102793

Подаруй навчальний VIP політ на гелікоптері!

Захоплююча пригода під хмарами для двох на легкому гелікоптері Enstrom. В аеропорті «Харків» новачки вирушать у повітряне «вільне плавання», орієнтир якому задасть професійний пілот. Попередньо він проведе бесіду з техніки безпеки й познайомить з будовою залізного «птаха». Протягом години авіасудно кружлятиме над мальовничими околицями міста — друзі розглянуть їх з вікон. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Загальна вага: до 450 кг
Доступно з 17 років
Використати до 31.03.2019

Навчальний VIP політ на гелікоптері — що це?

Урок пілотажу від професійного льотчика під час повітряної «прогулянки». За безпекою пригоди простежить інструктор — він же пояснить Щасливчикам усі тонкощі польоту. Вони зрозуміють, як керувати судном, визначати курс, а також дізнаються, на що впливає рух лопатей і силова установка. Пілоти-новачки зможуть розглянути околиці з висоти пташиного польоту й насолодитися їх видами.

Як все відбувається?

Щасливчики приїдуть на територію аеропорту «Харків», звідки й стартує їхня подорож. На злітній смузі двох друзів зустріне інструктор, який познайомить з авіасудном Enstrom і пояснить базові принципи його управління. Пілот запропонує зійти на борт, де проведе 15-хвилинну бесіду з техніки безпеки. Після цього почнеться політ тривалістю в 1 годину. Щасливчики можуть зняти пригоду на телефон або камеру прямо в кабіні чи після приземлення.

Година польоту

Щасливчики насолодяться «прогулянкою» сповна: на огляд околиць Харкова у них буде ціла година. За цей час друзі також встигнуть вивчити кабіну й познайомитися з усіма датчиками та пристроями для управління судном.

Урок від профі

Про пристрій гелікоптера Щасливчикам повідає досвідчений пілот. Він розповість, за що відповідає кожна кнопка й важіль, а після продемонструє, як вони працюють на практиці.

Як у кіно

Щасливчики відчують себе в ролі персонажа улюбленого фільму, де головні герої кружляють над околицями Нью-Йорка, Лондона чи іншого міста. На борту дозволена фото- та відеозйомка, тому друзі зможуть зобразити пам'ятні моменти.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ротор Україна - Авіаційний центр
вул. Ромашкіна 1, Міжнародний аеропорт Харків Показати на мапі

2 відгуки

Д
Дима
26 квітня 2018
Никогда раньше не летал на вертолете, и это определенно стоит попробовать! Классно сидеть рядом с пилотом и наблюдать весь процесс управления. Да, это действительно сложно, но зато ты поднимаешь в воздух огромную махину! В общем, спасибо друзьям за такой подарок, действительно удивили.

К
Костя
26 березня 2018
Девушка подарила мне миниатюрный вертолет радиоуправляемый, а потом вручила подарок от Бодо. Это просто ккккомбо, все что нужно для счастья))) Летать - это прекрасно. А еще круче, когда пилот тебе рассказывает, как главный винт заставляет вертолет лететь прямо вперед и показывает буквально каждую кнопку. Это очень круто - и сам полет, и инструктор, и визги девушки "ой он щас взлетит". Даже не...
Девушка подарила мне миниатюрный вертолет радиоуправляемый, а потом вручила подарок от Бодо. Это просто ккккомбо, все что нужно для счастья))) Летать - это прекрасно. А еще круче, когда пилот тебе рассказывает, как главный винт заставляет вертолет лететь прямо вперед и показывает буквально каждую кнопку. Это очень круто - и сам полет, и инструктор, и визги девушки "ой он щас взлетит". Даже не знаю, кто ожидал полета больше)) очень круто, всем советую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень