102793

Подаруй навчальний VIP політ на гелікоптері!

Захоплююча пригода під хмарами для двох на легкому гелікоптері Enstrom. В аеропорті «Харків» новачки вирушать у повітряне «вільне плавання», орієнтир якому задасть професійний пілот. Попередньо він проведе бесіду з техніки безпеки й познайомить з будовою залізного «птаха». Протягом години авіасудно кружлятиме над мальовничими околицями міста — друзі розглянуть їх з вікон. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Загальна вага-450 кг
Доступно з 17 років
Використати до 30.11.2018

Навчальний VIP політ на гелікоптері — що це?

Урок пілотажу від професійного льотчика під час повітряної «прогулянки». За безпекою пригоди простежить інструктор — він же пояснить Щасливчикам усі тонкощі польоту. Вони зрозуміють, як керувати судном, визначати курс, а також дізнаються, на що впливає рух лопатей і силова установка. Пілоти-новачки зможуть розглянути околиці з висоти пташиного польоту й насолодитися їх видами.

Як все відбувається?

Щасливчики приїдуть на територію аеропорту «Харків», звідки й стартує їхня подорож. На злітній смузі двох друзів зустріне інструктор, який познайомить з авіасудном Enstrom і пояснить базові принципи його управління. Пілот запропонує зійти на борт, де проведе 15-хвилинну бесіду з техніки безпеки. Після цього почнеться політ тривалістю в 1 годину. Щасливчики можуть зняти пригоду на телефон або камеру прямо в кабіні чи після приземлення.

Година польоту

Щасливчики насолодяться «прогулянкою» сповна: на огляд околиць Харкова у них буде ціла година. За цей час друзі також встигнуть вивчити кабіну й познайомитися з усіма датчиками та пристроями для управління судном.

Урок від профі

Про пристрій гелікоптера Щасливчикам повідає досвідчений пілот. Він розповість, за що відповідає кожна кнопка й важіль, а після продемонструє, як вони працюють на практиці.

Як у кіно

Щасливчики відчують себе в ролі персонажа улюбленого фільму, де головні герої кружляють над околицями Нью-Йорка, Лондона чи іншого міста. На борту дозволена фото- та відеозйомка, тому друзі зможуть зобразити пам'ятні моменти.

Місце проведення враження:

Ротор Україна - Авіаційний центр
вул. Ромашкіна 1, Міжнародний аеропорт Харків Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

Д
Дима
26 квітня 2018
Никогда раньше не летал на вертолете, и это определенно стоит попробовать! Классно сидеть рядом с пилотом и наблюдать весь процесс управления. Да, это действительно сложно, но зато ты поднимаешь в воздух огромную махину! В общем, спасибо друзьям за такой подарок, действительно удивили.

К
Костя
26 березня 2018
Девушка подарила мне миниатюрный вертолет радиоуправляемый, а потом вручила подарок от Бодо. Это просто ккккомбо, все что нужно для счастья))) Летать - это прекрасно. А еще круче, когда пилот тебе рассказывает, как главный винт заставляет вертолет лететь прямо вперед и показывает буквально каждую кнопку. Это очень круто - и сам полет, и инструктор, и визги девушки "ой он щас взлетит". Даже не...
Девушка подарила мне миниатюрный вертолет радиоуправляемый, а потом вручила подарок от Бодо. Это просто ккккомбо, все что нужно для счастья))) Летать - это прекрасно. А еще круче, когда пилот тебе рассказывает, как главный винт заставляет вертолет лететь прямо вперед и показывает буквально каждую кнопку. Это очень круто - и сам полет, и инструктор, и визги девушки "ой он щас взлетит". Даже не знаю, кто ожидал полета больше)) очень круто, всем советую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень