102791

Подаруй навчальний політ на гелікоптері!

Вище й вище під хмари під час навчального польоту на легкому гелікоптері Enstrom. Подорож триватиме до 30 хвилин, а за штурвал сяде професійний пілот. Попередньо він проведе інструктаж з техніки безпеки, а після запропонує зійти на борт і на практиці познайомитися з авіасудном. Двоє друзів зможуть насолодитися мальовничими околицями міста з вікон вертольота й зняти яскраві враження на камеру. Всій команді нададуть систему радіомовлення — спеціальні навушники, що дозволяють екіпажу тримати зв'язок один з одним. детальніше...

2 люд. до 30 хвилин Використати до 28.02.2019
2 людини
до 30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Загальна вага: до 450 кг
Доступно з 17 років
Використати до 28.02.2019

Навчальний політ на гелікоптері — що це?

Можливість відчути себе кіногероєм, кружляючим над Нью-Йорком на гелікоптері. Двоє Щасливчиків вирушать у повітряну подорож разом із досвідченим пілотом. Він розповість їм про функціонал судна, пояснить, для чого потрібні різні датчики й перемикачі, а після візьме із собою до небесних просторів. Друзі зможуть зобразити особливі моменти в ході пригоди або після приземлення — можливо, сам льотчик позуватиме для камери.

Як все відбувається?

Щасливчики приїдуть до авіаційного центру «Ротор Україна», де їх зустріне інструктор. Протягом 10-15 хвилин він проведе вступну бесіду з техніки безпеки, а після запросить на борт легкого гелікоптера Enstrom. Профі надасть друзям спеціальні навушники, які допоможуть команді підтримувати зв'язок один з одним, і захистять від шуму. Пілот розповість про різні кнопки й важелі пульта управління, а після з їх допомогою приведе судно в рух. Політ триватиме близько 30 хвилин.

Подорож з близькою людиною

Захоплююча пригода буде супроводжуватися приємною компанією — кращим другом, другою половинкою або іншою важливою людиною. Щасливчики зможуть розділити радість та яскраві враження від польоту разом.

30 хвилин польоту

Щасливчики вирушать у повноцінну подорож над околицями Харкова. За 30 хвилин вони розглянуть аеропорт і прилеглі до нього території.

Пам'ятні знімки

У кабіні можна та навіть потрібно знімати все на камеру, адже подібні пригоди трапляються не щодня. Після приземлення Щасливчики зможуть сфотографуватися в компанії пілота на тлі потужних лопатей Enstrom.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ротор Україна - Авіаційний центр
вул. Ромашкіна 1, Міжнародний аеропорт Харків Показати на мапі

2 відгуки

Д
Дима
26 квітня 2018
Никогда раньше не летал на вертолете, и это определенно стоит попробовать! Классно сидеть рядом с пилотом и наблюдать весь процесс управления. Да, это действительно сложно, но зато ты поднимаешь в воздух огромную махину! В общем, спасибо друзьям за такой подарок, действительно удивили.

К
Костя
26 березня 2018
Девушка подарила мне миниатюрный вертолет радиоуправляемый, а потом вручила подарок от Бодо. Это просто ккккомбо, все что нужно для счастья))) Летать - это прекрасно. А еще круче, когда пилот тебе рассказывает, как главный винт заставляет вертолет лететь прямо вперед и показывает буквально каждую кнопку. Это очень круто - и сам полет, и инструктор, и визги девушки "ой он щас взлетит". Даже не...
Девушка подарила мне миниатюрный вертолет радиоуправляемый, а потом вручила подарок от Бодо. Это просто ккккомбо, все что нужно для счастья))) Летать - это прекрасно. А еще круче, когда пилот тебе рассказывает, как главный винт заставляет вертолет лететь прямо вперед и показывает буквально каждую кнопку. Это очень круто - и сам полет, и инструктор, и визги девушки "ой он щас взлетит". Даже не знаю, кто ожидал полета больше)) очень круто, всем советую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень