с пилотом и наблюдать весь процесс управления. Да, это действительно сложно, но зато ты поднимаешь в воздух огромную махину! В общем, спасибо друзьям за такой подарок, действительно удивили.
Костя
26 березня 2018
Девушка подарила мне миниатюрный вертолет радиоуправляемый, а потом вручила подарок от Бодо. Это просто ккккомбо, все что нужно для счастья))) Летать - это прекрасно. А еще круче, когда пилот тебе рассказывает, как главный винт заставляет вертолет лететь прямо вперед и показывает буквально каждую кнопку. Это очень круто - и сам полет, и инструктор, и визги девушки "ой он щас взлетит". Даже не знаю, кто ожидал полета больше)) очень круто, всем советую

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.