Подаруйте навчальний VIP політ на гелікоптері!

2 людини
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 17 років
Використати до 31.05.2019
до 450 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Старт подорожі — аеропорт «Харків». Адміністратор зустріне гостей у VIP-терміналі і проведе до зони посадки. На злітній смузі друзів зустріне пілот. Він запропонує зайняти місця на борту і проведе інструктаж, після чого літак підніметься в повітря. Льотчик розповість про призначення всіх важелів на панелі управління і продемонструє їхню роботу в дії. У пасажирів будуть навушники з системою радіомовлення, щоб обмінюватися враженнями в польоті.

Чому ми вибрали авіаційний центр «Ротор України»

Це сертифікований центр з підготовки пілотів, а також співробітників інженерного та технічного складу. Політ пройде на висоті до 1500 метрів. На борт можна додатково взяти дитину від 3 до 12 років. Гостям запропонують відпочити в зоні очікування VIP-терміналу. Автомобіль можна залишити на території парковки аеропорту.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Дима
26 квітня 2018
Никогда раньше не летал на вертолете, и это определенно стоит попробовать! Классно сидеть рядом с пилотом и наблюдать весь процесс управления. Да, это действительно сложно, но зато ты поднимаешь в воздух огромную махину! В общем, спасибо друзьям за такой подарок, действительно удивили.
Костя
26 березня 2018
Девушка подарила мне миниатюрный вертолет радиоуправляемый, а потом вручила подарок от Бодо. Это просто ккккомбо, все что нужно для счастья))) Летать - это прекрасно. А еще круче, когда пилот тебе рассказывает, как главный винт заставляет вертолет лететь прямо вперед и показывает буквально каждую кнопку. Это очень круто - и сам полет, и инструктор, и визги девушки "ой он щас взлетит". Даже не знаю, кто ожидал полета больше)) очень круто, всем советую

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.